רעיונות לנושאים לכתיבה בפורום

רעיונות לנושאים לכתיבה בפורום

אני כותב את ההודעה הזאת קודם כל לעצמי (שכל פעם שאני נכנס לפורום אני אוכל להציץ ולהעשיר את החשק שלי לכתוב דברים) וגם לכל מי שרוצה להיעזר בזה ו/או לפתח את זה... רעיונות לנושאים לכתיבה בפורום תרגיל להפסקת השיפוט תרגיל לזיהוי השיפוט תרגיל להפסקת הקורבנוּת תרגיל לזיהוי הקורבנוּת דיווח עמידה בארבע ההסכמות, או בהסכמה מסויימת בקשת עזרה בנוגע לסיטואציה מסויימת ויישום ההסכמות בתוכה שיתוף במקרה שקרה לי או במרכיב מתוך החיים שלי, אפילו בלי לדבר על ההסכמות שיתוף במחשבה כלשהי שאני משתמש בה לעיתים - והתייעצות לגביה או לגבי שינויה שיתוף בסיטואציה שאני תמיד לוקח באופן אישי - והתייעצות לגבי שינוי המצב שיתוף בהנחות שאני מניח לגבי מצב מסויים - והתייעצות לגביהן כיצד לעשות כמיטב יכולתי - ובעיות שקשורות לכך אתר/ים על ארבע ההסכמות קורסים על ארבע ההסכמות ניסוח תפילות / השאות חלום הגיהנום - לשתף במה שמציק לי, לנסות ביחד לפרק את החלום חלום גן-העדן - לחלוק את גן-העדן שלי, או את מה שמתהווה ממנו להביא ציטוט מתוך ספר - ולדון עליו אהבה/פחד - לזהות, לחלוק, להתייעץ, לשחרר...
כולכם מוזמנים להוסיף לרשימה ו/או להשתמש בה...

ארבע ההסכמות והפורום

כיצד יישום ארבע ההסכמות משפיע על הרגלי הכתיבה שלך בפורום? האם אתם מגבילים את עצמכם בעת הכתיבה לפורום? האם אתם אומרים לעצמכם שאסור לכם לכתוב יותר מדי, "להציף" את הפורום? האם אתם מניחים שמותר לכם לכתוב רק כמות מסויימת של הודעות? האם אתם מניחים שמותר לכם לכתוב רק על ארבע ההסכמות? האם אתם מרגישים בנוח לכתוב בפורום כל מה שבא לכם, או שיש "צנזור" או "מכסה" או "מפרט נושאים" שמגביל אתכם? האם אתם מרגישים שעליכם לעמוד בסטנדרטים מסויימים בעת הכתיבה בפורום? האם זיהיתם, ביחס לכל אחת משאלות אלה, את ההסכמה שאליהן היא קשורה? זה לא קל, אבל אפשר למפות את זה ביחד, אם בא לכם. במיוחד לגבי השאלות שאינכם אוהבים את התשובה שלכם עליהן...

למעלה