רכשתי מכשיר ללכידת וידאו ואודיו

dudik5

New member
רכשתי מכשיר ללכידת וידאו ואודיו

ממכשירים אנאלוגיים - מצרף תמונות.

אני מצליח ללכוד וידאו , אבל ללא אודיו.

מישהו יכול לכוון אותי ?

גיליום

New member
לכידת אודיו

* וודא שמקור האודיו שלך, מספק עוצמת אודיו סבירה (כלומר, ייתכן שהווליום נמוך מדי ולכן המכשיר לא מצליח להקליט אודיו).
* וודא את תקינות הכבלים שמעבירים את האודיו מהמקור אל המכשיר לכידה. אם בכבלים יש נתק, האודיו לא מגיע אל המכשיר.
* בדוק בהגדרות התוכנה של מכשיר הלכידה - האם יש הגדרה שצריך לעשות כדי שיקיליט גם את האודיו (אולי לסמן אפשרות כלשהי).
* אם כל הנ"ל לא עוזר, בדוק בחוברת של המכשיר או באתר היצרן. אולי זו תקלה מוכרת, אולי דרוש עדכון דרייבר או משהו דומה.

אם אתה מצליח לסדר, בבקשה עדכן מה היתה הבעיה.

בהצלחה,
גיליום

dudik5

New member
האם יש תוכנה שתבדוק את הקובץ

שמתקבל, ותוכל לתת אינדיקציה אם יש אודיו בקובץ ומאיזה סוג?

dudik5

New member
אני לא מצליח למצוא פתרון.

לתוכנה קוראים ULED אם מישהו מכיר ויודע איך להגדיר אותה

גיליום

New member
שיטת הסלמי..

"תפרוס" את הבעיה לפרוסות קטנות יותר, ותבצע אלימינציה, עד שתגיע לפתרון..

בשלב ראשון, חבר את קצה הכבלים שמגיעים ממקור הוידאו שלך, אל מגבר אודיו (במקום למכשיר לכידה). האם אתה שומע את האודיו? אם אתה לא שומע, הבעיה מתחילה בכך...
בשלב הבא, חבר את מקור האודיו אל מכשיר הדגימה ו"תשחק" עם הגדרות התוכנה, עד שתגיע למצב שאתה מצליח להקליט אודיו. אם אתה לא מצליח בשום-אופן, פנה אל החנות/היצרן (דרך אימייל) וברר מה הבעיה. אולי יש תקלה במכשיר ואתה סתם "טוחן מים"?..

מעבר לעצות, אני חושב שקשה לעזור בבעיה כזו על-גבי הפורום, פשוט מכיוון שיש הרבה אפשרויות (כפי שציינתי בתשובה קודמת) ואתה צריך לשלול אחת-אחת, עד שתמצא את זו שמונעת ממך להקליט אודיו..

בברכה,
גיליום

dudik5

New member
נמצא הפתרון

באפשרויות לכידה לסמן use PCI audio
פורמט wmv
הצלחתי ללכוד ממכשיר וידאו וגם מטייפ דק.
את הקבצים של הטייפ דק אני ממיר אח"כ עם super לקבצי אודיו.
תענוג , אפשר להעביר למדייה דיגיטלית את הזכרוטנות הישנים ואת אוספי המוזיקה מהגיל הצעיר.
לא לדבר על התקליטים שנצברו עם השנים

גיליום

New member

למעלה