רעיונאות

MooHoo

New member
הברוך צודקת ../images/Emo18.gif

(מי אמר את זה? אני??) קשה להודות, אבל הפעם אני באמת מסכים איתה. הרי אין פה אף אחד שחושב באמת שהקובץ הזה טוב. ועזבו את העיצוב, גם הקופי לא עובר, אפילו לא ברמה הבסיסית ביותר. הייתי מבין אם הייתם אומרים לה "תהיי נחמדה למישהו שרוצה להשקיע, ללמוד, מנסה להשתפר", אבל הבחור פה כותב (ומשוויץ בזה) ש"את בית הספר של תירצה ואחרים אני לא מעוניין לעשות גם בגלל מחירם הגבוה וגם בגלל הזמן הרב בו לומדים". זה כבר זלזול במקצוע. אני חושב שאני טוב, לא בעצם, אני בטוח שאני טוב, כי כולם אומרים לי. ואני גם לא מעונין ללמוד כי חבל לי להשקיע זמן וכסף. כמו בכל מקצוע אחר, גם אם יש לך את זה אתה צריך לפתח את זה, ללמוד להשתמש בכישורים בצורה הנכונה. לא כל אחד שזורק שורה מבריקה פעם אחת הוא כבר קופירייטר. אולי התפיסה הזו של המקצוע היא מקובלת, ואולי באמת משרדי הפרסום מלאים באנשים שלא למדו ו"יש להם את זה". ואולי, רק אולי, זו הסיבה שיש לנו כל כך הרבה עבודות גרועות להתלונן עליהם פה בפורום.

אוי הברוך בדר"כ צודקת.

וגם - יש לה יכולת נדירה לזהות סאב-טקסט. והכי חשוב - היא נטולת משוא פנים לחלוטין. אם היא חושבת שמישהו צריך לחטוף, לא יעזור לו מעמדו בפורום או מחוצה לו. לזכותה יאמר.

cr8ive

New member
אף אחד לא אמר שהיא לא צודקת אבל...

והוא ממש גדול. היא לא אומרת את זה בצורה הטובה היא מעליבה. פוגעת, והיא יודעת שעבודות כאן הן רק של סטודנטים ושים לב היא יורדת רק על פרינטים שלהם ולא של מודעות שעברו משרד גדול או מקצועי ... אז אויי הברוך קדימה..... זבל לא בהכרח צריך להיות מסריח .. אפשר לנצל אותו לקדמה.

MooHoo

New member
במקרה הזה לא מדובר בסטודנט

מדובר במישהו שאפילו לא מעונין ללמוד את המקצוע. חבל לו על הזמן ועל הכסף. יכול להיות שכשאני אגיע לשלב הזה בלימודים, ואעלה לכאן עבודות שלי, גם אני ארגיש את נחת זרועה, וארגיש עם זה חרא. וברור לי שאני אצפה, יחד עם הקטילות, גם למילות הכוונה. אבל נראה לי מיותר לתת מילות הכוונה למישהו שמצהיר מראש שהוא כ"כ טוב, ולא מעונין אפילו ללמוד.

sagiz1234

New member
יש פעמים שאפילו לי

אין משהו מספיק מעליב לכתוב בכדי להביע את דעתי על הטינופת שאנשים יוציאו מהפה שלהם כאשר הם לא רואים את האדם פנים אל מול פנים. איחולי-הצטרפת באופן רישמי למועדון אקסקלוסיבי של אנשים שפלים. פססססט... נכון שחשבת שזה שאת פרודה זה בגלל שעוד לא מצאת את האחד...? זה בגלל שאת חרא של בן אדם!!!!

cr8ive

New member
פססספססס ...

יכול להיות שאת היא הפרה של השוקולד.. ממממ... תהיות רבות....

אתמול עלה לכותרות סיפור על בחורה

שלצערי, כבר לא נמצאת עמנו. דובר על כך שלפני שנטשה, הוציאה קיטונות של אגרסיות חולות. לשלוח אלייך כוחות הצלה ? ... בעצם, עזבי. בהמה כמוך ... נתמודד גם בלעדייך. הסגנון החולה שבו התנסחת, מעביר בי תחושת חלחלה. הייתי ממליץ לך לגשת לטיפול נפשי, אבל אני משער שבגילך המופלג, מדובר בתוצאה שהושגה לאחר שימוש בתרופות. תנחומיי, בהמה. ואתה שם למעלה, הבחור שטרח לצרף את הקובץ: הקונספט לא מוצלח מי יודע מה. נסה ליצור קשר עם משרדים באופן אישי יותר. בגובה העיניים. היה אתה ועשה פחות ניסיונות לצאת מעורך. הרי בסופו של יום, מדובר בסה"כ באנשים (לרוב. חוץ מהחולה כאן שאליה משום מה בחרתי להתייחס למרות שיש מצב שהקריאו לה את ההודעה כי במצבה היא כפי הנראה לא מסוגלת לקרוא ולכתוב בכוחות עצמה). אם תרצה רעיונות, אשמח לנסות לסייע במסרים. בהצלחה.

אתם יודעים מה אני הכי אוהבת?

שכל מיני ניקים נעלמים וחבויים מוציאים את האף מתחת לפוך המיוזע שלהם, בשניה שהם מריחים טיפת דם. ואתה יודע מה הכי ברור? הכי ברור שאתה דווקא ניק שנמצא כאן לא מהיום רק בשם אחר... אפילו אומץ אין לך. ד"ר, לך לחפש דם בדיר, אולי אחת הכבשים במחזור

wildvert

New member
לרופא הכבשים - אתה כל כך צודק

הפורום הזה מלא ברעל כל כך הרבה תסכול מתברר שאותם משרדי פרסום - שבעיני המתבונן מבחוץ נראים כמו מקום ברנז'אי שממש כיף להיות בו - מלאים באנשים מתוסכלים ומרוטי עצבים שמוציאים את כל החרא שלהם (ואני לא עושה הכללות -יש פה גם אנשים מקסימים ) על כל מתחילן מסכן שחטא קצת בארוגנטיות או לא ניסח את עצמו מספיק טוב ועוד בפורום של ה"מנוסחים ומנסחים" שמתפתים לזרוק רפש בצורה גסה בכל מי שמזדמן לפה. המצב של הפורום הזה מתדרדר והולך...וחבל. אבל יותר חבל על כל האנשים שמדרדרים אותו. הם באמת אלו שסובלים. אבל נראה לי שבקרוב מאוד אני אולי אוכל לעזור להם. אני חושב שלעבוד במקום שבו אתה לא יכול באמת להוציא לפועל ולהגשים את הקריאטיביות המקסימלית שלך (צנזורה,לקוחות קשים,תחרויות אגו וכו..) זה יכול להרוג אותך נפשית. אני לא אפרט אבל בקרוב כולם פה - הממורמרים והלא ממורמרים - יקבלו הזמנה להצטרף למהפכה האמיתית. ואם הם יניחו את האגו שלהם קצת הצידה -הם יגלו עולם שלם של רעיונות:) אני תמים? בטוח... ואני מאחל לכולכם אותה תמימות. יצא לי טיזר . לא התכוונתי. אבל באמת בקרוב אצלכם :)

סיפור קטן שאני סוחב איתי כבר שנים

את הסיפור הזה סיפר לנו המורה לשל"ח אי שם בכיתה י' בילדותי המתרחקת- ציפור קטנה נתקעה בגדר, לא יכלה לעוף ולא ללכת ממקומה.הימים היו ימי חורף ושלג נערם , כיסה את הציפור עד כנפיה והיא כמעט קפאה למוות. פרה שעברה באזור עשתה את צרכיה על הציפור הקטנה. לא נעים, מסריח מאוד אבל מחמם. הציפור הקטנה שזכתה להצלה לא צפויה החלה לשיר. עבר שועל ששמע את הציוץ, ניקה אותה , הוציא אותה מהגדר ואכל את הציפור. המסקנה - לא כל מי שמחרבן עליך שונא אותך , ולא כל מי שמוציא אותך מהחרא אוהב אותך. גם בחיי היום יום ובמקומות העבודה המלאים פוליטיקה ואינטריגות אני מתייחס יותר לביקורת מאשר לדברי שבח והלל. משתדל לנקות מהביקורת את האינטרסים ,הסגנון,פגיעות באישיות וכ'ו. להגיע לגרעין הביקורת ולשקול אם יש בו אמת ,ואם כן, לנסות להשתפר.דברי שבח והלל להרגשה אישית ולליטוף האגו בלבד הם הרסניים יותר, כי הם גורמים לשומע אותם להמשיך בדרכו מתוך מחשבה שהוא פועל נכון .

ophler

New member
שכחת חלק מהנמשל

צ"ל: המסקנה: לא כל מי שמחרבן עליך שונא אותך, לא כל מי שמוציא אותך מהחרא אוהב אותך ואם אתה שקוע בחרא -אל תשיר. (אגב, זה מבוסס על מקרה אמיתי)

א. אתה יותר מדבר

על מה שאתה לא עושה מאשר עושה. ב. אם כבר החלטת שהפניה שלך היא "את זה לא ואת זה כן" אז לפחות תקשר לנושא הרלוונטי (קופי). ג. תהפוך את מה שאתה לא עושה לחיסרון שלך. זה יותר מסקרן ויותר אנושי. ד. מה שאתה כן עושה, צריך להוות פיצוי כפול ומשולש על החיסרון. ה. נקודת המוצא שלך קצת מתנשאת. (הגדרת את מנהל הקריאטיב כ"מחפש ליצנים" והשארת את עצמך מרוחק). ו. אל תבנה שיתקשרו אליך, כי הם לא. ז. פרשנות והצגה מאוד ילדותית. ח. כשאומרים "אף אחד לא מצפה ממני לעצב" הכוונה היא: אל תעצב! ט. כל דרך ההגשה לא מעניינת.

El Caballo

New member
אתה בחור טוב אתה

צריכים עוד כמוך ופחות משמיצי זבל בעולם אוי אוי... הסנטר!... אה... הברך?

El Caballo

New member
לא אהבתי

לדעתי זה הומור מאוד בסיסי - פרווה "אני לא ליצן ... צלצל אליי" לא גורם הנעה להתקשר אליך ואפילו ההיפך "אל תחפש ליצן... צלצל אליי" והויז'ואל לא "פשוט/חמוד" אלא "פשוט/כואב בעיניים" הצעה... תשתדל להתרחק מהאייקונים של הוורד יש בהם משהו פרוטסטנטי רפובליקני מיקרוסופטי שגורם לי לדמיין מגנטים של אינסטלטורים וגם גורם לחוש ההומור שלי לבצע המראה.. כלומר להפוך מיידית ממוצק לגז ופשוט להתנדף.

צימט

New member
רד מזה ומהר

כתוב קורות חיים "נורמלים", מה שאתה שולח כרגע לא מכבד אותך ואני מניח שזה לא המצב הרצוי. למה אתה חושב שצריך צעדים קיצוניים? אנחנו במשרדי פרסום עובדים לא בגדודי חללי אל אקצה. למרות הקראיטיביות בענף אין שום סיבה לשלוח גימיקים והצחקות שהם מיותרים - תמיד יש מקום לשלוח דברים שנונים וחזקים. מה שהצגת זה לא הדבר ששולחים בכלל - רק יזיק לך

למעלה