רעידת אדמה חזקה!!! עכשיו

נגה28

New member
לא באמת חזקה... גם בירושלים

רעידה קלה של כמה שניות הורגשה עכשיו גם בירושלים

dorit13

New member
גם בראשון לציון -רעידת אדמה חזקה !!

המטוטלת המשיכה לנוע עוד דקות רבות אחרי...עד שקלטנו מה קורה...

נגה28

New member
למזלנו זו לא רעידה חזקה

אתם שומעים בתקשורת מה קורה כשיש רעידת אדמה חזקה. מה שהיה זו רעידה קלה. אפילו לא נפל שום דבר מהקיר...

סאקרה

New member
"ההרים רקדו,רקדו כאילים...."

גבעות כבני צאן... וכו. הייתי בהרים שבין מעלה אדומים להר הצופים כשפתאום המילים המוכרות מה"הגדה" קמו לעיני. כל הגבעות פשוט התנועעו והרכס של הר הצופים עם בתי הכפר א-טור נראו כרוקדים ריקוד משונה ואני חשבתי שבטח מישהו שם לי משהו בקפה,שם בקפטריה...

א י י ל 20

New member
בצפון לא הורגש כלום

אני לא יודע איך הלבנונים טוענים שהם הרגישו את זה, כי כאן לא היה כלום. לא יכול להיות שאני עד כדי כך אדיש !

מוקד הרעש בצפון ים המלח

כצפוי,רוב הרעידות באזורנו היו ויהיו לאורך השבר הסורי-אפריקאי. הרעידה בעוצמה 5 חלשה יחסית (אך מורגשת). רעידות קטלניות בנפש ומיבנים הן בסביבות 6.5 או יותר.

אני ברחובות לא הרגשתי כלום

מעניין מה תהיה ההשפעה בקניוני מדבר יהודה, בולדרים בוודאי יתנתקו ונראה הרבה מפולות עפר, ובוודאי כמה שבילים ינזקו. להערכתי נצטרך להיות עירניים לשינויים בשבועות הקרובים.

אני גם ברחובות, במכון ויצמן, ומאד

הרגישו. אנשים יצאו מן הבניינים וגם נפלו כמה תמונות מהקירות. דרך אגב, הרגישו כמובן יותר בקומות העליונות, בגלל תזוזות המבנה.

באזור נהריה כן הרגישו

אני שהסתובבתי בחוץ לא הרגשתי כלום מי שישב בבניין הרגיש אפילו תזוזת שולחן וכסא .

ששש

New member
מילים אילו לא מופיעות רק בהגדה

אלא ב"הלל" שנאמר כל ראש חודש וחגי ישראל כמו גם יום העצמאות ובכל יום טוב, כך שלמעשה ההלל השלם הוא זה שמופיע בהגדה.

EYTAN I55

New member
בגליל התחתון הרעש הורגש חזק

אהבתי את הפניקה שאחזה במדינה.בערוץ -2 הפסיקו את השידור שהיה הקריינית התחילה לדבר שטויות, ומאחר שדובה לא בארץ העלו לשידור את המומחה מס' 2 את דני רופ שלא כל כך הבין מה רוצים ממנו.בבית הספר ישבו מחוץ לכיתות וחיכו לתגובת שרשרת,לדברי הבן שלי הוא מקווה שהיא תופיע כל יום במשך החודש הקרוב,ושיהיו להם הפסקות ארוכות בלימודים.

סאקרה

New member
מזמור קיד. תהילים."הלל מצרי".

בפעם הבאה כשתרעד האדמה אביא את כל המקורות כהלכתן....

למעלה