רעיונות למתנה

My EmOtIoN

New member
רעיונות למתנה

מקורית, מושקעת לאדם קרוב וחשוב ליומולדת. משהו גם שימושי אבל עם הכנה. שלא יתפוס הרבה מקום בבית. חשבתי על לוח שנה עם תמונות של המשפחה אבל אין לי מושג איך להתחיל להכין בכלל. ואני רוצה להכין ולא ללכת לחנות ולקנות. תודה.

KarinDi

New member
מתנה אישית

לא הסברת בדיוק למי המתנה, אבל לפי התיאור שנתת, לוח מודעות נשמח רעיון מאוד מוצלח. מה צריך לעשות בשביל זה? יש כמה אפשרויות: - החומרים הדרושים: 4 פסי עץ, חוט דיג, אטבי כביסה, מסמרים. מחברים את העצים לצורת מסגרת (גם מסגרת ישנה בלי תמונה יכולה לעשות את העבודה), מותחים חוטים לרוחב במסגרת, מפזרים את האטבים ובאמצעותם תולים תמונות ומכתבים. - החומרים הדרושים: שעם (ניתן לקנות גליל בחנויות כמו אופיס דיפו), קשיוטים מעץ/סול. גוזרים שעם בגודל הרצוי, מקשטים יפה יפה ומוסיפים חבילת נעצים. -אפשר לקנות לוח מוכן ורק לקשט אותו באמצעות צבעי טוליפ, גזירים מוכנים מעץ או מסול, בובות וכמובן תמונות, משפטים מצחיקים, סיפורים קצרים, מילים לשירים. ועוד כמה מתנות שיכולות אולי להתאים לנתונים שנתת: לוח שנה עם תמונות (ניתן לעצב לבד במחשב או להזמין), תחתיות לאוכל עם תמונות, אלבום תמונות קטן, קופסת מצב רוח, ערכה כלשהי (אם תגידי לנו במי מדובר אולי נוכל להמליץ על ערכה מתאימה)

My EmOtIoN

New member
לוח מודעות זה לא שימושי לאותו בנאדם

כי אם צריך את הלוח מודעות זה יהיה לשימוש והתמונות והברכות שאני אכין סתם יתפסו מקום. חשבתי על לוח שנה כמו שאמרתי בעיקר לתלות על המקרר כשבכל חודש תהיה לי אופציה לשים את התאריכים שמיוחדים למשפחה ולאותו אדם ומסביב לפזר ברכות, משפטים וכל מיני דברים. (שאולי בהם אני אצטרך עזרה בהמשך) אבל כרגע אני רוצה לדעת איך להתחיל את הלוח שנה. אין לי בעיה להכין ביד את כל הקישוטים אבל אני צריכה בסיס של לוח שנה ולדעת גדלים וסוגים. אני רוצה רק את הלוחות נטו אפילו במחשב. אם יש לכם רעיון איפה יש, אם שאלו את השאלה הזו לפני או משהו וכ'ו. וחוץ מזה-מה זה קופסת מצב רוח?

KarinDi

New member
לוח שנה וקופסת מצב רוח

לוח שנה ניתן להכין בכל תוכנת word ממוצעת. איך עושים? בתפריט קובץ, לחץ על חדש. לחץ על הכרטיסיה Other Documents. לחץ פעמיים על Calendar Wizard. (אם האשף לא עולה לך- את יכולה פשוט לחפש בחלון העזרה של התוכנה "לוח שנה") לגבי קופסת "מצב-רוח": זו קופסה שנועדה לשפר את מצב הרוח של המקבל בכל שלב ושלב בחיים (או לפחות בחודשים הקרובים). לוקחים קופסה כלשהי, מקשטים יפה יפה וממלאים בשטויות- ציטוטים מצחיקים, מילים לשירים אהובים, תמונות מצחיקות, בדיחות פרטיות וכמובן כמה מתנות קטנות וכיפיות (שוקולד, כדור לחץ וכו'). בכל פעם שמקבל המתנה בלי מצברוח, הוא מושיט יד לתוך הקופסה ובוחר הפתעה (בלי להציץ!). אני מאוד אוהבת את המתנה הזו...

My EmOtIoN

New member
אני חושבת שאני אלך על הלוח שנה../images/Emo9.gif

נכנסתי לוורד כמו שאמרת אבל זה מצא לי רק לוחות שנה של 2006 איפה יש של 2008? ונסיתי לשנות גם אבל אין לי מושג איך מתעסקים עם זה.

maybesure

New member
קבלי קישור

לוחות שנה להורדה תשס"ט הם מגיעים בפורמט שניתן להוסיף בו תמונות. אני הכנתי כזה לפני שנה לכמה משפחות שהתארחו אצלי בערב החג, כתוספת למתנת ראש השנה. קל ופשוט לעבוד עם הלוחות האלו, יש פורמטים שונים תוכלי לראות בדוגמאות. בהצלחה

My EmOtIoN

New member
הורדתי כבר כאלו

הבעיה שאני צריכה את זה ממש חלק בלי צבעים ובלי כלום... אלה היו בעייתים כי אני לא יכולה להדביק על זה גם תמונות.. מישהי פה הבטיחה לי שהיא תשלח לי ואני עוד מחכה. אם היא לא תשלח אני כנראה אשתמש באלו. תודה בכל מקרה

למעלה