רציתי להגיד תודה

gilbola

New member
ועשיו ברצינות: "הצבע הזה רוצח אותי"

אני מדבר על צבע השמן שמשתמשים בו במעבריי החצייה ובסימון הכבישים בכלל. לא פעם שמעתי על אנשים שהחליקו או כמעט החליקו בגלל צבע השמן. לא פעמיים שמעתי שזה לא חוקי אך זה יותר זול. לא שלוש פעמים אלא יותר רציתי לכתוב פה בפורום שאני מוכן ואפילו מרגיש חייב לשנות את המצב. מה ניתן לעשות?מה אתם יודעים על מי החברות שצובעות?על הקבלנים?על הצבע? מישהו ניסה לכתוב על כך פעם לעירייה? איזה תשובות שלהם אתם מכירים? השאלה העיקרית היא: כמה חזק אתם מוכנים ללכת על זה? לי באמת נמאס!!!! ואני באמת מוכן לרוץ ,לבדוק ולהתקשר ואם צריך לעשות אף יותר מכך.לא רוצה עוד שרשור שיתפוגג וייעלם עוד שעתיים-אני רוצה לדעת אם גם לכם נמאס? אתם מוכנים לעזור לי? אני גר בת"א, ,אני יכול רק לנחש ולהיזכר מרכיבה בערים אחרות שהמצב לא שונה. אני בטוח שזה לא יהייה פשוט אך מכוח המגוון של האנשים בפורום אני בטוח שזה יצליח ובעתיד נתגאה כך שכל העיר צבוע בצבע שלא בא לרעתי ברכיבה בעיר אלא עוד פיסת כביש לעבור בה. רק באהבה.

dragonia

New member
בדיוק אתמול צבעו ברחובות

שכבה שמנמנה וחדשה. בזמנו גלש בפורום אחד שנודע בכינויו - שלמה כהן. הוא פעל רבות וטובות אצל הרשויות, גם בנושא ציבעי השמן. אני זוכרת שהיה אפילו ניסוי החלקה על סוגים שונים של צביעה.הנושא עבר לטיפול מועדון האופנועים ומאז לא נודע מה על בגורלו...

למעלה