רמי וייץ ...

אילן 30

New member
רמי וייץ ...

כלכך משתדל להראות שהוא לא בעד חיפה שהוא חוזר ומדגיש שאג'יפור עשה פנדל על אברג'יל כשהמצלמה מוכיחה שהוא קודם נגע בכדור...גועל נפש ! מעניין למה אתמול לא אמרו עשרות פעמים שלא היתה עברה על נימני שהובילה ל1-0 של מכבי . ואיזה יופי ששדרית הקווים ניגשת לשופט כבר בהפסקה ומעמידה אותו על טעויות שלא היו ..תקשורת אדומה צהובה מסריחה !!! כל הכבוד חיפה עוד...עוד

maccabihaifaa

New member
השדרנים באמת מסריחים

יורם ארבל לך לעזאזל אני שונא אותו, במשחקים של ת"א הוא מתלהב מתוצאות גבוהות וזה בגלל יכולת טובה של ת"א אבל חיפה בתוצאה גבוהה? זה בגלל חולשה של היריבה ... סתם אפס.. אין לו מושג שיחזור להיות החננה בביה"ס שלו כמו שהוא תמיד היה

O n y X

New member
לא היה פנדל../images/Emo70.gif

אני חוזרת ואומרת למען כל אוהדי הכדורגל : אוהדי מכבי חיפה, אוהדי מכבי והפועל ת"א, הפועל כפר סבא, יובנטוס , הפועל מרמורק ורמת עמידר: לא היה פנדל על אברג'ל!| השופט לא שרק וזאת הייתה ההחלטה הכי טובה שלו בכל המשחק! מה עם הפנדל שהיה על קייסי ולא נשרק? זה שכשהוא נכנס לרחבה ושחקן של כפ"ס עשה עליו איפון וקייסי תפס את הכדור ומסר (ברגל, לא ביד) לזנדברג, שהגביה לטל שעשה צדק והבקיע גול! ממתי שורקים לנבדל כדור חוץ?!?!?! אפילו אני יודעת שלא קיים דבר כזה בכדורגל. אולי רק בכדורגל הישראלי. ראיתם איזה החמצה של קטן?
החמצת העונה של מכבי חיפה שעלולה לעלות לנו באליפות. (רציתי שהוא יכבוש היום....אוףףףף)

O n y X

New member
ועוד משהו על כפר סבא

בכל פעם שהשוער של כפ"ס (גל ניר או ניר גל?
)בא להוציא כדור שוער זה לקח לו שעות. הוא ניסה לסדר אותו מעשרים זויות על הדשא ואח"כ לקח עוד כמה שניות יקרות (לנו) כדי להחליט מאיזה כיוון לבעוט. לעומת דוידוביץ' שבכל פעם שהיה צריך להוציא כדור (וזה לא קרה הרבה פעמים) הוא עשה את זה מהר, בטירוף...

O n y X

New member
נתון מעניין מאוד...

במחזור הנוכחי (32 ) נשלפו 6 כרטיסים אדומים עד עכשיו (הערב המשחק של הפועל)

גם היו הרבה גולים../images/Emo60.gif

חוץ מזה שאברג'יל גם לא ביקש פנדל וזה רק מראה שהוא עצמו ידע שלא היה פנדל

למעלה