רעיון שלקחתי מMMO-

Kingeh

New member
רעיון שלקחתי מMMO-

מה לא הייתם רוצים לראות בהרחבה הבאה: כמו שזה אומר בדיוק, בהרחבה הבאה בוורקראפט מה לא הייתם רוצים לראות?

Taiki

New member
יבשת חדשה

עצוב לראות איזורים שלמים נטושים, לא?

Envenom

New member
את קאראזאן.

כי כולנו יודעים שזה רק עניין של זמן עד שבליז יעשו ממנו מבוך הירואיק לחמישה אנשים..

מירטל

New member
אלוהים, זו תהיה זוועה

לרוץ את קאראזן עם קבוצה של אנשים שנשלפו בצורה אקראית....

amirtc

New member
feast יותר טוב

שאפשר להשיג רק ע"י דייג בבריכות הדבר הזה הוא סיוט!! אף אחד לא רוצה לתרום לדייג, ואני מבין אותם... זה משעמם!!

מירטל

New member
שינויים בתוכן שעוד לא הספקתי לראות

ראבק, אני יודעת שאני שחקנית חדשה, אבל למה לפרק לי את המשחק הראשון לפני שהכרתי אותו?

Fanty S

New member
רימייק של איזורים\אינסטנסים שכבר היו.

או עוד הירו קלאס שמנסים בצורה נואשת לגרום לו להיות אטרקטיבי ובעקבות זה הוא יסבול מיחסי ציבור רעים לנצח

Taiki

New member
אבל רגע...

בלי רימייק של איזורים + בלי יבשות חדשות. מה נשאר?

Fanty S

New member
אפשר להרחיב יבשות קיימות

ככה הן לא מאבדות מהאטרקטיביות שלהן ואנשים שמעלים אלטים לא יקבלו תחושה של עולם נטוש.

Fanty S

New member
תוספות מלאכותיות שגזעים במשחק בנו,

איזה אי שצף אחרי מליארד שנים מתחת למים בעקבות התעוררות של יישות חזקה, אי מעופף ש״נסחף״ או הוסט מהמסלול בכוונה ע״י מי שמתגורר בו. יש מספיק רעיונות, בליז יצירתיים מספיק.

Fanty S

New member
זול יותר מ"היי, אוניקסיה קצת יותר חזקה

ממה שהיא הייתה פעם"?

I3lack1

New member
אי אפשר להתווכח עם זה, שכנעת אותי

כנראה רמת הציפיה מבליז עלתה גבוה מדי :(

Fanty S

New member
אגב, הרימייק של קטקליזם היה מצוין לדעתי

אבל הוא מאוד יוצא דופן. התכוונתי לדברים כמו נאקס ואוניקסיה.

O s w a l d

New member
In the next expansion

I would not want to see any more expansions. 7 years of the same thing and counting is getting old. A new game is what I want to see. Titan or whatever they are making as far as the rumor goes

picpc

New member
תמיד אהבתי את הראש שלך ../images/Emo13.gif

בכיף הייתי רוצה לראות את וואו נגמר כבר ושמשחק אחר יחליף אותו ,וזה לא שאני חושב שוואו גרוע או אני לא רוצה לשחק בו , סתם נמאס מאותו דבר כבר ,אני לא יודע אם אני יחזיק עוד הרחבה כמו קטא סביר להניח שאם זה יקרה אני באמת ינטוש את וואו. אם וואו יעשו mmo חדש אני מאוד מקווה שהם לא יעשו איזה שכפול של וואו "אותה גברת בשינוי אדרת" אלא משהו אחר כשזה מגיע למשחקיות. למי שמכיר וזוכר את asheron's call אני לא מבין איך אף חברה לא בנתה משחק שיהיה חיקוי של המודל של המשחק הזה ,כנראה המשחק עם המערכת קרב הכי כיפית שיש,ההישגים מושפעים נטו מהיכולות של השחקן ולא מציוד או כמה זמן הוא השקיע בלחרוש ,ובכלל כל המשחק הזה היה מאוד דינמי,מוב שנמצא במקום אחד היום יכול לעבור למקום אחר מחר והעולם תמיד משתנה וזז. אם היום היו משפצים אותו ל2011 בשניה הייתי עוזב את וואו ועובר אליו.

למעלה