רעידת אדמההה אמא אמא אמא אמא

רעידת אדמההה אמא אמא אמא אמא

הייתי באמצע לכתוב הודעה והכל זז... הלב שלי התהפך! אמא אמא אמא

כןןןןן, גם אצלנו...

אני סתם יושבת ליד המחשב, בודקת משו.. פתאום אני מרגישה רעידות מוזרות כאלה, חשבתי שזה החתול
שלי, מתחת לכסא.. אני מסתכלת למטה, והחתול שלי בכלל לא שם.. חשבתי שאני הוזה או משו, אולי שכואב לי הראש, אז נשכבתי על המיטה ועדיין הרגשתי את הרעידות..
זה היה נוראי.. רק כשראיתי שגם המנורה שלי זזה- הבנתי שאולי מדובר ברעידת אדמה.. קריפייייייי...

חחחחחח../images/Emo6.gif

ע-נ-ק!!! ישבנו בכיתה ופתאום הכל התחיל לרעוד,מה שגרם לשיחרור של הבצפר לבית

S h A b i T

New member
רק אותנו מוציאים החוצה

ומשאירים אותנו לחכות איזה שעה... זונות!

ולא רק זה, עוד אחרי זה מחזירים

אותנו לכיתות ללמוד- ושתביני, רק את התיכון!!! את החטיבה אצלנו שחררו, את כל הבתי ספר בעיר שחררו, ורק התיכון בבית ספר שלי למד אחרי הרעידת אדמה הזאת
גררררררר...

חחחחחחחחח

אצלינו פינו את כולם לחצר ביצפר עד 12 וחצי אז חזרתי הביתה
חחחחח לא יזירקו רעידות נוספות כאלה מידיי פעם

חחח נחמד לכם. :)

אני הייתי אמורה לסיים היום ב-11.50 ובגלל הרעידה המסריחה הזאת השאירו אותנו בבי"ס עד אחת בערך.... זונות

U n i c o r n

New member
חחחח איזה יום ענק../images/Emo6.gif

חחחח התחלנו ללמוד מאוחר. אז הספקנו ללמוד 10 דקות ואז הייתה את הרעידת אדמה. אז פינו אותנו למטה, ואח"כ שוב העלו. ואז הייתה דליפת גז מזגנים או משו והביוב התפרץ, אז שוב הורידו אותנו למטה. בסוף ישבנו לנו עד 12 ואז הלכנו הביתה. יום קריפי והזוי לחלוטין

אל טינה

New member
אנחנו היינו באמצע מבחן...

חחחחחחחחחחחחח באוניברסיטה..... אז אמרו לנו לצאת מהבניין..... אז כולם התחילו לשאול שאלות.... בטוח זה יעלה את הממוצע!!! חחחחחחחחחחחחחחח אל טינה

omerikooo

New member
ואי! אין לכם מושג! חח היינו באמצע

מבחן באנגלית... ואז נפלה לי העט מהיד! חחח יו זה היה כל כך מצחיייייקקק אנחנו בקומה אחרונה בבניין והבניין רעדדד!! אוי זה היה קטע מוצלח

אנחנו הינו באמצע שיעור ו..

פתאום הרגשתי תשולחן רועד והתחלתי לצחוק על כל מי שהיה בהיסטריה רצח.. ואחרי ככה שלושתרבעשעה פינו אותנו לחצר וביקשתי ממורה אחד לעשן והוא הסכים לי זה היה כזה מגניב!!!!! ופיספסתי חצי שעה של מבחן שלא התכוננתי אליו אז נתנו לנו לעשות רק חצי מבחן!!!

Tinkerbell3

New member
...

חנו זה קרה בהפסקה וכול ההפסקה היתבזבזה לנו ואחר כך המשכנו לילמוד כרגיל כאילו לא קרה כלום!

למעלה