רעיון "מטורף" אך הגיוני ביותר:

מצב
הנושא נעול.
הוא הקטר שלי !

ד"ר מה קרה אם 707 ?
|טמ
הוא הקטר שלי !

היום הייתי בבאר-שבע...

טוב ד"ר שבוע טוב לך!! תכתוב שיר על
JT42-707 לילה טוב
היום הייתי בבאר-שבע...
היום נסעתי לבאר-שבע אך לא ראיתי בדרך את שבע מאות ושבע למרות שנסעתי גם לדימונה ולחיק הטבע לא היו רכבות ולא צבע המדבר צהוב ואף לא קרונית, לא רבע ולמרות שליד נבטים ירד בשבת המחסום לרגע זה הזכיר "מחסום" אחר מקיבוץ גבע... אז הנה אייל XXX שביקש שיר ולאחרים נמאס מאביתר הנגע אמשיך לשרשר, ולא סתם אלא בקצב מגה... (מוקדש לך אייל) ! לילה טוב, הקטר העייף.

יהוושע

New member
תבקש ממנה לאפות עוגה/ות למפגש

נכון ! היא לוחצת וגם היא לוחצת ! ו-
רק אני אדיש כמו חרא על הכביש. אתה חייב לטעום מהעוגות שלה - זה פשוט לא יאמן ! אח"כ היא אומרת לי לעשות דיאטה אך ממשיכה לאפות עוד ועוד, כנראה כדי שאחרות לא ירצו לקחת לה את המציאה, אלק... מציאה ? אני חושב שאפילו לא "תאכשיט" ! אני מעדיף טקס אזרחי על...הגג של קטר מס' 707. זה החלום... אני חולה עליו ! הוא קטר עם אופי למרות שהוא בסה"כ COCO מרעיש...
תבקש ממנה לאפות עוגה/ות למפגש
הפורום . יהיה נחמד לאכול אותה/ן תוך כדי נסיעה בשוסון , למשל.

david80

Member
../images/Emo6.gif(לאביתר)

תראה את ציפי שלי ! הפכתי אותה
לחובבת דיזלים ! היא כל הזמן רוצה לבוא איתי למוסך הקטרים ! ממש צרה צרורה ! אני מקווה שהיא לא רואה את התגובה שלי כי אני אחטוף ממנה עם המערוך שהיא מכינה לי איתו את הבצק לעוגות הגבינה הנהדרות שלה !! אם תראה שפתאום נעלמתי מהפורום, תדע שציפי הרביצה לי עם המערוך מעץ אחרי שהיא קראה את ההודעה הזאת !! אני רץ להתחבא מתחת לשולחן: איזה שפן אני הא ?
(לאביתר)

david80

Member
סבא וסבתה שלי גרים בשבדיה מול גשר

הקיר האקוסטי בשבילנו מיותר ! הרעש
של הקטר הוא החוויה האמיתית ! איזו מנגינה נפלאה ! מי צריך אקוסטי ? אנחנו צריכים דיזלים, לא אקוסטיקה. ואגב: אתה צודק 100 אחוז בתפיסה.
רכבת וזו תענוג לשמוע את רעש גלגלי הרכבת המשא הדוהרת במהירות 100 קמ"ש לפחות (אולי 140 קמ"ש?!), וכיום עוברות שם גם רכבות נוסעים והופתעתי לראות בקיץ 2000 זוג מערכי IC3 של הרכבת הדנית DSB!!!

אני מקנא !! שיהיה להם עוד הרבה שנים

רכבת וזו תענוג לשמוע את רעש גלגלי הרכבת המשא הדוהרת במהירות 100 קמ"ש לפחות (אולי 140 קמ"ש?!), וכיום עוברות שם גם רכבות נוסעים והופתעתי לראות בקיץ 2000 זוג מערכי IC3 של הרכבת הדנית DSB!!!
אני מקנא !! שיהיה להם עוד הרבה שנים
של אושר ובריאות !

alantan

New member
סבתי וסבי ז"ל גרו צמוד לקו של

ה-Metropolitan (תחתית-פרברית) ו-British Rail ל-Ayelsbury (הבית היה ב-Pinner). סבתי השניה ז"ל גרה ב-Hatch End צמוד לקו של ה-British Rail ל-Watford ו-Birmingham. בתור ילד (לפני שעלינו לארץ) כשהיינו מבקרים אצל כל אחד מהבתים הייתי עומד שעות בקצה הגינה, נצמד לגדר של הרכבת ובוהה ברכבות החשמליות והדיזל-חשמליות כשהן עוברות במהירות, וחלקן (התחתית)מאיצות מהתחנה הקרובה או מאטות לקראתה. חלומי היה לגור במקום כזה... צחוק הגורל, הסבתא של Pinner עלתה לארץ בסוף ימיה, והיום היא קבורה בבית העלמין של כ"ס, כך שגם כיום יש לה תחנת רכבת ליד הבית!

איזה כיף להם ! אתה יודע: תמיד חלמתי

ה-Metropolitan (תחתית-פרברית) ו-British Rail ל-Ayelsbury (הבית היה ב-Pinner). סבתי השניה ז"ל גרה ב-Hatch End צמוד לקו של ה-British Rail ל-Watford ו-Birmingham. בתור ילד (לפני שעלינו לארץ) כשהיינו מבקרים אצל כל אחד מהבתים הייתי עומד שעות בקצה הגינה, נצמד לגדר של הרכבת ובוהה ברכבות החשמליות והדיזל-חשמליות כשהן עוברות במהירות, וחלקן (התחתית)מאיצות מהתחנה הקרובה או מאטות לקראתה. חלומי היה לגור במקום כזה... צחוק הגורל, הסבתא של Pinner עלתה לארץ בסוף ימיה, והיום היא קבורה בבית העלמין של כ"ס, כך שגם כיום יש לה תחנת רכבת ליד הבית!
לגור ברחוב הרכבת במושבה הגרמנית בירושלים, אבל אבא שלי ז"ל קנה בית ערבי במושבה הגרמנית שממנו לא ראו את הרכבת ברחוב רוזנס מול המוזיאון לטבע בסמטה, אבל שמעו מצויין במיוחד בלילה כששקט בחוץ, את הצופרים האופיניים של ה- G12 המתאמץ בעליה ואחריו משתרכת רכבת משא. שמעתי גם את שקשוק הקרונות שהיה ארוך (משא) ולעיתים רצתי מהר לכיוון התחנה בחאן כדי לראות את מספרי הקטרים ולשוחח עם הנהגים. אבא שלי ז"ל, היה הולך לחדר שלי ורואה את המיטה הריקה. מיד הוא כעס על הילד שלו וצילצל מיד לתחנה: 02-33764 (זה היה המס' בשנת 1968)! אח"כ הגיע לתחנה עם הסוסיתא סטיישן הכחולה שהיתה לנו ורדף אחריי גם על הקטר וצעק: "יש לילד מחר בית-ספר - תתפסו לי אותו" והנהגים היו מתפוצצים מצחוק. מעניין שכיום מס' הטלפון בתחנת החאן בירושלים הוא 02-6733764 והוא עדיין מצלצל למרות שכבר 5 שנים איש לא הרים את השפופרת שם...

alantan

New member
תמיד היית ילד בעייתי אה?

לגור ברחוב הרכבת במושבה הגרמנית בירושלים, אבל אבא שלי ז"ל קנה בית ערבי במושבה הגרמנית שממנו לא ראו את הרכבת ברחוב רוזנס מול המוזיאון לטבע בסמטה, אבל שמעו מצויין במיוחד בלילה כששקט בחוץ, את הצופרים האופיניים של ה- G12 המתאמץ בעליה ואחריו משתרכת רכבת משא. שמעתי גם את שקשוק הקרונות שהיה ארוך (משא) ולעיתים רצתי מהר לכיוון התחנה בחאן כדי לראות את מספרי הקטרים ולשוחח עם הנהגים. אבא שלי ז"ל, היה הולך לחדר שלי ורואה את המיטה הריקה. מיד הוא כעס על הילד שלו וצילצל מיד לתחנה: 02-33764 (זה היה המס' בשנת 1968)! אח"כ הגיע לתחנה עם הסוסיתא סטיישן הכחולה שהיתה לנו ורדף אחריי גם על הקטר וצעק: "יש לילד מחר בית-ספר - תתפסו לי אותו" והנהגים היו מתפוצצים מצחוק. מעניין שכיום מס' הטלפון בתחנת החאן בירושלים הוא 02-6733764 והוא עדיין מצלצל למרות שכבר 5 שנים איש לא הרים את השפופרת שם...
תמיד היית ילד בעייתי אה?
לא נורא, הסיפור שלך קורע! גם אני הייתי הליצן של הכיתה... ואומנם לא ברחתי לתחנת הרכבת, אבל בגיל 10 ברחתי מהוריי בכ"ס לת"מ הישנה של ת"א על מנת לתעד את כל מספרי הקווים שעברו המקום. כשחזרתי הביתה, אמא שלי שאלה אותי בתמימות "איך היה בת"א?" (היא סתם אמרה בצחוק!), ואני עניתי לה "איך ידעת?!". כמובן שנענשתי... אני לא בטוח שהסבים שלי נהנו כל כך מהרעש של הרכבות, אבל עד היום אני זוכר את השקשוק, ובמיוחד אני מתגעגע לרעש התאוצה של רכבות מדגם ה-A60 של חברת Cravens Ltd שפועלות עד היום ב-Metropolitan. הרעש דומה במקצת לרעש המנוע של ה-O305, ואולי זאת אחת הסיבות שאהבתי את דגם האוטובוס הזה!

תמיד הייתי מלך הליצנים ! גם בפורום

תמיד היית ילד בעייתי אה?
לא נורא, הסיפור שלך קורע! גם אני הייתי הליצן של הכיתה... ואומנם לא ברחתי לתחנת הרכבת, אבל בגיל 10 ברחתי מהוריי בכ"ס לת"מ הישנה של ת"א על מנת לתעד את כל מספרי הקווים שעברו המקום. כשחזרתי הביתה, אמא שלי שאלה אותי בתמימות "איך היה בת"א?" (היא סתם אמרה בצחוק!), ואני עניתי לה "איך ידעת?!". כמובן שנענשתי... אני לא בטוח שהסבים שלי נהנו כל כך מהרעש של הרכבות, אבל עד היום אני זוכר את השקשוק, ובמיוחד אני מתגעגע לרעש התאוצה של רכבות מדגם ה-A60 של חברת Cravens Ltd שפועלות עד היום ב-Metropolitan. הרעש דומה במקצת לרעש המנוע של ה-O305, ואולי זאת אחת הסיבות שאהבתי את דגם האוטובוס הזה!
תמיד הייתי מלך הליצנים ! גם בפורום
כיום אני מחזיק בתואר - קודם ליצן ורק אח"כ ד"ר. גם היום אני מתלבש כמו ילד בן 17 עם הליוויס והאדידס...ומעורה היטב בכל המוסיקה של התיכוניסטים... גם באוניברסיטה הייתי ליצן המחזור ! הייתי סטודנט מצויין אבל מלך השטותניקים... אפילו בטיולים באוניברסיטה, מרחתי משחת שיניים בלילה על הסטודנטיות הישנות...וקשרתי להן את השרוכים בסנדלים... אבל גם אבא שלי ז"ל היה ילד עד יום מותו ולא נרגע מהשטויות. אתה רואה: זה גנטי...

david80

Member
יו, שכחתי לספר...

יו, שכחתי לספר...
שגם סבתא שלי (מצד אבי) תושבת ירושלים לשעבר, היה אפשר לשמוע די ברור את הצפירות של קטרי G12, אז נכון, גם בארץ מתגוררים סמוך למסילות ברזל!

krause

New member
אביתר. זה לא תענוג גדול לגור ליד

רעיון "מטורף" אך הגיוני ביותר:
כבר פירסמתי אותו בתוך שרשור אחר אך הוא ראוי להבלטה מחודשת: בבקשה: חשבנו על רעיון: כולנו חברי הפורום נתארגן ביחד ונקים לנו שכונת קוטג'ים ליד ובצמוד למסילות ברזל פעילות ! יתרונות: 1. כל השכנים חברים זה של זה והפורום הופך להופעה חיה - כל יום אצל שכן אחר. 2. ארכיונינו ביחד וזו כמו שכונת מוזיאון התח"צ ! 3. נשלם מעט על הבניה כי אף אחד חוץ מאיתנו לא ירצה לגור כל-כך קרוב למסילה ! 4. יהיו מפגשים חברתיים מאלפים כל יום ! כל ערב אקשן בסלון עם חברים מהפורום ! אף פעם לא ישעמם ! אם חובב יוצא עם אשתו לסרט, חובב אחר שומר על התינוק וכו". ממש קלאסה ! 5. אפשר לחבר מסילת ברזל קטנה שעוברת בין כל בתי השכונה הקטנה שלנו ולקרוא לרחובות ההולנדיים שלנו על שמות קטרים ואוטובוסים למשל: לכבוד: פרופ' חן וגלית מלינג רחוב ה- G מס' 12 רחבת הקיטור דיזלסיטי 61180 6. זה יהיה מודל של הצלחה וצריך לחשוב על זה ברצינות !! זה יהיה המקום היחיד בישראל שכל השכנים אוהבים את ... כל שאר השכנים !!! מה אתם אומרים ??? לילה טוב, 777777777
מסילת רכבת.שלא לדבר על הרעש. כידוע לך אני גר בישוב (אשר את שמו לא אכתוב כאן) אשר מחייב תציית מסילת ברזל. תמיד כאשר אתה ממהר יורד המחסום. לפעמים לרבעי שעות.מפני שרכבת משא מחכה 10 דקות לרכבת נוסעים,ולאחר שזאת עוברת במהירות 100 לפחות, מתחיל נהג הקטר להאיץ,מאחוריו כ 30 קרונות משא מינימום.ושלא נזכיר את הפרייבטים הקטנים האלה , של עובדי הרכבת אשר מורידים מחסומים עוברים וצוחקים.

אני אשכנע אותך בפגישה. אולי אתה

מסילת רכבת.שלא לדבר על הרעש. כידוע לך אני גר בישוב (אשר את שמו לא אכתוב כאן) אשר מחייב תציית מסילת ברזל. תמיד כאשר אתה ממהר יורד המחסום. לפעמים לרבעי שעות.מפני שרכבת משא מחכה 10 דקות לרכבת נוסעים,ולאחר שזאת עוברת במהירות 100 לפחות, מתחיל נהג הקטר להאיץ,מאחוריו כ 30 קרונות משא מינימום.ושלא נזכיר את הפרייבטים הקטנים האלה , של עובדי הרכבת אשר מורידים מחסומים עוברים וצוחקים.
אני אשכנע אותך בפגישה. אולי אתה
צריך לגור ליד בית הדפוס שמדפיס כרטיסי נסיעה ???
שתהיה לך שבת שלום ! ד"ש מ... דני הענקי !!!!!!

יהוושע

New member
יאצק ,לאן כבר יש למהר במקום מגוריך?

הרי זה לא שאתה מאחר להצגה בהבימה , או לעבודה ברח' דיזנגוף או במפרץ חיפה , נניח... מקסימווום - בעצם לאן? ד"ש

יאצק: מתי רואים אותך ?????

הרי זה לא שאתה מאחר להצגה בהבימה , או לעבודה ברח' דיזנגוף או במפרץ חיפה , נניח... מקסימווום - בעצם לאן? ד"ש
דיר-בלאק שתעיז לא לבוא למפגש !

krause

New member
אני בא למפגש,ואני מביא איתי......

דיר-בלאק שתעיז לא לבוא למפגש !
חומוס,וקולה,ובמבה. ובעיקר,אלבום מהאוסף,אורגינל,בכדי שהחברה יוכלו להרגיש ולהריח את ריח הנייר משנות ה 20 . אני לא יכול להביא את כל האוסף כמובן,החלטתי שאת אלבום הרכבת אני אביא למפגש הבא.אבל האלבום שאני מביא מכיל את כל החומר שיש לי על אוטובוסים ומוניות מ 1918 ועד הפיכת "אגד- אשד" לקואופרטיב אגד.תראו חומר חדש שעוד לא ראיתם.אפילו נח סלוצקי לא ראה חומר מסוג זה. להתראות .אמת היא שאני אפילו קצת מתרגש.

חומוס בלי טחינה ? בטח אתה אומר:

חומוס,וקולה,ובמבה. ובעיקר,אלבום מהאוסף,אורגינל,בכדי שהחברה יוכלו להרגיש ולהריח את ריח הנייר משנות ה 20 . אני לא יכול להביא את כל האוסף כמובן,החלטתי שאת אלבום הרכבת אני אביא למפגש הבא.אבל האלבום שאני מביא מכיל את כל החומר שיש לי על אוטובוסים ומוניות מ 1918 ועד הפיכת "אגד- אשד" לקואופרטיב אגד.תראו חומר חדש שעוד לא ראיתם.אפילו נח סלוצקי לא ראה חומר מסוג זה. להתראות .אמת היא שאני אפילו קצת מתרגש.
חומוס בלי טחינה ? בטח אתה אומר:
האביתר הזה: מה הוא עוד רוצה ??

מצב
הנושא נעול.
למעלה