|רמקולא.א. עילית ב-850 ש"ח

כסא ל-../images/Emo73.gif-אא"ע-מחפשת מחיר טוב

צהריים טובים, אשמח לשמוע מאמאות שקנו לאחרונה את הכסא- איפה ניתן להשיג אותו במחיר טוב כרגע המחיר שיש לי הוא 1090 ש"ח אני מאזור השרון תודה

violet78

New member
|רמקולא.א. עילית ב-850 ש"ח../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

בחנות פצפונים בר"ג. אז כל מי משמעוניין רוצו כי נשארו רק 7 כסאות. קניתי שם לפני 3 שבועות כסא אחרון, ומוכר בשם אלי אמר שלא יקבל יותר וביום שישי אחרון (כשקניתי כסא לאוכל), הוא הודיע לי שקיבל עוד משלוח ונשארו לו עוד 7 כסאות. המחיר נוח וניתן לחלק לתשלומים, אז על תגידו שלא שמעתם. המחיר הוא 850 ש"ל

t i l t u l a

New member
מצאתי את האתר שלהם

באתר רשום שהכסא עולה 1090 האם התמקחת או שזה המחיר שהציעו לך בחנות עצמה?

תבדקו את התאריך!

לפעמים בעלי החנויות נתקעים עם כסאות ישנים יחסית ואז הם מורידים את המחירים

t i l t u l a

New member
מה צריך לבדוק לגבי התאריך?

במידה ואני הולכת לקנות עכשיו כיסא בטיחות, מה לבדוק??? חשוב לי! אשמח לתשובות בנושא תודה

violet78

New member
התאריך בסדר גמור

והמחיר שרשום באתר הוא לא נכון. פשוט להגיע לחנות או אפילו להתקשר ולשאול. תגידי לו בהגעת דרך פורום, ובעל החנות כבר יודע.

t i l t u l a

New member
../images/Emo24.gifתודה

מחר אני כנראה אקפוץ תגידי, הכסא מתאים לתינוק בן 7 חודשים שעדיין לא יושב? בכל מקרה אני אקח אותו איתי מחר

violet78

New member
לירון היה בן 6 חודשים

כשהעברנו אותו לכסא בטיחות. הסל קל היה לו כבר קטן.

למרות שענו לך - חשוב שתדעי

לכסאות בטיחות, כמו לקוטג', יש תאריך תפוגה. רצוי לא להשתמש בכסא "זקן". לגבי השאלה מתי הוא הופך לזקן - יש שאומרים 6 שנים, ויש שאומרים 7. בכל מקרה - גם אם מדובר בכסא שלא נעשה בו שימוש, הכסאות בנויים מחומרים שהופכים לפחות בטוחים עם הזמן, ולכן חשוב לקנות כסא שתאריך הייצור שלו (מוטבע בד"כ בגב הכסא) קרוב לתאריך הקנייה.

חוגי1

New member
הלכתי אתמול וקניתי. אני מאוד מודה

לך. זה מדהים איך הפורום יכול לעזור. פעם קודמת מישהי המליצה כאן על ביגוד בזול. הלכתי קניתי סטוק ויצאתי מאוד מרוצה. תודההההההההההההההההההה

violet78

New member
תלוי איפה

המגורים שלך. אנשים שגרים במרכז, ולנסוע לירכא זה חתיכת נסיעה, דלק וכו'..... שבסופו של דבר לא בטוחה האם זה יוצא משתלם בכלל.

lady D האחת

New member
עלה 780 ש"ח-בקנייה קבוצתית מוצצים

למה שלא תנסו לארגן עוד קנייה כזאת? זה המחיר הכי נמוך שנרשם ע"ג הפורום לא.א.עלית. אני מרוצה מהכסא באופן כללי.

למעלה