רציתי להגיד תודה

רציתי להגיד תודה

תודה לכם, תלמידי כיתת הגן המיוחד, על שאתם עושים לילות כימים בכדי לצבוע את רחובות תל אביב בקווים, חצים ובעיקר כתמים (אימפרסיוניסטים שכמוכם) לבנים ושמנמנים. איפה המבוגר האחראי שמשגיח עליכם? נרדם? אין כמו להחליק זנב 3 פעמים בקילומטר מעאפן אחד בדרך הביתה אחרי משמרת לילה. תענוג צרוף.

3Style

New member
גם אני רוצה להגיד תודה ובוקר טוב

תודה לנהגת שכמעט הרגה אותי שלא נתנה לי זכות קדימה. ותודה שיש לי בלמים ושכל להסתכל קדימה ורחוק על הבוקר ולעצור כשאני רואה מישהי מחפשת סיגריות בתיק באוטו כאשר היא נכנסת לצומת. ותודה שכשעברת לידי וצפצפתי לך ,להסב את תשומת ליבך במעיין מחווה של גם אני משתמש בכביש ואת כמעט הרגת אותי, האטת להסביר לי שחיפשת סיגריות בתיק במעיין תנועת שתי אצבעות על השפתיים. חבל שאין לי את כתובת מגורייך שם הייתי תולה שלט תודה ענקי בשבילך , שכוווווולם ידעו כמה את חמודה. זה שאת מעשנת ורוצה להרוג את עצמך סבבה, מה עם אחרים שאין להם משאלה דומה. זהו סיימתי את הגיגי הבוקר, שיהייה לכולם יום טוב ובטוח

3Style

New member
חזרתי הבייתה, כמעט שברתי שיא בהגעה של אמבולנס

למקום תאונה. למה
כי כמעט נכנסתי באחד
נוסע 60 קמ"ש בחציית רמזור דו מסלולי (חיפאים: מגיע מצפון לוולקן ימינה לטכני) הפלא ופלא מכיוון הנסיעה הנגדי חותך נגד כיוון התנועה (אלי) אמבלונס.
כמה נחמד מצידו שהפעיל צ'קלקה באמת. אני בנתיב השמאלי אוטו טיפה מאחורי מימיני ואמבולנס במרחק לא הגיוני בעליל ממולי. מילא הייתי נכנס בו ברברס ישר לאלונקה שם....(
) מה נסגר היום אווווווףףףףףףף!!!!!

תודה לנהג שפתח עלי דלת הבוקר

כשגם ככה הגעתי באיחור לכאן (עבודה) של 10 דקות... תודה שעיקמת לי את המראה היחידה שלי...

ufffnick

New member
הייי! מנהל! יש פה רעיון גדול!

פעם בשבוע, שירשור "תודות", ממש כמו שירשור "מכירות". יום שלישי - פעמיים כי טוב. למה? כי אם הצליח/ה הכותב/ת להגיע ולכתוב הודעה, זה טוב. אפילו פעמיים. יום נעים. (נ.ב. מחפש DRZ שנתון 2000, אם מישהו מכיר/שמע וכד')

boaZone

New member
ואם כבר בתודות עסקינן + ../images/Emo207.gif

לבחור החביב, שהחליט פתאום לא לנסוע שמאלה, אלא להמשיך ישר, ופשוט חתך ימינה לנתיב שנוסע ישר, אבל לא ממש עניין אותו מי בא מאחוריו, ורק נטייה חזקה ימינה וסיבוב עצבני על הזג מאפשרים לי להקליד הודעה זאת בידיים, ולא בעזרת מצמוץ... <ושוב פעם מסתבר לי למה אופנוע בטוח יותר מקטנוע> וה-
: צמיג חדש ומחליק... אחרי הפנצ'ר החביב לפני שבועיים, והנסיעה הארוכה והמהירה מדי עליו, קניתי אחורי חדש ל-ER שלי. אפילו מעט ספורטיבי, הבטיח המוסכניק (מידה מדוייקת של האופנוע, לא איזה הקרצה לא רולוונטית). מאז כבר איזה 3-4 פעמים שבסיבובים סולדיים, במיוחד אם אני מעט משכיב, אני מרגיש "חליקות" קטנות מהאחורי. לא משהו קריטי, אבל לא נעים ודי מלחיץ בסיבובים. המוסכניק טוען שאני רוכב ישר מדי (מה שגם קנגל פעם אמר לי...), והצמיג עדיין חלק כי הוא חדש. מה עושים
(ובצורה בטוחה)

Travian

New member
הסיליקון כבר ירד?

אם יש סיליקון בצדדים אתה יכול להרגיש את זה בהתחלה ולראות אחרי שהסיליקון במרכז ירד. ככה היה לי עם AVON על העז. אם אתה רוצה להוריד אותו בצורה מבוקרת אז אפשר עם קצת מים וסקוץ', או בצורה יותר כיפית, להכנס למגרש סגור (חניה) שאתה מכיר ולהוריד אותו שם.בזהירות כמובן. חכמים ממני כבר יביעו את דעתם על איזון גלגלים וכו'

boaZone

New member
האמת שחשבתי לנסוע לאיזה מגרש ולעשות שמיניות

לא יזיק גם לשפשוף העירוני, לשפר את הפרסה, אולי אני אעשה לו איזה ניקוי קטן לפני... תודה על העצות.

3Style

New member
תבדוק לחץ אוויר, תשחק בעדינות עם הערכים ותראה

את ההשפעה שיש לכך. אם יש לך מד לחץ נייד יהייה יותר קל להשוות.

lio050

New member
תודה לגבר גבר

שהיה עסוק בעצמו ובפרגית שיושבת לידו והחליט להיכנס לכיכר בית קמה ולהיות קרוב מאוד להוריד אותי ואת זוגתי מהכביש. וסליחה שהפרעתי לך עם הצופר. לא התכוונתי להפריע בקיומי

DuuGi

New member
גם אני רוצה להודות

לנהג שבאמצע איילון החליט לרדת לשוליים בלי לאותת ו/או להיסתכל ו/או להתמהמהה ו/או לחשוב שניה ושלמזלי הצלחתי לבלום כשבסוף הבלימה הרגל שלי על האוטו שלו. ועוד תודה אמיתית לכלב שקפץ לי לכביש ובשביל לא לדרוס אותו דפקתי בהחלקה ושברתי את היד, בזכותך לא שטפתי כלים חודש ועל כך אני מודה (אישתי פחות!!!).

yarivos

New member
../images/Emo13.gif תודה להורים של תומרק'ה שהביאו אותו לעולם.

|ילד קקה|

Pink Roses

New member
תודה לכל החונים בחניון דו גלגלי בארלוזרוב

ת"א ששכחתי שלשום את המפתח בארגז ולא גנבתם לי ת'טוסטוס באמת באמת ובלי ציניות, תודה!!!

למעלה