רעיון מוזר בקשר להח"ה

LittleSinner

New member
כן, בטח, כמו שעשו בקוסם מערץ עוץ../images/Emo6.gif

נכון? בסוף, הרמיוני היא הנסיך, אני אומרת לכם...חחח

ToryMaster

New member
זה לא בקוסם

זה ב"בחזרה לארץ עוץ". זה ספוילרים, עזבי, שמישהו יסביר במסרים, טוב?

LittleSinner

New member
בקוסם מארץ עוץ

שהיה בעצם את הנסיך, אך בסוף התברר שהוא בעצם נסיכה

LittleSinner

New member
אני לא יודעת אם יש את זה בספר

אבל בהחלט בסידרה המצויירת יש את זה...

Net92

New member
אממ...

לא קראתי עוד את כל התגובות, אבל הייתי חייבת להגיב-אז סורי אם אני חוזרת פה על דברים שכבר נאמרו. אז ככה: -הנסיך חצוי-הדם הוא דמות חדשה. -אמנם משפחת בלק התנהגו כמו מלכים, אבל טונקס היא לא בלקית ישירה. ז"א-אפילו שם המשפחה שלה הוא לא בלק! בשורשים שלה היא בלק, זה כן, אבל לא בלקית ישירה. -לא נראה לי שטונקס תרצה לשנות כל כך הרבה בעצמה... רולינג כתבה שזה כאב לה כל פעם שהיא השתנתה. נראה לי שהיא משנה רק דברים קטנים, לא את כל האיברים החיצוניים שלה. -רולינג לא מטעה לגמרי. לא זכורה לי פעם אחת אפילו שהיא הטעתה במשהו כזה... היא נותנת רמזים.. זה כן-אבל היא לא מטעה. למשל, בה"פ וח"ס דובי אמר להארי שמה שקורה בהוגוורטס לא קשור בזה-שאין-לומר-את-שמו, אבל זאת לא הייתה הטעיה, כי דובי בעצם רמז להארי; לפני שוולדמורט שינה את שמו היה מותר-לומר-את-שמו.

פ י ק ס

New member
לא -

שני ההורים שלו לא היו קוסמים. אם התכוונת לזה שהוא בן של ענקית ובן אדם, אז זה לא אותו דבר באנגלית - Half Breed, לא Half blood. |גונבת לרעות את התפקיד|

Rey mysterio11

New member
ללא נושא-

גם הגמדון בית של משפחת בלק(לא זוכר את השם) יכול ליהיות הנסיך חצוי הדם כי הוא מחשיב את עצמו כחלק ממשפחת בלק שמחשיבה את עצמה כמשפחת מלוכה אבל הוא גמדון בית.

ToryMaster

New member
כן, רק קריצ'ר

גמדון בית לעולם לא יחשיב את עצמו כחלק ממשפחת קוסמים.

ספרפור

New member
זה ברצינות

גמדון בית מחשיב את עצמו ליצור נחות ביותר, ולא יעז לחשוב אפילו שהוא שווה לאדונים שלו.

אתה יכול להסביר לי בבקשה

איך לוקהרט קשור? כאילו, איך הוא יכול להיות הנסיך?

למעלה