רעיון לתוכנה

סיירוס74

New member
רעיון לתוכנה

יש לי כמה רעיונות חלקם כבר יישמתי, לחבילת תוכנות ,כלי עבודה לניהול המחשב... אחת מהן כוללת אלגוריתם דחיסה lossless שפיתחתי בעצמי. האלגוריתם עוד בצורה כזו שהוא דוחס יותר טוב מכל תוכנת דחיסה שאני מכיר בשוק,לפחות פי שניים... אבל אין לי מושג לאן לפנות.. כל החברות שפניתי אליהן על מנת לקבוע פגישה...פשוט התעלמו ממני.. אין לי השכלה פורמלית או קורות חיים מרשימים, אני פשוט אוהב את התחום והצלחתי לבנות משהו יעיל.. אבל לא הולך לי... מה עושים ?

לא מבין בתוכנה, אבל צריך

"עבודת רגליים" למציאת קונה או משווק/משקיע שידחוף את המוצר שלך הלאה. בתנאי שהוא "עובד" ולא "אובד"
זאת עבודה מתישה וארוכה, לפעמים מייאשת מאוד. חשוב מאוד גם להכיר את האנשים הנכונים. לגבי חממה, חבל להתקרב אם המוצר גמור ועובד, למה לשם להם תמלוגים, לא השקיעו בך עד עכשיו

dc24

New member
לפי דעתי ....

אם אתה רוצה לנסות לעשות בוחטה של כסף למשל מתוכנת הדחיסה, כנס לאתרים של החברות המובילות המייצרות את winzip winrar winace וכו' (אם זה קשור לדחיסת וידאו - פנה ל-XVid DivX uftkv) , שלח להם מייל שיש לך תוכנה טובה יותר (אפילו איזו הדגמה קטנה).... מי יודע , אולי הם יתלהבו וירצו לקנות ממך. תחשוב על זה כך : כמה WINZIP ישלמו על מנת שהתוכנה שלהם תכווץ פי שניים יותר מ-WINRAR. לפי דעתי הרבה מאוד !!! כמובן - אם זה טוב כמו שאתה אומר (פי-שניים נשמע מאוד מופרז) אתה ח-י-י-ב לרשום את זה כפטנט.

פלקט

New member
דבר ראשון תרשום פטנט!

אם מה שאתה אומר הוא אמיתי אתה חייב לרשום פטנט, דע לך כי רישום פטנט (לדעתי אוטומומטית, אבל אולי זה דורש עוד תשלום - פנה לעו"ד) נותן לך מסגרת של שנה שבה יש לך בלעדיות על רישום פטנט זה בארצות אחרות (מה שעולה כסף רב)

למעלה