רמזורים ותמרורים חדשים בציר הרכבת

מצב
הנושא נעול.

Brendan

New member

משרד התחבורה פירסם היום (23/10/02) לראשונה את התמרורים והרמזורים החדשים שיוצבו בצירי הרכבת הקלה בירושלים. מקור: דובר משרד התחבורה

איליה.

New member
תודה רבה לך על המידע.

משרד התחבורה פירסם היום (23/10/02) לראשונה את התמרורים והרמזורים החדשים שיוצבו בצירי הרכבת הקלה בירושלים. מקור: דובר משרד התחבורה
תודה רבה לך על המידע.
שימו לב במיוחד לתמרור הבא: "נתיב תחבורה מיוחד המיועד לרכב ציבורי ולרכבת" זאת אומרת שלפחות בחלק מהמסלול רכב ציבורי יורשה לנסוע בנתיב של הרכבת, וזאת במקום להקצות נתיב מיוחד לרכבת הקלה בלבד. במלים אחרות, נהגי מוניות יעכבו את הרכבת בנסיעתה.

oren*

New member
אני בספק אם זה מה שיקרה, גם היום

תודה רבה לך על המידע.
שימו לב במיוחד לתמרור הבא: "נתיב תחבורה מיוחד המיועד לרכב ציבורי ולרכבת" זאת אומרת שלפחות בחלק מהמסלול רכב ציבורי יורשה לנסוע בנתיב של הרכבת, וזאת במקום להקצות נתיב מיוחד לרכבת הקלה בלבד. במלים אחרות, נהגי מוניות יעכבו את הרכבת בנסיעתה.
יש נתיבי תחבורה ציבורית בהם מורשים ליסוע גם אוטובוסים וגם מוניות ובכל זאת לא זכורים לי מקרים מיוחדים בהם מונית עצרה את תנועת האוטובוסים.

איליה.

New member
קורה המון.

יש נתיבי תחבורה ציבורית בהם מורשים ליסוע גם אוטובוסים וגם מוניות ובכל זאת לא זכורים לי מקרים מיוחדים בהם מונית עצרה את תנועת האוטובוסים.
קורה המון.
המוניות הן ממש מטרד לנהגי האוטובוסים. בגלל נהגי המוניות שמעלים או מורידים נוסעים במקומות שאינם מיועדים לכך, לנהגי אוטובוסים לעתים קרובות אין אפשרות לעצור בסמוך לתחנה או אפילו לנסוע בנת"צ. חבל שדבר כזה יקרה גם לרכבת הקלה.

Brendan

New member
לי כן זכורים מיקרים כאלה...

לי כן זכורים מיקרים כאלה...
מדובר בעיקר במוניות שירות הנוהגות לעצור בכל מקום. לעיתים הן נוהגות לעצור בתחנות אוטובוסים ואז האוטובוס לא יכול להיכנס כמו שצריך לתחנה. המצב הזה גורם קושי לנכים לעלות לאוטובוס ויש בוא גל על-מנת להיות חוסם תנועה. הדוגמה הטובה ביותר שאני מכיר: רחוב ז´בוטינסקי בפ"ת במפרץ תחנת האוטובוס של בית חולים בילינסון בנתיב הנסיעה ממערב למיזרח.

oren*

New member
תודה ברנדן ../images/Emo140.gif

תודה ברנדן

מצב
הנושא נעול.
למעלה