רעיון גאוני: שיזוף לבן.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
כי כאילו, תחשבו על זה. יש אנשים שרוצים להיות יותר שחומים אז בשבילם יש את השיזוף הכתמתם-חום הזה שהופך אותם ליותר כתומים-חומים כאלו כאילו שהם היו הרבה בשמש.

מצד שני, מודל היופי הוא שונה ומשתנה בין מקומות שונים, ויש עשרות מדינות ומאות מיליוני אנשים שלא רק שלא היו רוצים להיות יותר שחומים, אלא אם כבר, הם היו רוצים להיות יותר לבנים, אז מה שאני חשבתי עליו, הוא מה בנוגע, לשיזוף לבן, כדי להפוך ללבנים יותר, עבור מי שמעוניין בכך? לדוגמה אנשים באירופה, או כאלו שהגיעו משם.

בהקשר זה, סיפור מבדר שקרה לי פעם: מכיוון שמשפחתי הגיעה מרוסיה, אני בן-אדם די לבן, שגם מאוד אוהב את הצבע שלו. הילדים האחרים בבית-ספר היו מעירים מידי פעם על כמה לבן אני. מאוד נהניתי מהחמאות שלהם על הצבע הלבן והחיוור שלי. יום אחד, הלכתי בשכונה שלי לכיוון הסופרמרקט השכונתי, כאשר לפתע נתקלתי במחזה מופלא.

בשנות נערותי המאוחרות, בערך בגיל 17 או 18, לפני 8 או 9 שנים, גם כן צועדים בכיוון הכניסה לסופר, קצת מלפניי, ראיתי שני בחורים צעירים, בערך בגילי, אולי כמה שנים יותר, ואחד מהם היה לבן להפליא. הוא היה לבן ממני בהרבה. הוא היה לבן כמו מה שמעולם לא ראיתי (בישראל) קודם לכן. בחור גבוה, ג'ינג'י, ושמבלי להיות לבקני, היה לבן כמו חלב. תקשיבו, אני לא צוחק אתכם, לידו אני הייתי שחור מסודן. ברמה הזאת כאילו.

בדרך כלל אני רגיל, אז והיום, להיות בצד הנערץ ולא בצד המעריץ, אבל באותם רגעים, לא יכולתי שלא להעריץ את אותו בחור על הצבע היפיפה שלו. אני זוכר שרציתי להיות לבן כמוהו. גם אני רציתי להיות כמוהו. גם אני רציתי להיות לבן כמו חלב. גם אני רציתי את אותו חיוורון חולני יפיפה. גם אני רציתי להיות יותר לבן מגופה.

רציתי לגשת אליו ולבקש סלפי איתו בגלל כמה שהוא כל-כך לבן בצורה כל-כך יפה ומעוררת הערצה, אבל התביישתי.

בתוך הסופר, קצת הלכתי אחריו, אבל לא יותר מידי. נמאס לי די מהר והיו לי דברים לקנות ולפנק את עצמי איתם לקראת יום הולדתי המתקרב. פניתי לדרכי.

אף-פעם לא ראיתי אותו שוב.

השורה התחתונה של הסיפור הזה, והלקח של הסיפור הזה ומוסר ההשכל של הסיפור הזה, ומה שרציתי להבהיר ולהסביר, הוא שכל כמה שזה עלול להיראות מוזר או לא מובן לחלק מהאנשים פה, פשוט כי אנחנו גרים במדינה מזרח-תיכונית עם אנשים שחומים רבים, בעלי תפיסות של מודל יופי של צבע עור כתמתם-חום-זהבהב כזה, מה שרציתי להסביר באמצעות הסיפור הזה, הוא שכן יש אנשים, מאות מיליוני אנשים, לדוגמה אני, למקרה שיש פה אנשים שלא ידעו, שמבחינתם מה שהכי יפה זה דווקא צבע כמה שיותר לבן, ושזה מודל היופי שהם מאמינים בו ושלהיות כמה שיותר לבנים, זה מה שהאנשים האלו היו רוצים. מאות מיליוני אנשים כאלו, אז רק רציתי להסביר ששיזוף לבן, זה דבר שכן יהיה לו ביקוש לדעתי, ולא מעט.

אז בכל מקרה, כן, רעיון גאוני: שיזוף לבן.

מה דעתכם? אהבתם? :D

שאני אמהר להוציא פטנט על הרעיון? :unsure:

באופן טבעי ומובן, נסיים עם תמונות של בחור ובחורה לבנים מאוד (מבלי להיות לבקנים), וגם בשביל שתראו ותבינו מה מודל היופי המקובל ברוסיה בפרט, ובאירופה בכלל, וכיצד באזור הבערך מיליארד אנשים (פלוס מינוס מאה מיליון אנשים), ביניהם אני, היו רוצים להיראות.

1e8f9acb3c18edca9452048e252fc82d.jpg
f1fee5cec1ff2fead53ef4cbae2e6852.jpg

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
כי כאילו, תחשבו על זה. יש אנשים שרוצים להיות יותר שחומים אז בשבילם יש את השיזוף הכתמתם-חום הזה שהופך אותם ליותר כתומים-חומים כאלו כאילו שהם היו הרבה בשמש.

מצד שני, מודל היופי הוא שונה ומשתנה בין מקומות שונים, ויש עשרות מדינות ומאות מיליוני אנשים שלא רק שלא היו רוצים להיות יותר שחומים, אלא אם כבר, הם היו רוצים להיות יותר לבנים, אז מה שאני חשבתי עליו, הוא מה בנוגע, לשיזוף לבן, כדי להפוך ללבנים יותר, עבור מי שמעוניין בכך? לדוגמה אנשים באירופה, או כאלו שהגיעו משם.

בהקשר זה, סיפור מבדר שקרה לי פעם: מכיוון שמשפחתי הגיעה מרוסיה, אני בן-אדם די לבן, שגם מאוד אוהב את הצבע שלו. הילדים האחרים בבית-ספר היו מעירים מידי פעם על כמה לבן אני. מאוד נהניתי מהחמאות שלהם על הצבע הלבן והחיוור שלי. יום אחד, הלכתי בשכונה שלי לכיוון הסופרמרקט השכונתי, כאשר לפתע נתקלתי במחזה מופלא.

בשנות נערותי המאוחרות, בערך בגיל 17 או 18, לפני 8 או 9 שנים, גם כן צועדים בכיוון הכניסה לסופר, קצת מלפניי, ראיתי שני בחורים צעירים, בערך בגילי, אולי כמה שנים יותר, ואחד מהם היה לבן להפליא. הוא היה לבן ממני בהרבה. הוא היה לבן כמו מה שמעולם לא ראיתי (בישראל) קודם לכן. בחור גבוה, ג'ינג'י, ושמבלי להיות לבקני, היה לבן כמו חלב. תקשיבו, אני לא צוחק אתכם, לידו אני הייתי שחור מסודן. ברמה הזאת כאילו.

בדרך כלל אני רגיל, אז והיום, להיות בצד הנערץ ולא בצד המעריץ, אבל באותם רגעים, לא יכולתי שלא להעריץ את אותו בחור על הצבע היפיפה שלו. אני זוכר שרציתי להיות לבן כמוהו. גם אני רציתי להיות כמוהו. גם אני רציתי להיות לבן כמו חלב. גם אני רציתי את אותו חיוורון חולני יפיפה. גם אני רציתי להיות יותר לבן מגופה.

רציתי לגשת אליו ולבקש סלפי איתו בגלל כמה שהוא כל-כך לבן בצורה כל-כך יפה ומעוררת הערצה, אבל התביישתי.

בתוך הסופר, קצת הלכתי אחריו, אבל לא יותר מידי. נמאס לי די מהר והיו לי דברים לקנות ולפנק את עצמי איתם לקראת יום הולדתי המתקרב. פניתי לדרכי.

אף-פעם לא ראיתי אותו שוב.

השורה התחתונה של הסיפור הזה, והלקח של הסיפור הזה ומוסר ההשכל של הסיפור הזה, ומה שרציתי להבהיר ולהסביר, הוא שכל כמה שזה עלול להיראות מוזר או לא מובן לחלק מהאנשים פה, פשוט כי אנחנו גרים במדינה מזרח-תיכונית עם אנשים שחומים רבים, בעלי תפיסות של מודל יופי של צבע עור כתמתם-חום-זהבהב כזה, מה שרציתי להסביר באמצעות הסיפור הזה, הוא שכן יש אנשים, מאות מיליוני אנשים, לדוגמה אני, למקרה שיש פה אנשים שלא ידעו, שמבחינתם מה שהכי יפה זה דווקא צבע כמה שיותר לבן, ושזה מודל היופי שהם מאמינים בו ושלהיות כמה שיותר לבנים, זה מה שהאנשים האלו היו רוצים. מאות מיליוני אנשים כאלו, אז רק רציתי להסביר ששיזוף לבן, זה דבר שכן יהיה לו ביקוש לדעתי, ולא מעט.

אז בכל מקרה, כן, רעיון גאוני: שיזוף לבן.

מה דעתכם? אהבתם? :D

שאני אמהר להוציא פטנט על הרעיון? :unsure:

באופן טבעי ומובן, נסיים עם תמונות של בחור ובחורה לבנים מאוד (מבלי להיות לבקנים), וגם בשביל שתראו ותבינו מה מודל היופי המקובל ברוסיה בפרט, ובאירופה בכלל, וכיצד באזור הבערך מיליארד אנשים (פלוס מינוס מאה מיליון אנשים), ביניהם אני, היו רוצים להיראות.

צפה בקובץ המצורף 109145
צפה בקובץ המצורף 109146
לסיכום: אתה אוהב אותם צעירים מאד אבל כדאי שיהיו נראים כמו ילדות
והנה עכשיו מסתבר שאתה גם אוהב אותם לבנבנים עד חיוורים, יותר נכון, לבקנים.
קצת מזכיר לי את מייקל ג'קסון. |תוהה|

לסיכום: אתה אוהב אותם צעירים מאד אבל כדאי שיהיו נראים כמו ילדות
והנה עכשיו מסתבר שאתה גם אוהב אותם לבנבנים עד חיוורים, יותר נכון, לבקנים.
קצת מזכיר לי את מייקל ג'קסון. |תוהה|
סבא אני חושב שהבנתי את הבעיה של הפער בינכם,

אתה מהדור הישן ולא קולט שהיום גברים יותר מתייפייפים מפעם.

תחזור לפטריק קים - איש הקראטה.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
סבא אני חושב שהבנתי את הבעיה של הפער בינכם,

אתה מהדור הישן ולא קולט שהיום גברים יותר מתייפייפים מפעם.

תחזור לפטריק קים - איש הקראטה.

יתכן שאני מהדור הישן, אבל עכשיו בעיצומה של המלחמה בעזה הנה הסתבר שיש לנו דור זהב של בחורים.
אני מתכוון לאלה שהתגייסו לצה"ל ולא לדור המעאפן הזה עם פרופיל 21 שמפנטז שטויות.
מה הפלא שחסרים לגלנט 30 אלף חיילים?

יתכן שאני מהדור הישן, אבל עכשיו בעיצומה של המלחמה בעזה הנה הסתבר שיש לנו דור זהב של בחורים.
אני מתכוון לאלה שהתגייסו לצה"ל ולא לדור המעאפן הזה עם פרופיל 21 שמפנטז שטויות.
מה הפלא שחסרים לגלנט 30 אלף חיילים?
כולם צריכים לסרב לשרת בעזה - רק להגן מבחוץ!

בטח שחסרים רק משוגעים ילכו לשם.

זה לא גברים זה שטופי מוח.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
כולם צריכים לסרב לשרת בעזה - רק להגן מבחוץ!

בטח שחסרים רק משוגעים ילכו לשם.

זה לא גברים זה שטופי מוח.
לסרב לשרת בעזה, זה לסרב לשרת בצה"ל
אתה מדבר כמו קפלניסט מצוי.
אני מתפלא עליך.
תראה, מצד אחד יש לנו תימני גיבור שיראל (אביגדור קהלני)
ובקצה השני של המקל האבולוציוני יש לנו תימני שמסרב לשרת בצבא וזה אתה.
למה שלא תצטרף לחות'ים ואז תוכל לשלוח חופשי טילים לעבר אילת.|חיוךרחב|

יש לנו תימני שמסרב לשרת בצבא וזה אתה.
חצי תימני...

למה שלא תצטרף לחות'ים ואז תוכל לשלוח חופשי טילים לעבר אילת.|חיוךרחב|
במקום להיות רובוט של השלטון תפעיל רגע את השכל שלך,

כל פעם שיורים עלינו - לירות חזרה ולהרוג אנשים.

פשוט וקל.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אדם חכם יגיד שהוא לא מצביע בכלל.

אתה נופל במלכודת של הרע במיעוטו,

אבל בעצם זה לא כמו בחיים שבהם חייבים לבחור.
כן, אני יודע.
החלום הרטוב של השמאל הוא שבוחרי הימין יפסיקו לבוא לקלפי ולהצביע לנתניהו.
האמת היא שזה לא רחוק משם, כי רוב אנשי הימין כלום לא מעניינותם.
תן להם לשבת בסלון על ספה מרווחת כשעל השולחן אבטיח קר
תן להם גם קצת פיצוחים לקראת משחק הכדרוגל
ועל הז' שלהם מה שמתרחש בעולם.

כן, אני יודע.
החלום הרטוב של השמאל הוא שבוחרי הימין יפסיקו לבוא לקלפי ולהצביע לנתניהו.
האמת היא שזה לא רחוק משם, כי רוב אנשי הימין כלום לא מעניינותם.
תן להם לשבת בסלון על ספה מרווחת כשעל השולחן אבטיח קר
תן להם גם קצת פיצוחים לקראת משחק הכדרוגל
ועל הז' שלהם מה שמתרחש בעולם.
שוב אתה נאחז בתירוץ של אם לא אצביע לימין השמאל ינצח - הרע היותר גדול.

הבעיה היא שאתה מנציח את הרוע,כי אם אין הרבה הבדל אז מה זה משנה?

כדאי לחכות למפלגה טובה ולא לבייש את עצמך.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
שוב אתה נאחז בתירוץ של אם לא אצביע לימין השמאל ינצח - הרע היותר גדול.

הבעיה היא שאתה מנציח את הרוע,כי אם אין הרבה הבדל אז מה זה משנה?

כדאי לחכות למפלגה טובה ולא לבייש את עצמך.
אני מבייש את עצמי? :)

הרי אתה... וזאת דעתי האישית, כן?
אתה תימני שמנסה להשתכנז בכך שמציג חזות שמאלנית. |יעני|
והכי גרוע...
אתה מצתדק וטורח להזכיר לכולם שאתה רק חצי תימני..
וכי זה משנה האם אתה חצי, רבע, או שליש? :)
מבחינת השמאלנים, אתה תמיד תהיה ספרדי.
ספרדי מומר. ;-)

למעלה