רענן יאהב את זה- בית"ר אושרה!

שחר. ו

New member
רענן יאהב את זה- בית"ר אושרה!

ותפתח את העונה בשבוע הבא, כך ע"פ ONE הודיע רבינוביץ. היה צפוי.

kirk hammet

New member
איך לעזעזל ?

כמאמר השיר - רק בישראל. וזה אומר שאין דבר כזה בקרה תקציבית , אגב.

בודי

New member
יש לי דבר אחד להגיד

תחנקו כולכם! כל מי שרצה שבית"ר לא תישאר, מגיע לו!

Kgt1

New member
זה לא שהתפללתי שביתר יעלמו (אולי כן

אבל זה לא משנה) אבל הדרך של ביתר בחודש האחרונה גובלת בפשע... בכל מקרה שום דבר עדיין לא סגור וגם אם לעונה הזו כן אז אלוהים גדול בקשר לעונה הבאה... צהוב עולה

kirk hammet

New member
האמת

קיוויתי שיורידו אותכם לליגה א´ , למען ייראו ויראו , אבל לא קיוויתי שיפרקו אותכם. וזה ממש פשע מה שעושים שם , קבוצה עם כאלה חובות חייבת להתפרק. גם פיורנטינה בתהליכי פירוק בגלל זה

בודי

New member
יראו ויראו? מה זה האיומים האלה?

חוץ מזה נפתח עוד פעם הכיוון של רכישת בית"ר ע"י בית וגן

בתור תומכת מנורה את האחרונה שיכולה

להתלונן על איומים
הרי חבריך לחיב"ר הודיעו שהם ישביתו את הכדורגל במדינה אם לא תעברו בבקרה

לרבינוביץ´ הזה לא היתה בעיה

להוריד קבוצות קטנות עם חובות הרבה יותר קטנים לליגה נמוכה(וע"י כך בעצם למחוק אותן מהמפה(יפו למשל)אבל בשביל מועדון סמל המנורה הבכיר אפשר גם לעבור על החוק אם צריך כל אוהד כדורגל בארץ צריך עכשיו לעשות חשבון-נפש ולחשוב טוב טוב לפני שהוא משלם ממיטב כספו להתאחדות הזו ולטוטו במשך חודשים הרבינוביץ´ הזה ניג´ס לזאבי שבלי ערבויות הם לא יעברו בבקרה ולפתע פתאום "זה בסדר" מה קורה פה לעזאזל

שערוריה ממדרגה ראשונה

הם מוכנים לאשר תקציב ללא ערבויות(מעניין מה הפריע להם לאשר את יפו ואשקלון) וזה ממש לא משנה מי "אוהב" את זה או לא במינהל תקין לדבר כזה אסור לעבור
(ולא שצפיתי אחרת לאור ההתבכינויות של רבינוביץ´ כל השבוע
) היות וחבריך לתנועה יפסחו על הטיול לחיב"ר ביום א´ גם אני אפסח על הודעתי על סיום מעקבי אחרי התוצאות בליגת העלק BUT WATCH IT
I CAN STILL CHANGE MY MIND

שחר. ו

New member
חחח.. ../images/Emo6.gif

עכשיו שיש לך הרבה זמן פנוי, כדאי שתקדיש אותו לטיולים במקומות הקדושים לישראל ובסיורים משותפים עם חבריך המתנחלים. אתה יכול גם להתנדב למשמר האזרחי כדי להוסיף לבטחון שלנו.

mnmaster

New member
אתה באמת אמור לעוף מכאן....

עכשיו כשביתר אושרה אתה מתנתק מכדורגל ישראלי. מותר לנו להניח שאתה מתנתק גם מפורום שעוסק רובו ככולו בכדורגל ישראלי, נכון??

היית מת ../images/Emo18.gif

זה שאני מחרים את הכדורזבל הישראלי(אם וכאשר ואחרי ההחלטה השערוריתית הזו הסיכוי בהחלט קיים)לא אומר שאני אנטוש אותכם אז אתה יכול להרגע

זה שאף אחד בפורום הזה לא מסוגל

לראות ולהבין את השערוריה הזו זה באמת מתסכל(במיוחד אני מתפלא על שחר תומך המגל המאושר על הטיול השנתי שהוא יעשה לחיב"ר במקום לחשוב על טובת הכדורגל(לעומת זאת על ה"שחיתויות" של שמעון מזרחי הוא בוכה השקם והערב) מי שמוכן להשלים עם אי-סדרים בבקרה התקציבית מוכן בעצם להיכנע לתכתיבים של הרחוב ולמדיניות של איפה ואיפה עד כאן

kirk hammet

New member
לא אמרתי שאני מסכים עם העניין

של זה שהם לא נענשים , אבל אתה מתחיל לעלות לי על העצבים.

למה ומדוע????

בגלל שנשבר לי מהדרך בה מנוהל הכדורגל אצלנו??? בגלל שיש לי פרינציפים??? אז אני עולה על העצבים שלך אבל מי שעולה על העצבים שלי זו הבקרה התקציבית,ההתאחדות ואנשים כמוך שמוכנים לעבור לסדר היום על שערוריה כזו ולהמשיך לפנטז על דברים שלעולם לא יקרו אם האוהדים לא ישמיעו את קולם הגישה של האוהדים למשחק זו החוליה הראשונה בדרך לתרבות אהדת ספורט במדינה ולצערי הרב הדבר הזה לא קיים בארץ ואני לא יכול להילחם בזה לבד אני זקוק לכל תומך במאבק הצודק לתרבות ספורט הוגנת אני מוכן ללכת עם זה עד הסוף אם אקבל גיבוי מחברי הפורום(גם בהנחה שאני לא אקבלו מתומכי המנורה בפורום הזה)

למעלה