רעיונות ליום חברה

jesenia

New member
רעיונות ליום חברה

למישהי יש רעיון ליום כיף של חברה? רצוי שיהיה אינטרקטיבי בחלקו (משהו שיגבש). כל הצעה תתקבל בברכה :)

yoyo10

New member
את יכולה לקחת אותם למיני ישראל

ואחר כך לבאולינג+ ארוחת ערב

Blue Rose

New member
רעיונות...

אני עכשיו מנסה להפיק משהו... רק שהבוסית בחופשת לידה אז אני רוצה להביא מישהו לקיבוץ. נכון לעכשיו אני מבררת בעיקר בדברים שמציעים למסיבת רווקות- כמו אסטרולוגיה, גרפולוגיה קריאות בקלפים ידיים וקפה, הרצאה ובישול ארוחת גורמה, רפלקסולוגיה.. טיפולים בשמנים... ועוד ועוד ועוד... רק תחפשי משהו ממפיקי הארועים. שנה שעברה הבאתי אותם לעין הוד- לכפר האמנים ועשינו סדנא של חימר על אובניים- היה נחמד... ואח"כ א.צהריים בזיכרון. אם תרצי עוד רעיונות אני לשרותך... רוזי!

jesenia

New member
עוד!

את מאמינה שהרעיון הכי יצירתי שלי היה יום כיף בלונה-פארק???

Blue Rose

New member
זה עם הילדים?

אם זה עם ילדים אז מה שהצעת הוא נחמד, אבל קצת מפריד איפה שאמור לגבש, כי כל אחד ילך לאן שהוא רוצה ברגע שעברו את הכניסה. הייתי מציעה משהו בסגנון מיניגולף או כזה קרב יריות עם צבע (איך שלא קוראים לזה) - יש כאלו בארץ. תמיד אפשר גם את הדברים הסטנדרטיים... כמו באולינג, לצאת לאיזה פארק ולעשות על האש בצירוף מפעיל לילדים, ולהביא איזה אומן כמו קריקטוריסט או יוצר בזכוכית שיעשה מזכרות מהארוע. אם תתני לי כיוון בטח אוכל לחשוב על עוד דברים... לשרותך... רוזי!

Blue Rose

New member
זה עם הילדים?

אם זה עם ילדים אז מה שהצעת הוא נחמד, אבל קצת מפריד איפה שאמור לגבש, כי כל אחד ילך לאן שהוא רוצה ברגע שעברו את הכניסה. הייתי מציעה משהו בסגנון מיניגולף או כזה קרב יריות עם צבע (איך שלא קוראים לזה) - יש כאלו בארץ. תמיד אפשר גם את הדברים הסטנדרטיים... כמו באולינג, לצאת לאיזה פארק ולעשות על האש בצירוף מפעיל לילדים, ולהביא איזה אומן כמו קריקטוריסט או יוצר בזכוכית שיעשה מזכרות מהארוע. אם תתני לי כיוון בטח אוכל לחשוב על עוד דברים... לשרותך... רוזי!

למעלה