רנו מגאן / קרסו טרייד אין

• פותח הנושא zivhi
  • פורסם בתאריך

millerit

New member
אגב, איתי לא דיברו על השתתפות עצמית

וגם לא מצויין לי בחוזה

Kiapicanto1000

Active member
קניתי לפני שלושה חודשים מגאן 2008

קניתי לפני שלושה חודשים מגאן 2008

מחיר: 40000

תמורה:

רכב עם 80000 ק"מ יד ראשונה מליסינג
מצבר חדש
טיפול 10000
החלפת רצועת טיימינג
מגבים חדשים
הוחלפו 2 צמיגים
הישלימו לי כל דבר שביקשתי ברכב.
אחריות מלאה ל 3 שנים (לא כולל בלאי סביר)
הנחות בטיפולים ראשונים במוסכי קרסו
ביטוח מקיף חינם (למי שעושה חובה דרכם והיה להם מחיר מעולה לחובה אז למה לא)
ניקיון הרכב ברמה גבוהה

הרכב נוסע מעולה - קצת כבד וכדאי לבחון את הרגישות שלך להילוכים. המעבר בין ראשון לשני לעיתים מורגש מידיי. לאישתי זה קצת מפריע.

קניתי בקרסו טריד אין רשלצ - אבל סביר להניח שתקבל את אותו דבר בכולם. גם אני חקרתי רבות עליו לפני הקניה ובסופו של דבר הלכתי על זה. אני יודע שרכב זה גם הרבה מזל (מניסיון) וגם אם תקנה את הרכב שעל הנייר אמין, אתה יכול לסבול מבעיות אמינות מסוימות.

מבחינת תמורה לכסף - אין לי ספק שעשיתי עסקה מצויינת.
לא נראה לי שאצליח למכור אותו אחרי שלוש ארבע שנמים (בגלל מצב של השוק בכלל ושל רנו בפרט)

אבל רק ירידת הערך אם הייתי רונה פוקוס או טויוטה מאותו שנתון שווה לכל המחיר של הרכב הזה.

דבר איתי בפרטי או פה אם אתה רוצה עוד פרטים
שאלות:
1. מהו המחירון של יוצא ליסינג שכזה?
2. איזה 2 צמיגים הוחלפו? כלומר מה ה2 שהתקינו אצלך? מה שם היצרן?
3. אישתך צודקת. מהתיאור שלך נשמע שהגיר "לא במיטבו". האם זה נקרא בלאי סביר? לרכב משנת 2008. מה לא בלאי סביר? מה יקרה אם וכאשר תפקוד הגיר יתדרדר?

yardenaco

Member

(למנהל : אשמח אם לא תשרשר להודעותי הקודמות. זה נושא אחר והשרשור גורם להודעה להיבלע).

ביקרתי היום בקרסו טרייד אין והתעניינתי ברכב 2008/9 משפחתי(ללא קשר להודעותי האחרות על חיפוש רכב קטן למטרה אחרת).
החשוב ביותר מבחינתי הוא הבטיחות ולכן כיוונתי לפורד פוקוס אבל כמעט שאין להם במלאי.
מה שכמובן יש להם בשפע זה מגאן. הם הסבירו לי שהתדמית השלילית נובעת מדגמים ישנים ושלעומת זאת דגמים של 2008 ואילך הם ברמה טובה הרבה יותר
ובנוסף הם נותנים 3 שנות אחריות. חרשתי את האינטרנט ואני מבין שהדעות חלוקות. שאלתי היא - האם ידוע לכם על שיפור בשנים האחרונות ?
ושאלה נוספת - איך קרסו טרייד אין באופן כללי ? אמינים ? מדובר בסניף הראשי בתל אביב.
תודה !
דווקא הייתי הולך על טרייד אין רנו

oscars

New member

(למנהל : אשמח אם לא תשרשר להודעותי הקודמות. זה נושא אחר והשרשור גורם להודעה להיבלע).

ביקרתי היום בקרסו טרייד אין והתעניינתי ברכב 2008/9 משפחתי(ללא קשר להודעותי האחרות על חיפוש רכב קטן למטרה אחרת).
החשוב ביותר מבחינתי הוא הבטיחות ולכן כיוונתי לפורד פוקוס אבל כמעט שאין להם במלאי.
מה שכמובן יש להם בשפע זה מגאן. הם הסבירו לי שהתדמית השלילית נובעת מדגמים ישנים ושלעומת זאת דגמים של 2008 ואילך הם ברמה טובה הרבה יותר
ובנוסף הם נותנים 3 שנות אחריות. חרשתי את האינטרנט ואני מבין שהדעות חלוקות. שאלתי היא - האם ידוע לכם על שיפור בשנים האחרונות ?
ושאלה נוספת - איך קרסו טרייד אין באופן כללי ? אמינים ? מדובר בסניף הראשי בתל אביב.
תודה !
היתה לנו מגאן 2004 . שירתה את המשפחה 15 שנה בלי בעיות מיוחדות. באותה שנה זה נחשב כרכב הכי בטיחותי שיש - עבר את וולוו בבדיקות

למעלה