רענן יאהב את זה- בית"ר אושרה!

kirk hammet

New member
דווקא לא

נשבר לי מעצם המחשבה הבסיסית שלך שכל מי שלא חושב כמוך הוא אדיוט. ומצורת הביטוי הגסה עד מאוד שלך. ומדעותייך הפוליטיות , אבל זה לא לכאן ואני מקווה שזה לא יחזור גם לכאן.

לא כולם אדיוטים

למרות שאתה במקרה דווקא כן הבעיה היא שרובם פשוט מקטרים בלי סוף על שחיתויות אבל לא מוכנים לעשות שום דבר וזה נמאס

mnmaster

New member
אני מסכים איתך בנושא של ביתר.

הכדורגל הישראלי מנוהל בצורה מחפירה ועד שהיתה הזדמנות לחתוך ולהגיד: עד כאן, לא עשו זאת. למרות זאת, לנטוש את הכדורגל לא ייתן כלום. זה הכדורגל המקומי שלנו אם נרצה ואם לא. אם היו לי את היכולות הכלכליות והציבוריות הייתי מקים גוף אוהדים שמנסים לשנות. אבל יש לי צבא קודם... מה שכן, אנשים רוצים שתעזוב, מסיבה ברורה. רמת הויכוח שלך היא ברמה ירודה. רמת ויכוח נמוכה לא מתבטאת בקללות וגידופים. היא מתבטאת גם בהתעלמות, זלזול, שינוי נושאי השיחה כרצונך (!!) מדבר לדבר. כשאתה רואה שאין לך מה לענות אתה פשוט מסב את הנושא, מכחיש דברים ושולח אנשים לחפש הוכחות. כשאתה יודע שלאף אחד איןכח לנבור בתוך ערימות של קישקושים. אל תפרוש, אבל תשנה את דרכיך. תודה.

בודי

New member
תראו, הדרך שבה הקבוצה אושרה

ממש מטומטמת, ולא הוגנת.....ואם הייתי אוהדת מכבי יפו הייתי אפילו זועמת......אבל מכיון שאני לא אוהדת יפו: זה לא מה שמפריע לי כרגע. רק חבל שככה נראה הכדורגל הישראלי

alon@aizen

New member
זהו שלא.

בית-שאן יורדת השנה ליגה בעזרת השם . תוכלו לפגוש אותם אחרי שתרדו שתי ליגות.

Raanan *

New member
מצחיק, אנחנו נגד מכבי חיפה

תגידו לי שאין קשר
? למה רק לפני המשחק עם חיפה ההתאחדות מחליטה להתעשת ולעשות משהו שהיה צריך להיות לפני שבועות כבר אם זאת ההחלטה?! ליגה א´ לא מחכה לי (אני תוהה האם ליטן מודע לזה
)

Kgt1

New member
דווקא עד כמה שהבנתי יש אפשרות

שהנוער שלכם ישחק כבר בראשון נגד הקומניסטים,.. ועדיין ביזיון

Raanan *

New member
לא ולא ולא ולא ולא , לא ולא

הדדליין למשחק עם הפועל מבחינת פולמן היה ראשון שעבר - צריך להדפיס כרטיסים, לחלק הזמנות, וכ´ו...זה מסובך... אגב, ברור לך שגם למכבי היו עוזרים במצב כזה אז חלאס לקשקש, כל הגדולות מקבלות אותה עזרה.

Kgt1

New member
למרות שאני לא מאמין שמכבי הייתה

מקבלת תמיכה ברמה כזו (לא מאמין שמכבי היו יכולים להגיע לכזה מצב וגם אם כן אז לא מאמין שאוהדים של מכבי היו מאיימים "להשבית את המדינה") אבל לשם הטענה אני אסכים איתך ואגיד שזה טיפול ביזיוני בכל קבוצה, או שתוחזר מכבי יפו לליגת העל לאלתר! צהוב עולה

למעלה