רעיון הכנת נרות\ מעמד לנר

ע של ע

New member
רעיון הכנת נרות\ מעמד לנר

אשמח לפתוח את הפורום ברעיון לנר נחמד שניתן להכין גם עם ילדים. לוקחים בקבוב פלסטיק של המשקאות הקלים (איזה גודל שרוצים), חותכים את הבקבוק כ-10 ס"מ מן התחתית כך שנוצרת מעין כוס, את התחתית \ כוס ממלאים בגבס (מומלץ לשים לב לדוגמא בתחתית הבקבוק, דוגמא מיוחדת תיצור תבליט יפה על הגבס) מתביעים בגבס נר שבת עם תחתית אלומיניום. כאשר הגבס מתיבש ניתן לקשטו כיד הדמיון... גואש נצנצים וכ"ו... לאחר השימוש בנר ניתן לשלוף אותו מ"בית" הגבס ולהחליפו בחדש. בהצלחה.....

מצטער אבל לא כל כך הבנתי

מה הכוונה מתביעים בגבס נר שבת עם תחתית אלומיניום, כאשר הגבר מתייבש ניתן לקשטו...? לא הבנתי מה התהליך כאן

קטקטXD

New member
יעני מניחים נר בתוך הגבס, וכאשר הגבס כנראה...

הוא,היא התבלבל\ה באיות :)

נראה לי שהבנתי

הכוונה לקחת נר ולהפוך אותו לבנית גבס הבעיה היא אח"כ לשלוף מהתבנית את הנר, לדאוג שהנר יצא חלק, ולשים פתיל... אם מישהו יגלה תחליף לתבניות פלסטיק יקרות אני מאד אודה לו בכל אופן

קטקטXD

New member
למה?

שמים את הגבס בתבנית, ומניחים במרכז את הנרות הלבנים האלו שבאים כבר בתוך תבניות מתכת, ואותן ניתן להוציא ללא בעיה :)

ערב טוב לכולם, אניאל בהצלחה לך!!! ,

אתר יפה בחרת לך !!! שמחה להשתתף בו. מה שאני הבנתי, לא מוצאים את הנר מתבנית הגבס (הבקבוק), אלא מוציאים את הגבס+ הנר בשלמותו , הגבס מקבל את צורת הבקבוק , שאותו ניתן לצבוע מסביב. לי נראה יותר הגיוני. כשביקרתי בפראג, ראיתי שם מפעל לנרות מאוד יפה עם נרות דקורטיביים בצבעים שונים, הנרות היו יצוקים בדוגמאות עם בליטות, מאוד יפה, יש אתר באיטרנט ששם יש הסברים שונים על נרות, www.jerusalem.muni.il מקווה שתהנו !!!!!

למעלה