רעיונות אפשריות לקואליציה ימנית...

אמורוסו

New member
בני אלון לבקשת שרון...

עיכב את ההתפטרות עקב המאורע הטראומטי (ההתפטרות של גנדי לא נכנסה לתוקף למעשה, וזה היה לא יאה לעשות בלגאן כעת). בהמשך לאחר כמה חודשים הוא התפטר מיוזמתו.

אמורוסו

New member
וחוסר דיוק גדול במה שנאמר ע"י בלדה

חירות פרשה עוד בשנת 2000, הרבה לפני רצח גנדי, ובלי שום קשר לשיקולי מדיניות.

אמורוסו

New member
אגב, זה מאוד תמוה

שמישהו שאמור לתמוך בחירות יודע כ"כ מעט על מפלגתו. קליינר פרש מן האיחוד כאשר האיחוד בכלל היה באופוזיציה וברק היה ראש ממשלה. אז או שבלדה מנסה לשקר או שהיא סתם לא יודעת כלום.

ערב רב

New member
אגב, תומר, אתה מתוכנן להמשיך להיות

העוזר הפרלמנטרי של אלדד במידה וייבחר?

אמורוסו

New member
ההודעה הראשונה שלך בפורום...

מדברת על ריאליזם ? קלאסי הא ?
סתם.

mean girl 16

New member
תראה מאמי

לא יעזור. ראש הממשלה יהיה אחד מהשלושה- עמיר פרץ, אהוד אולמרט או בנימין נתניהו. בסופו של יום רק נתניהו יכול להציל אותנו מהאסון. אני מאמינה שאם הטרור ימשך בצורה כזאת או אף יתגבר(סביר שכן), מתישהו גם מועמד האיחוד יהיה ראש ממשלה. חבל שאנשים כל כך אדישים ואנטיפטים. לאנשים ממש לא אכפת אם נופלים קסאמים באשקלון או בשדרות. חבל שהליכוד זוכה ל40 מנדטים רק כאשר מחבלים מתפוצצים בדיזינגוף.

The Fading

New member
למה להצביע טב ?

מי שיצביע טב יקבל רע !!!! כרתתם ברית עם מות,עם המושחתים מהמפז"ל !!!! הכי טוב זה להצביע למרזל. ואת זה אומר פעיל מולדת יותר מעשר שנים שמאוכזב מבני אלון.מאז שהוא הגיע דחפו את אריה אלדד למקום עשירי,אין כסף בקופה וכל מיני עסקנים ואינטרסנטים השתלטו על המפלגה.זאת הסיבה שלא חידשתי את החברות ואני וחבריי נצביע למרזל. רק ביום שהרב בני אלון יפרוש ויחזור למלא את התפקיד שלו שזה רב אז אני וחבריי נחזור. תפסיקו להסית נגד מרזל.כמו שהסיתו נגד מולדת בזמנו וראיתם כמה קיבלנו. המפז"ל פינו את הגוש ואת עמונה !!!! צריך להצביע לאמת.רק מרזל בעד הטרנספר ובעד א"י לעם ישראל לפי תורת ישראל !!! אלון נטש את עקרונות מולדת ובע"ה יודח מהתנועה. תנו לאלדד כוח והעיפו את אלון.

The Fading

New member
אם לא היה מפז"ל הייתי מצביע לאיחוד

הסיבה שהרבה לא יצביעו לכם זה רק בגלל המפז"ל. מפלגה מתה שרק רוצה כסף. איפה מורשת גנדי הי"ד שאמרה שילוב של דתיים וחילוניים ביחד ? איפה ? היום יש רק דתיים שדחפו את החילוני החוצה. כמו מה שעשו לחי"ל שהיו עם המפז"ל בזמנו.

אמורוסו

New member
בתור מרזל שרוצה מדינת הלכה

על מה אתה מדבר בכלל ? זה שהיה טעות שאין יותר חילוניים זה נכון אבל זה עדיין המפלגה הימנית הכי חילונית במהותה.

The Fading

New member
חילונית במהותה ?

איזה סרט ראית ? חילונית עם אנשים כמו אלון,איתם והנדל ? אם לא הבנת אני לא רוצה מפלגה חילונית !!!! אלא מפלגה יהודית שדוגלת בא"י לעם ישראל לפי תורת ישראל ובטרנספר כמו שהיתה מולדת בזמנו. היום מי שבעד הדבר הזה הוא מרזל. זה טעות שאין חילונים ? אז מה אתם עושים בנדון ? כלום,מסתבר.

אמורוסו

New member
טעות גדולה שלך

מרזל לא תומך בטנרספר של גנדי. הוא תומך בכוח זה משהו אחר. הטרנספר מצוי עדיין במצע של האיחוד הלאומי. אלון איתם והנדל תומכים בדיו קיום עם החילוניים. רק טב.

The Fading

New member
דיו קיום ? אני תומך בעפרון קיום...

הם תומכים אבל רע-לב ויהלום לא. איפה חי"ל (החילונים שחברו למפז"ל והעיפו אותם) ? איפה אלדד ? מרזל תומך בכוח ? אז ? כל עוד לא יהיו פה ערבים ומהגרים גויים גם אני אתמוך בזה. הטרנפסר נמצא במצע ? אולי במצה. אז למה זה לא מופיע בתשדירים כמו בימיו של גנדי הי"ד ?

אמורוסו

New member
זה מופיע במצע

והאיחוד הלאומי נשאר בית חם לכל אנשים ימניים במדינה : דתיים, חילוניים, אשכנזים, ספרדים. האיחוד עם המפד"ל הוא מקרב לבבות ומבין שיש להיאבק מול השמאל ביחד ולא לחוד. אנשים כמוך ממשיכים להזיק למחנה הלאומי, עצוב. למה זה לא בתשדירים ? אולי בגלל שבדיוק היתה התנתקות ? וצריך להבין שכרגע אין שום סיכוי לטרנספר, אבל אם היית נותן לנו כוח , היינו יכולים לעצור את ההתנתקות הבאה. זו מדיניות בלימה. תשדירים עם טרנספר כרגע יכול להציע רק אדם טיפש במיוחד שלא רואה את המציאות. פשוט עצוב.

The Fading

New member
כלומר,גנדי הי"ד היה אדם טיפש

המציאות ? אתה מפחד מהתנתקות ? למה לא לפחד מזה שאנשים לא יודעים דברים פשוטים על א"י כי אין חינוך יהודי ? בגלל שאין חינוך יהודי אז ימשיכו להיות פינויים.

אמורוסו

New member
איך אתה מעז לקרוא לגנדי טיפש ??

בתשדירים של מולדת זה היה בשנת 1992 למשל כאשר שמיר נפל כי הוא הלך לועידת מדריד ! עברו כמה שנים מאז, וכרגע אנחנו נמצאים במצב גרוע מאוד, ולכן אנחנו מנסים לבלום את הבעיה. אין טעם לדבר על טרנספר כאשר בסקרים קדימה מקבלת כמעט 40 מנדטים שבעד להתנתק לחלוטין מיהודה ושומרון ולגרש 70,000 מתיישבים נוספים !! אתה לא מבין את זה ? אין תמיכה בעם למהלכים קיצוניים יותר, אנחנו מנסים להציל את מה שאפשר. אורלב הוא זה שבעד חינוך יהודי, בדיוק כמו קודמיו במפד"ל. זה כל המהות שלהם. אבל מזה חינוך יהודי בשבילך, אדם שתומך ברצח יהודים אחרים, אדם שמבזה את שמו של גנדי ולא מבין מה תוכנית הטרנספר של גנדי.

GreatGTM

New member
ישראל ביתנו נמצאת בשמאל...

אני מעדיף את הליכוד והאיחוד ביחד ואולי גם את צומת וחי"ל (אם יעברו את אחוז החסימה).

למעלה