רעיונות אפשריות לקואליציה ימנית...

רעיונות אפשריות לקואליציה ימנית...

בא נראה אתכם... תנו רעיונות לקואליציות עתידיות... רעיונות שלי: ישראל ביתנו חוברת להליכוד אחרי הבחירות ובכך הליכוד הופכת למפלגה הגדולה בכנסת ועליה מוטלת הקמת הממשלה! יש לי עוד כמה,קודם נראה אותכם...

הרעיון הכי טב כרגע להצביע טב

כדי שהאיחוד הלאומי ירכיב את הקואליציה. וזה אפשרי

דווקא אתה לא כ"כ צודק...

כדי להציל את שתי המנדטים שיצביעו למרזל ולא לאף אחד אחר,חייבים להצביע עבורו. וזו הסיבה היחידה שאצביע עבורו...

אמורוסו

New member
כלומר אתה מסתכן...

טב - בכל מקרה לימין. כ - אולי לימין ואולי לפח. על ארץ ישראל לא מסתכנים.

לביא1

New member
התלבטות קשה...

א כל אל תחיו בסרטים שיצליחו להרכיב קואליציית ימין, הימין בקושי הולך לגרד את 50 המנדטים בבחירות האלה. השאלה הגדולה היא ברוך מרזל האם להצביע לו ולהסתכן בהשלחת הקול שלי לפח או להצביע לאיחוד ולהכניס את כל הגועל נפש הממלכתי שמסתובב שם לכנסת כדי שבפינוי הבא הם שוב ילכו להתחבק עם המגרשים ושוב יחכו עד שניה לפני הפינוי לפרוש מהממשלה.

אמורוסו

New member
אתה מתנסח בצורה עוינת...

מה רע בממלכתיות - אם אתה רוצה אך ורק אופוזיציה לוחמת אתה יכול להצביע מרזל. הוא גם הודיע שהוא יפרוש מהכנסת אם ייראה שהוא לא משפיע - כלומר אופוזיציה גם מבחוץ. זה מה שהוא רוצה - לצעוק. אז בסדר... ממלכתיות אולי זה גועל נפש במובן מסוים, אבל אם אתה רוצה שהמדינה לא תלך פייפן אנחנו צריכים לשאוף להחליף את השלטון יום אחד. גם אני התייאשתי לחלוטין , אבל בבחירות האלו אני גם מנסה בכ"ז לנסות להחליף את השלטון, גם כשהסקרים לא מחמיאים. לעצור את הסכר ברגע האחרון. אם אתה רוצה לנסות להחליף את השלטון, לעשות מאמץ ליצור משהו ימני חדש בממשלה, ולשנות את תוצאות האמת מהסקרים - תצביע טב, כי רק ככה יכול להיות שינוי אמיתי. אם יכול להיות כזה שינוי, זה ככה. אחרת אפשר גם להישאר בבית, זה באמת חסר משמעות.

The Fading

New member
אמרוסו,עשה טובה ואל תכתוב שטויות

קול למרזל זה קול לפח ? קול לטב זה קול שילך לפינוי הבא !!!! קול לטב זה קול לאורלב ויהלום שהיו שותפים לפינוי מהגוש ולאלימות בעמונה. אמרוסו,צריך ללכת לפי האמת כמו היהדות ולא לפי השקר כמו הנצרות. תמשיך לחשוב על ממלכתיות ותעבוד בשבת,תמשיך לחשוב על ממלכתיות ותתחתן עם אחת שתשנא אותה רק כי יש לה כסף. מרזל זאת האמת כמו היהדות. אם אתה רוצה ממלכתיות לך תתנצר. הרי זה מה שבספרד רצו,זה מה שהמיתייונים רצו. תראה איפה הם ואיפה אנחנו. הנביאים גם רק צעקו בזמן שממלכתיים כמוך הרגו אותם וסקלו אותם. יהלום ואורלב הם לא נביאים.מקסימום שוטי הכפר.

אמורוסו

New member
תעשה טובה ותשתוק

בגלל אנשים עם מוח מעוות כמו שלך הגענו לאן שהגענו - לכל ההתנתקויות. כי אנשים הצביעו לגוטמן, למרים לפיד, לבא גד וגם למרזל שלך. מספיק. יש ימין אחד מאוחד במדינה וזה איחוד לאומי מפדל. אתה רוצה להיות שמאלני, תצביע למישהו אחר.

The Fading

New member
ימין אחד בראשות מולדת

ברגע שהמפז"ל נכנסו עזבתי. כל מפוני הגוש והרבה מתוכם אני מכיר יצביעו למרזל בגלל המפז"ל. מוח מעוות שלי ? גם אתה יהודי לא ? מוח יהודי מעוות כמוני הולךל פי האמת שאומרת לא לפנות ישובים. האמת של המפז"ל זה כסא וכסף !!!

The Fading

New member
זה לא בולשיט אלא האמת

כמו שבזמנו התחיה התפרקו ונכנסו למולדת. באיחוד הקודם גם מולדת שלטה. עכשיו המפז"ל שולטים וזאת הבעיה. ברגע שאתה מתחבר לשחיתות אתה נהיה מושחת. מבחינתי ומבחינת הרבה יהודים להצביע למפז"ל שווה ערך להתנצרות.

אמורוסו

New member
בני אלון מספר 1 ברשימה הוא ממולדת

אתה פשוט בור ועם הארץ. מפדל לא שולטים, מפדל נכנסו מכיוון שצריך איחוד בעם - צריך להקים ימין חדש לא מפולג ולא מסוכסך. אנשים כמוך מתעקשים להמשיך ולהזיק לימין חבל.

The Fading

New member
אני יודע שהוא ממולדת כי הייתי שם

אבל מי שיקבל ראשון תיק זה אורלב.למה ? איפה מקום שני של מולדת ? מקום עשירי.הגיוני ? בגלל צדיק אחד בסדום גם סדום נחרבה. בחתונות של מתבוללים יש יהודי ונוצריה.זה טוב ? נכון שלא ? אותו דבר כאן. מקום ראשון יהודי והשני נוצרי.והנוצרי משפיע.

אמורוסו

New member
בתור מי שמכיר אישית את בני ואת אריה

אני יכול להגיד לך, שאם הם התפשרו על "הכיסאות" גם התומכים יכולים. לאיחודים בעם יש מחיר. ההתנתקות גרמה לנו להבין שמלחמות בתוך הימין הם בזבוז אנרגיה. בדיוק אותן מלחמות שהעלו את השמאל ב-92. מספיק . צריך להיות ביחד. צריך להתגבר על מחלוקות אישיות ועל שנאה מטופשת ועל האגו (הענק של מרזל), ולומר את האמת - רק ביחד ננצח. רק כך יהיה טב.

The Fading

New member
מכיר אישית ? וואלה גם אני מכיר אותם

גנדי הי"ד לא התפשר !!!! המלחמה שהעלתה את השמאל ב-92 ? אתה מתכוון לשגב וגולדפרב זכרונם לרעה והערבים. תמשיך להשתמש בססמאות שקר. מי שגרם לאוסלו זה הערבים והבוגדים מצומת. על אי"י לא מתפשרים לידיעתך. מי שהתפשר ומכר את הגוש ואת עמונה בשביל כסף וכסאות היו רע-לב ויהלום. מחר נמשיך להתפשר ואז תהיה עוד נסיגה ואז את מי תאשים ? תמשיך להאשים יהודים במקום להאשים את הצבועים מהמפז"ל.

אמורוסו

New member
טעות גדולה שלך שוב

מה שגרם לעליית השמאל מראש, עוד לפני בגידת צומת, היתה התחיה ולינגר ומודעי ואסף שלא עברו את אחוז החסימה. זה מה שהעלה את השמאל. אורלב לא מכר לא את הגוש ולא את עמונה. סתם שקרים מטופשים. רק מרזל הורס את הימין היום. וגם קליינר.

The Fading

New member
אז למה הוא לא פרש בזמן ?

לא מכר את עמונה והגוש ? רק תראה את כל ההתראיונות שלו בתקשורת נגד הנוער שהיה שם. התחיה קיבלו כמה מנדטים בבחירות ב-88 וב-92 הם היו מפלגה לגיטימית. מודעי ? מה הקשר ? הוא היה בליכוד.איפה הימין ? לוינגר קיבל איזה כמה אלפים בודדים.זה פיצול ? אם צריך ללכת על בטוח לשיטתך אז למה לא ללכת לליכוד ? למה להתחשב במאות אלפים שהלכו אחרי ארונו של גנדי והיו בוחרים במולדת אלמלא המפז"ל ? אם ללכת על בטוח אז למה בגין היחה בחירות עד 77 כשהם עלו לשלטון ? למה בכלל חירות היתה קיימת ? למה יש דתיים במדינה חילונית כזאת ? הרי מה שבטוח זה להיות חילוני. תבין שלא הכל בטוח בחיים ובוחרים במה שהכי מזדהים איתו. אולי תתחתן רק עם עשירה מכוערת ולא עם יפה ממוצעת ? הרי עדיף עשירה לא ? זה הכי בטוח...

אמורוסו

New member
מה שאתה אומר פשוט לא נכון

הוא כן פרש בזמן, הוא פרש עם אישור חוק ההתנתקות בקריאה ראשונה. עד אז הוא מנע ממפלגת העבודה להיכנס לממשלה. הוא לא היה שותף לגירוש, ובוודאי שלא בעמונה, אז למה אתה סתם מסית ? ב-2003 מולדת רצה בלי המפד"ל וקיבלנו 4 מנדטים (3 לישראל ביתנו) ככה שמה שאתה אומר משולל כל הגיון. אנשים מכבדים את גנדי אבל לא מצביעים לו בהמוניהם. גם גנדי היה שמח מאוד לראות את האיחוד הזה. האיחוד הזה הוא התגשמות הימין, החלום הציוני והחלום הדתי ציוני, וכן החלום החילוני הימני - ללכת בגוש אחד, בלי הכפשות ובלי רוע. חבל שאתם סתם מדבר. בגין עם חירות, זה היה הליכוד למעשה והם לא היו מפלגה שלא עוברת את אחוז החסימה. אם אתה לוקח את הקולות של לוינגר, תחייה ושאר מפלגות הימין שלא עברו את אחוז החסימה ב-92, מפלגות שלא היה להן שום הצדקה, כולל תחייה שלא היתה לה הצדקה בשנת 92, כי היה את מולדת וצומת כבר, אז רבין לא היה עולה לשלטון. אתה אשם בכך.

yonatan87

New member
מרזל חיי בעולם משלו

מרזל מסתמך על כל המאוכזבים מכל מערכת במדינה וחושבים שצריכים לצאת למלחמת אחים. קודם חרות יצאו מהאיחוד כי הם לא מספיק ימניים ואחר כך מרזל יצא מחרות כי גם הם לא מספיק ימין בישבילו, האנשים האלה לא קולטים שצריך להתאחד ואם הם חושבים שהמפדל שמלאנים למה הם לא ניסו לבוא ולאזן את האיחוד? זה לא הזמן לפינוי בכח וזה לא הזמן לפינוי-פיצוי, אנחנו עכשיו מדברים על עתיד ההתישבות ביהודה ושמרון ומדינ ישראל כולה. אין לנו זמן לריבים ולקטנוניות מהסוגים שצינתי קודם לכן . כל קול לאיחוד הלאומי-מפדל הוא עוד אבן בשכר הגדול נגד קדימה.

הסיבות ליציאת חרות מהאיחוד:

בזמן האיחוד ההתחלתי - חרות מולדת תקומה - הושגו הצהרות כי יש להציב קווים אדומים לישיבה בממשלה - קווים שאם יחצו האיחוד הלאומי יפרוש מהממשלה. אותם קווים אדומים כמובן הופרו - ממשלת מפת הדרכים להזכיר, ומולדת ותקומה סירבו לפרוש מהממשלה. כתוצאה מכך חרות התפצלה מהאיחוד כי סירבה לשבת בממשלה שמעשיה לא עולים בקנה אחד עם עקרונות חרות. אחרי תקופת מה גנדי הי"ד הבין את מהות המשך הישיבה מהממשלה להחליט להתפטר, יום לאחר מכן הוא נרצח ובני אלון משך את אותה התפטרות. אז נא לדייק שמאשימים את חרות - ונא לציין עובדות גרידא ולא שטויות !!!!

למעלה