רציתי לברר קצת בקשר למחשבי iMac

רציתי לברר קצת בקשר למחשבי iMac

בזמן האחרון האירו את תשומת ליבי מחשבי ה iMac של Apple נכנסתי קצת לאינטרנט ועושה רושם לפי המפרטים שמדובר במחשבים רגילים רק שכל החומרה נמצאת במסך עצמו! מישהו יוכל לפרט לי יותר לגבי המחשבים האלה ואיפה לעזאזל הקאץ' פה? האם באמת בתמורה לאיזה 10,000 ש"ח אני מקבל מסך מחשב בגודל "20 ובו כל מה שדרוש לי מבחינת מחשב? באיכות וביעילות של מחשב רגיל, רק בלי כל הסירבולים והמקום שהוא תופס?

0uTl0oK

New member
מבחינת חומרה

אין בהם משהו מיוחד אבל (גדול מאוד) הם תיכננו מהרגע הראשון מוצר שלם הם היתיחסו בשיקול רב לאיכות של המוצר רכיבים והחיבור של כולם למוצר שלם ואיכותי כמובן שמדובר במוצר מעוצב בגודל קטן! ללא רעש! בלי יותר מידי חוטים ומערכת הפעלה שהיא חלק מהעיסקה בארץ לצערנו המחירים שלהם גבוהים

0uTl0oK

New member
הם ידועים בעיצובים שלהם

וביכולת ליצר מוצרים קומפקטים (ואיכותיים)

yanirda

New member
אכן מקינטוש הם להיט בארה"ב...

אך יש לקחת בחשבון אי תאימות בארץ לרוב התוכנות\חומרה.. כמובן שיצרנית שמכבדת את עצמה מוציאה גם גרסאות לMAC לדוגמא HP ...שמביאה עם המדפסות שלה דרייברים לMAC... יש גם לקחת בחשבון חוסר שידרוג עתידי...זה כמו לקנות LAPTOP שולחני...

0uTl0oK

New member
אפשר להחליף או להוסיף

זיכרון בכל נקודת זמן כל עוד יש מקום פנוי הרד דיסק אני חושב שיש מקום רק לאחד אבל אפשר לקנות אחד גדול יותר כרטיס מסך אפשר אבל רק גרסאות מיוחדות של כרטיסים אני חושב שהם שונים פיזית

uriler

New member
מבחינת חוסר תאימות לתוכנות, לא לגמרי נכון,

לחבר שלי יש Imac מבוסס OS-X עליו מותקנת Virtual machine עם XP לצורך תוכנות של חלונות. העובדה המשעשעת שהוא מריץ אפליקציות חלונות טוב יותר ממחשבי חלונות שראיתי (בגלל החומרה הטובה).

0uTl0oK

New member
ושיש להם כיום את ה-

BOOTCAMP אפשר להתקין XP או ויסטה בלי תוכנות וירטואליזציה במקביל לOS-X

thor

New member
נרחיב טיפה?....

המקים החדשים בשלוש השנים האחרונות מריצים גם XP וגם ויסטה בכיף יש שני כלים. האחד שמו בוטקמפ והוא חינם מאפל. המחשב עולה כמק או PC לבחירתכם. הכלי השני שמו פרללס. וכשמו כן הוא. מריץ ויסטה או XP במקביל ל MAC OS ו.... פרללס יכול להריץ את החלונות מהמחיצה של בוטקמפ כך שאם צריך ביצועים עולים עם בוטקמפ ואם זה לשימוש סטנדרטי (אינטרנט, אופיס, מדיהסנטר וכו') ואז בפרללס. יש המון חומר על זה בעיברית והיום מק הוא אחלה PC.

למעלה