רמקולים לקולנוע ביתי???עזרה??

amiribn

New member
רמקולים לקולנוע ביתי???עזרה??

אני רוכש מגבר של ימאה מעונין שתמליצו(כמובן מי שמבין)על רמקולים סראונד בסכופ 2600 3000שח (אמרו לי שיש רמקולי אנגלים מצויינים??) תודה מראש

MartinHSabag

New member
כמה רמקולים ?

יש לך כבר קידמיים או שאתה מחפש את כל הסט ? (5.1) מה גודל החדר ? האם אתה מתכוון להשתמש בזה גם למוזיקה (סטיראו) ? אני אישית הייתי ממליץ להתחיל דווקא ברמקולים ולהתאים להם רסיבר, לא הפוך.

נבדג

New member
אולי וורפדייל דיאמונד?

הוורפדייל דיאמונד הם אנגלים, ולטעמי מצויינים למחירם. אני חושב שבתקציב שלך אפשר להרכיב סט קולנוע ביתי מהרמקולים שלהם (בלי סאב). אני ממליץ לך לשמוע אותם. תבדוק את דיאמונד 8.3 קדמיים, סנטר ו- 8.1 אחוריים. נראה לי שזה נכנס לתקציב שלך. אני משתמש בסט דיאמונד (8.4 קדמיים, 8.2 אחוריים, דיאמונד סנטר וסאב פאאורקיוב 10) עם רסיבר ימאהה 800 ומאד מרוצה מהביצועים בקולנוע ביתי ובמוסיקה. בהצלחה, דב

emega

New member
שמעתי ששהרמקולים האלו כבר לא מיוצר

באנגליה מזה 8 שנים. הכל בא מהמזרח.

ערן^25

New member
גם אם זה נכון,

זה לא אומר שום דבר. אם התכנון של הרמקול נעשה בחברה המקורית ע"י האנשים המנוסים שם, ובקרת האיכות הינה של החברה, זה לא כ"כ משנה היכן נעשה הייצור. גם טויוטה קורולה מיוצרת בטורקיה, אז מה? ערן

taotao7

New member
הדימונד זאת סדרה חדשה יחסית

סדרת הדימונד היא בת פחות או יותר שנה. ואכן היא נחשבת לקניה טובה ביחס למכיר. אבי

רונן ס

New member
זו סדרה בת 3, לפחות

האחוריים שלי לשעבר היו מהסדרה הזו ונקנו לפני 3 שנים

נבדג

New member
סדרת דיאמונד המקורית התחילה

עוד בתחילת שנות השמונים ומאז הם לא מפסיקים... אני לא יודע בדיוק מתי יצאה סדרה 8, אבל באתר של וורפדייל, הציטוטים מהעיתונות בנוגע לרמקולים האלה הם מ- 2001. אבל לדעתי ה- 8.4 יצאו רק בתחילת 2002. ובאמת שאלה - אם החברה היא אנגלית והייצור הוא בסין, האם אפשר לקרוא להם רמקולים אנגליים? מה קובע את "מוצא" הרמקול?

ron17h

New member
לפי דעתי זה איפו שהוא נולד.

כל עוד חברת וורפידל קיימת ומייצרת סדרות מסוימות של הרמקולים שלה באנגליה וחלק מסוים [בדרך כלל הזול יותר] במזרח, לא הופך אותה לחברה סינית, היא פשוט עושה שיקול כלכלי,והגיעה למסקנה שאפשר לחסוך כסף [גם היא וגם הצרכן]אם היא תייצר חלק מהרמקולים שלה במדינת ייצור זולה. רון

י התותח

New member
|תמה הקשר?ערבים בנו לנו את הבתים...

לא מבין את נעניין של ממומחים שלא מבינים הרבה. להגיד על חברה כה ותיקה כוורפדיל גברים כגון ארץ יצור בזמן שבכל העולם מייצרים במזרח לדוגמא חברה קטנה בשם נייק.סוני.טושיבה.פיוניר.וכו וכו וכו וכו וכו אנא תמליצו רק על דברים שאתם מבינים בהם ודברו יפה.בהצלחה

אתה תוצרת ישראל?

אז יפני יותר טוב ממך? עכשיו לגופו של עניין,באם זה מעניין אותך אזי הסדרה הנ"ל מגיעה מפולין,לפי דעתי בלבד (כדי שאף אחד לא יתנפח)מחברת טונסיל הפולנית,שם גם מיוצרת סדרת הוולדוס!!!! סה"כ טונסיל החברה השניה בגודלה באירופה לייצור אלמנטים!!!!,והיא מייצרת רמקולים לעצמה ולעוד חברות מוכרות. נ.ב בעבר הייתי מנהל שיווק של חברת גרינברג גיור שייצרה בעצמה רמקולים וכן ייבאה אלמנטים מהחברה הנ"ל

amiribn

New member
שאלה אחרונה??

תודה תודה תודה לכל המשיבים וכן זה וורפידל אם אפשר עוד כמה שאלות :) המגבר של ימאה טוב לרמקולים?? איזה עוד חברות מומלץ להתעניין(של רמקולים)?? למה צריך סאב אם יש מערכת 5 רמקולים?? עקרונית המערכת בעיקר למוסיקה ולפעמים לסרטים היא תהיה בסלון הגודל שלו 25 מטר מרובע שוב תודה

amiribn

New member
שאלה אחרונה??

תודה תודה תודה לכל המשיבים וכן זה וורפידל אם אפשר עוד כמה שאלות :) המגבר של ימאה טוב לרמקולים?? איזה עוד חברות מומלץ להתעניין(של רמקולים)?? למה צריך סאב אם יש מערכת 5 רמקולים?? עקרונית המערכת בעיקר למוסיקה ולפעמים לסרטים היא תהיה בסלון הגודל שלו 25 מטר מרובע שוב תודה

amiribn

New member
שאלה אחרונה??

MartinHSabag

New member
תשובה אחרונה !! ../images/Emo3.gif

1. ימאהה טוב לרמקולים ? רק אתה תחליט זה עיניין של טעם - יעבוד בטוח השאלה רק אם תואהב את זה. 2. סאב-וופר כשמו כן הוא (SUB=תת) מכאן שהוא אחראי על התדרים הנמוכים (בד"כ מתחת ל-80HZ) שהרמקולים האחרים (גם רצפתיים גדולים) מתקשים לייצר ומאוד מקשים על ההגברה. 3. אם המערכת היא בעיקר למוסיקה, אני הייתי מתרכז בסטיראו, קרי, מגבר משולב סטיראו טוב וזוג רמקולים טובים ובעתיד מוסיף רסיבר ורמקולים אחוריים וכו'.

למעלה