רפורמת תעריפים - מאוגוסט?

מצב
הנושא נעול.
אם אתה צודק אז הכתבה של דה-מרקר היא ברווז.

המקור נמצא בכתבה של עידן יוסף מלפני זמן מה.
השר כץ יצא בהצהרה הזאת לפני כחודש וחצי כאשר המטרה היא לטפל בקווי הרכבת לפריפריה.

התראיינתי עבור חדשות 10 כבר לפני חודש וקצת אבל הכתבה עדיין לא עלתה לשידור.

בכל מקרה, על פי מה שאני הבנתי, לא צפויים שינויים בקווי הרכבת הפרבריים של גוש דן והשרון ואולי גם השפלה.

olli3

New member
מנהל
בטווח הקצר טיפול בקווי רכבת לפריפריה.

בטווח הרחוק - כל מה שמתואר בכתבה.

באמת נראה לך שכל כך מהר יאחדו תעריפים? איך תאחד תעריף נסיעה בין יבנה לת"א למשל כשהנסיעות בין יבנה לת"א מתבצעות על ידי 4 מפעילות שונות: רכבת ישראל, אגד, מטרופולין ואפיקים.

השר כץ יצא בהצהרה שעד סוף חודש מרץ (הזה), יתבצעו שינויים בתעריפי הנסיעה ברכבת ישראל בקווי רכבת מ/אל הפריפריה.

במכרז של קווי אשדוד הבין עירוניים כבר מצויינת טבעת תעריף נוספת אל ת"א. כחלק מהערך הצבור וכחלק מקודי הנסיעה 42/43/44 שקיימים כיום. אם אני לא טועה, הקוד שהוצג במכרז היה או 41 או 46 או משהו כזה.

עוד בשנת 2012 דיברו על כך שבשנת 2013 יטפלו

בטווח הרחוק - כל מה שמתואר בכתבה.

באמת נראה לך שכל כך מהר יאחדו תעריפים? איך תאחד תעריף נסיעה בין יבנה לת"א למשל כשהנסיעות בין יבנה לת"א מתבצעות על ידי 4 מפעילות שונות: רכבת ישראל, אגד, מטרופולין ואפיקים.

השר כץ יצא בהצהרה שעד סוף חודש מרץ (הזה), יתבצעו שינויים בתעריפי הנסיעה ברכבת ישראל בקווי רכבת מ/אל הפריפריה.

במכרז של קווי אשדוד הבין עירוניים כבר מצויינת טבעת תעריף נוספת אל ת"א. כחלק מהערך הצבור וכחלק מקודי הנסיעה 42/43/44 שקיימים כיום. אם אני לא טועה, הקוד שהוצג במכרז היה או 41 או 46 או משהו כזה.
עוד בשנת 2012 דיברו על כך שבשנת 2013 יטפלו
בתעריפי הרכבת ובקשר לכך הזכירו לא רק קווים לפריפריה אלא גם ובעיקר את קו הוד השרון - ראשון לציון משה דיין.
אורי יוגב דיבר על כך כבר בשנת 2012.
גם הוקמה ועדה שעסקה בנושא העיוותים בתעריפי הרכבת ומדובר בעיוותים בכלל ולא רק בקווים לפריפריה.

אישית מעניינים אותי כרטיסי זהב ופלטינה

רפורמת תעריפים - מאוגוסט?
כך לפי כתבה בדה-מארקר. הרפורמה אמורה לכלול השוואת המחיר בין אוטובוס לרכבת בנסיעה פרברית.
אישית מעניינים אותי כרטיסי זהב ופלטינה
מעניין כמה הם יעלו

Ynhockey

New member
מצב
הנושא נעול.
למעלה