רעיונות לשדרוג מערכת, ב-3-4K ש"ח

• פותח הנושא ykaul
  • פורסם בתאריך

ykaul

New member
רעיונות לשדרוג מערכת, ב-3-4K ש"ח

ברשותי מערכת המורכבת מרסיבר Onkyo 494, רמקולים B&W: קדמיים 602S2, אחוריים DM303, סנטר LCR3. אני די מרוצה ממנה, אך הייתי רוצה לשדרג אותה, במחיר של עד 4000 ש"ח, למטרות ק"ב ומוזיקה (50/50 בערך). האפשרויות שהוצעו לי / חשבתי עליהם עד כה: 1. טרייד-אין לרסיבר. לא ממש ברור מה זה יתן, למעט יותר וואט, קצת יותר פורמטי סראונד מתקדמים, ושאר ירקות (zone2). 2. סאב-וופר - אכן חסר לי, אך נראה לי שאוכל להסתפק בסאב בסביבות 1500-2000 ש"ח למערכת זו. אני חושש שאני לא אודיופיל מספיק ע"מ להנות מסאב יקר יותר. לא הבחנתי ביתרון לסאב עבור מוזיקה, כך שזה רק עבור ק"ב. 3. רעיון מעניין - 'תיקון' הרסיבר והוספת יציאות PRE וקניית Stereo Amplifier. ספציפית הוצע לי Rotel RB-02, במחיר כולל של פחות מ-3000 ש"ח. הבחנתי בשיפור משמעותי במוזיקה לפחות בעת ההאזנה. מה דעתכם על הרוטל הנ"ל, ד"א? במקומות אחרים הבחנתי ב-RB-0, שאני מניח שהוא מתקדם יותר. 4. לחסוך את הכסף, עד שיהיה הרבה יותר, לטובת שידרוג יותר משמעותי. רעיונות מקוריים ודעות יתקבלו בשמחה.

falou

New member
מה אתה רוצה להשיג מהשדרוג?

או ממה אתה לא מרוצה במערכת הנוכחית?

getsko

New member
../images/Emo13.gifלא הייתי מתעסק עם הוספת כרטיסים

לרסיבר שלך ( כמדומני אי אפשר לשדרג את המכשיר הנ"ל ) לעניות דעתי - השלב הראשון בשדרוג המערכת שלך הוא הוספה של סאבוופר. 602 בתוספת סאב וופר ( במצב סטריאו ) יישמעו נפוחים יותר ומלאי חיים מה גם שבקולנוע ביתי תשלים את החוליה החסרה.... הפיצוצים ושאר האפקטים יקבלו גוון אחר של סאונד. הרבה חנויות ישמחו להשמיע ו/או להשאיל לך סאב וופר כדי שתוכל להרגיש עם ובלי צא לעבודה !!!

aharon b

New member
אחד השדרוגים שיתנו לך את

התמורה הטובה ביותר לשקל, הוא שדרוג מגבר/רסיבר לקולנוע בייתי. קנה איזה אחת ממפלצות הקלאסיות לקולנוע יד שניה - מחיר סביב 4-5K ש"ח. גם תשדרג יכולת קולנועית פלאים וגם יכולת מוסיקלית (ביחס לרסיבר הנוכחי שלך). את רסיבר הצעצוע הנוכחי
שלך תמכור וכך תמחזר את ערכו. * בתור שלב מתקדם יותר בעתיד לכשיתפנו עוד משאבים, תוסיף סאב. שלב מאוחר יותר תחשוב בכוון של רמקולים איכותיים במקום B&W 60x
בהצלחה והעיקר תהנה בתהליך

MartinHSabag

New member
מה שאני הייתי עושה:

מוכר את הקידמיים ומשדרג אותם ובמקביל מוסיף סאב. את המידע שמיועד לסאב (בפס הקול) שום רמקול כרגע אצלך לא נותן וחבל. ולא כמו שאמרו קודם, זה לא רק "לפיצוצים" יש הרבה מאוד מידע גם AMBIENCE בתדרים נמוכים כמו בסרטי אימה או נסה לשמוע את ה-T-REX מתקרב בפארק הג'ורה בלי סאב ועם סאב ותבין על מה אני מדבר...

למעלה