רציתי לדווח שקניתי נייד שהומלץ פה

סקיווקר

New member
רציתי לדווח שקניתי נייד שהומלץ פה

K53E של אסוס, צבע כחול יפה שהגיע במפתיע עם תיק נשיאה עכבר נייד. תודה על העזרה

סקיווקר

New member
קניתי מ-KSP

הזמינו לי את הצבע שרציתי והגיע תוך יום - שירות ענייני ומהיר. המחשב כולל 3 שנים אחריות בינלאומיות ומערכת הפעלה (ואפילו אופיס בסיסי). מעניין שהאחריות בין לאומית אבל הקבלה בעברית :) לך תתרגם להם בחו"ל... שאלה קטנה, המחשב לא הגיע עם הדיסק של וינדוס 7 רקהיה מותקן על החשב. איך אני מוריד אותו בצורה מסודרת בעזרת המס' הסידורי? ניסיתי דרך האתר של מיקרוסופוט אבל הוא דורש תשלום.

RoyBO

New member
לא!

יש לך מחיצה נסתרת במחשב, שמכילה את ההתקנה של מערכת ההפעלה. אמור להיות לך אפשר לצרוב אותה לדיסקים ע"י תוכנה שבאה עם המחשב, פעם אחת.

סקיווקר

New member
המחשב מציע לי לעשות דיסקים של ריקברי אבל...

הוא דרש 6 DVD'S זה נראה לי קצת מופרך.

סקיווקר

New member
מה לגבי אפשרות לעשות את זה כמחיצה נפרדת?

המערכת הפעלה מותקנת על C והמחיצה D הגיעה ריקה (עד שהעברתי לה דברים). האם אפשר לעתיק ל--D את כל קבצי השחזור? להסחב עם 6 DVD'S שצריך את כולם להתקנה טובה זה משהו לא סביר בעליל בעולם שלי. (טוב שלא התלהבו שיש למחשב כונן צורב.. חח)

RoyBO

New member
לא כדאי לך שלא יהיה לך גיבוי על דיסקים

אם הדיסק הקשיח מת אין לך גיבוי למערכת ההפעלה. תצרוב את המחיצה, זה חשוב (זה לא מוחק את האופציה להשתמש במחיצת השחזור בעתיד).

סקיווקר

New member
D היא מחיצה רגילה למחשב

אין לי מושג איפה נמצאים קבצי השחזור, כנראה איפשהו בכונן C. אני רוצה לשאול, זה באמת נשמע סביר 6 DVD? מה קורה בלפטופים שאין להם צורב, מקבלים "מבחר" דיסקים בערכה ביחד עם המחשב?

RoyBO

New member
לא מקבלים דיסקים.

צריך להשיג צורב חיצוני. מה זה 6 דיסקים, אל תתקמצן.

RoyBO

New member
יש למחיצה D שם כלשהו? recovery אולי?

יכול להיות ששם קבצי השחזור והם מוסתרים לך.

סקיווקר

New member
טוב זה לא עוזר לי למען האמת

שיקראו לזה מחיצת פוקימון (למעשה יצרתי פעם מחיצה כזאת) , עדיין הם בסרט עם עצמם. עדיף לצרף 6 DVDs מאשר לסנג'ר לקוחות.

ypm

New member
"Q" משוייך לאופיס סטארטר -לדעתי

ולא מעבר לכך .

למעלה