רמתם של אנשי ישראל אחרת

רמתם של אנשי ישראל אחרת

ו שלשום, קיימו ישראל אחרת, הפגנה נגד מפלגת שינוי בשעה שזו קיימה את הבחירות הפנימיות שלה. קודם כל אספר לכם איך הם הופיעו , אז כך , שמעתי את זה ממקור ראשון, הם היו עם טרבוקות , מה שמראה על רמה תרבותית... אני רוצה להפנות את תשומת לבכם לפלאייר שחילקו אנשי ישראל אחרת. והפלאייר.... הפלאייר היה בגודל A5 כאשר על כמחציתו הייתה תמונה של טומי לפיד על אוזניים של ארנב ואח"כ כתובים כל מיני שטויות על כך שמפלגת שינוי לא תומכת בנשים (מאיפה העובדה הזו?), לא תומכת בהומואים (מאיפה העובדה הזו ?) לא תומכת במעמד הביניים (מאיפה העובדה הזו?) לא תומכת במשרתים בצבא (מאיפה לעזעזאל העובדה הזו?) ועוד כל מיני כאלה. ובסוף הייתה סיסמה "הם מפחדים" , אז שאלה לי אליכם, ממה בדיוק מפלגת שינוי מפחדים !?!?!? ואתם , תתביישו לכם , אני בטוחה שבכירי מפלגת שינוי, עוד יעשו את מה שמגיע לכם על פי חוק. אתם אלו שמפחדים , ואני אגיד לכם ממה, מזה שלא תכנסו לכנסת, ומזה שאתם מבוססים על שחיתויות ומירמה. לי, זה מזכיר את ימי 95 וההסתה נגד רבין.

הם מפחדים...

לא שאני מעריץ גדול של "ישראל אחרת" וכמובן לא של מפלגת השנאה "שינוי" אבל אני חייב לציין ששינוי פוחדת, שאלת ממי? התשובה היא: מ"ישראל אחרת" הם יודעים שישראל אחרת היתה גונבת להם מנדטים בבחירות הקרובות לכן שינוי העבירה חוק האוסר על "ישראל אחרת" להשתתף במשחק הדמוקרטי (הבחירות), לכן אני חושב ששינוי פוחדת. חוץ מזה הסיסמה של שינוי "ממשלה בלי חרדים" מזכירה לי מעט את סיסמתו של היטלר ימח שימו "ממשלה בלי יהודים".

ודבר נוסף...

גם אני אינני מבין חובבי הדרבוקה אבל לא זה מה שמצביע על רמות תרבותיות כאלו ואחרות.

Zack DA

New member
יכול להיות, אבל

מה הפואנטה של אנשי שינוי ? גם הם לא היו הוגנים עם מפלגת ישראל אחרת כשניסו בכל כוחם למנוע מהם להתמודד בבחירות.

למעלה