רעידת אדמה|

blonda3

New member
עוד תגובה של נער מבי"ס../images/Emo6.gif

אותם זה הצחיק.... ואנחנו פה רעדנו מפחד תגבה מווינט תגובה (13) שם השולח: לירון אזור מגורים: רעננה דואר אלקטרוני: נושא: חחח זה היה מצחיק תקשיבו... תוכן: הבא הקודם הייתי בכתה ואני מתנדנד על הכסא ופיתאום אני מרגיש שאני כמו בסירה.. זה שלידי כזה וייזר אתה מרגיש את זה? וכמה שיושבים לפני אמרו לי להפסיק כי הם חשבו שאני מנער את השולחן חבר מפגר שלי חשב שזה מבחוץ אז הוא קם וסגר את החלון פחחחחחחחחחחחחח ואז כולם כזה צורחים וזה וכל הבצפר יצא אחוצה סתם כדי לבזבז שיעור... והמורה המפגרת לא הרגישה אז היא כזה "למה אתם כל כך ניסערים זאת לא שאלה קשה" חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

deena

New member
מידיעות: איפה הייתם בזמן הרעידה?

"אלונה מתל-אביב מספרת כי הייתה ברגע אינטימי עם בן זוגה כשהאדמה רעדה. "חשבתי שזה בגלל שחברי הצטיין מאוד במיטה, אך לאכזבתי התברר לי שבסך הכל מדובר ברעידת אדמה". "

deena

New member
חחחחחחחחחחחחחחחח

והבת שלי עכשיו סיפרה בטלפון, שבזמן רעידת האדמה, הם היו בשיעור ספורט- תלויים על סולמות, הפוכים. אז לא נורא, כמה ילדים נפלו. (לא נורא אומרת הקלפטע, מעניין מה היתה אומרת אם היא היתה נופלת הפוכה מסולם) והוסיפה, שבדרך הביתה היא קנתה "פלוצר" מישהו מוכן להסביר לי מי לקח את הבת שלי והחליף אותה.???????? (ומי מספר לאמא שלי שהנכדה שלה קנתה פלוצר?????????????????)

blonda3

New member
חחחחחחחחחח../images/Emo6.gif

בקשר לפלוצר חחחחחחחחח חחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחח יש לך אולי משהו נגד גאזים? ובקשר לסולמות חחחחחחחחחחחח

*יערית

New member
הבן שלי מספר לי

אמא שיחקתי בהפסקה שזה קרה...נפלתי על האדמה ולא הבנתי מה קורה סביבי.. "נו אז מה עשיתי?פחדת?רצת לכיתה?מה עשית?" שום כלום אמא,הלכנו לכיתה ועשינו עבודה על חוסר דאגה
הנה קחי ציור על חוסר הדאגה שלי
כבר הסבירו לילדים איפה היה מוקד הרעש{ים המלח}ומה קרה בארץ.. טוב לפחות הילד של אמיץ
{כשאמא שלו חוששת}

הייתי בצ'ט...../images/Emo186.gif

כיון שאני עדיין חולה,חשבתי שעקב החום הכל רועד לי... בדיוק התכתבתי עם כבאי מאזור המרכז... נחשו מה עשה? נעלם לי מהצג...לאחר כ05 דקות חזר... שאלתי מה קרה לך? הוא ענה :"ברחתי מהבית למטה"...

R a c h e li

New member
ואני......

על אמת .... הפעם....
נפלו לי המשקפיים...... רחלי מחפשת אותן

הלוווווווווווו פנינה

כאילו דה?<את מתעסקת עם הכבאי ששלחתי לדין דין שלי?> תסתכלי לו טוב טוב בעיניים
האם זה הוא
הוא שהוא נראה
?(מסכן הרגה לו את הצורה)

deena

New member
לא יכול להיות

הכבאי שלך (שלי) נעול בבית. מחכה לי עד שאחזור. (נעלתי טוב טוב הכל שלא יברח) ולא הרגתי אותו עדיין, לא אותו ולא את הצורה שלו. המשך יבוא הערב. מעניין כמה זמן יקח עד שבאמת אהרוג אותו?

blonda3

New member
חחח-התכתבת עם "כבאי"....../images/Emo6.gif

נראה לך שהוא באמת כבאי או שהוא "מכבה שריפות"חרמן???
חחחחח
אלף כבאים לא יצליחו לכבות אותי... מכירה?

אדמiנית

New member
את לא יודעת

שבצ'ט הגברים כולם הם: כבאים/רופאים/טייסים/מהנדסים כולם גבוהים (1.80 במינימום), בעלי בלורית שופעת וקוביות בבטן
הנשים לעומת זאת, כל אחת קלאודיה שיפר מינימום.... את לא יודעת את זה
זה א'-ב' של הצ'ט

לא יודעת ../images/Emo12.gif

בתקופה שהייתי בצ'ט הייתי תמיד מתארת את עצמי כמכוערת, שמנה, ומגעילה. וכולם הרי יודעים שאני יפהפיה, רזה צנומה.

למעלה