רציתי לדעת כמה דברים (מעניינים)...

רציתי לדעת כמה דברים (מעניינים)...

דבר ראשון לאיפה מטטרון נעלם?!?? ועוד דבר... מעניין מה ברג ולייטמן, חושבים אחד על השני, מה דעתו של ברג על לייטמן ועל הקבוצות שהוא פותח, ומה דעתו של לייטמן על המרכזים של ברג, מה הם חושבים אחד על השני ומה הם טוענים... תלמידים של המרכז ללימוד הקבלה, ושל בני ברוך, אנא תשאלו את רבניכם, ותחזירו לפה תגובה, או שאם אתם יו8דעים מראש, תאמרו, לא ולא שלא תחשבו לא נכון, אני לא רוצה להעליב או לזלזל זה פשוט באמת מעניין אותי. אתם תראו לפי התגובות כבר..

ועוד משהו...

מי זה Endendros, זה נשמע שם מוכר של איזה אליל או משהו, הוא לא במקרה קשור, לענייני מאגיה וכישוף, ועוד סוגי עבודה זרה, שבדרך הוא גם לומד על קבלה, יכול להיות בדרכי מסדר השחר הזהוב, ועוד ארגונים כאלה, מספרי קבלה שיותר מעורבבים אם הנצרות. שקצת רחוקים מן האמת, אם אני אסקר את זה, הוא גם לא מתערב הרבה בפורום, רק תפס שלטון. גם אני בהתחלה, לא התערבתי הרבה במיוחד שאני כאן מהיום שנפתח הפורום, וכן גם חבירנו ג'ון , שהבריח את הסגולה מניהולה בכך שניפח לה את השכל, אבל אם להגיד את האמת, ג'ון יש לך משהו... אני רציניאתה קצת מחורפן... אבל יש לו ידע פה, שאם הייתם מבינים קבלה ברמה קצת יותר עמוקה ואולי קצת יותר הרבה ממה שאתם יודעים הייתם מבינים למה הוא מתכוון כל פעם שהוא מבלבל לכם את המוח למה הוא מתכוון, אפילו אם הוא מדבר על פורום של שוטים וקליפת מוח וכו', אבל רק שלדעתו של ג'ון הפורום מתחילת דרכו של שוטים אז אני לא מבין איך רק עכשיו הוא הפך להיות מלכודת...

jhon86

New member
הקבלה תמיד היתה מקום משיכה ל

דחפים האלילים של בני האדם ומרות זאת י שנכנס לפרדס ויוצא בשלום יש לו אמת בהירה

למעלה