רכישת אליפטיקל מקצועי

• פותח הנושא RY92
  • פורסם בתאריך

RY92

New member
רכישת אליפטיקל מקצועי

שלום,

לאחרונה התעניינו במשפחה לגבי רכישה של אליפטיקל מקצועי חדש הביתה (חישוב פשוט של 4 מנויים בחדר כושר בשביל מכשיר אחד זה לא כלכלי כ''כ)
בעבר יצא לנו להתאמן במכשיר קרוס טריינר 576 של precor ובמכשירי קרוס טריינר אחרים של lifefitness (ושל true fitness בgo active)
הבנו שהמחירים שלהם מגיעים לשמיים ומשם יצאנו לדרך :)

היום היינו באנרג'ים ובדקנו את המכשירים שלהם. ישנם שני מכשירים שמוגדרים כ"מקצועיים" והם של חברת vo2. המכשירים הם
crossfit88 ו crossfit99 . שניהם מרגישים מכשירים מאד טובים אבל לא ברמה של אף אחד משאר המכישרים שאנחנו רגילים אליהם.

רציתי לדעת מהאנשים שגולשים כאן בפורום ויש להם טיפה יותר ידע ממני מספר דברים.

דבר ראשון, חברת vo2 לפי הבנתי היא מותג של אנרג'ים. עד כמה אפשר להסתמך על האמינות ואיכות המוצר הנ''ל?

ויותר חשוב, מאיפה ניתן להשיג מכשירים של life fitness ו precor לביתנו? מסיבה לא ידועה לא מצאנו אתר נורמלי
אחד שמשווק את המכישירים האלה...

אשמח לייעוץ ועזרה :)

תודה רבה

MidNight Flame

New member
אנסה לעשות קצת סדר

קודם כל גם פרקור וגם לייף פיטנס באמת באמת יקרים (ואני מדבר על מינימום של 10,000 ליד שניה משופץ ועד 30,000 לחדש)
VO2 חברה מומלצת, מכשירים לא מאוד יקרים ברמה לא רעה בכלל ודי שורדניים. כמובן לא ברמה של השניים המדוברים...
לייף פיטנס ופרקור בארץ - צריך לבדוק מי מייבא או לחלופין מה הפרוצדורה של להביא מחו"ל.

RY92

New member
הבנתי , לפי בדיקות שלי

לפי מה שבדקתי באינטרנט מצאתי מספר אתרים שמוכרים את הקרוסים של precor סביב ה15 -20 אלף. ואני מודע לכך.
אם זאת אני באמת צריך את הסדר ברמה של מי היבואנים ואיפה אפשר לבדוק בצורה טיפה יותר מעשית. אשמח לעזרה עם זה...

כל פנים אני מבין שאפשר לסמוך על VO2 ועל המכשירים שלהם מבחינת אמינות ואיכות המוצר?

בנוסף, כל הנושא של מכשירים משופצים ויד שניה למיניהם. האם זה מומלץ? מה החסרונות העיקריים בכך? (האם משופצים
רגישים מאד לנזקים עתידיים או שנושא השיפוץ מספק שקט לתקופה הקרובה?)

RY92

New member
אוקי תודה , שאלה לגבי המכשירים

בפועל מה ההבדל בין המכשירים. כלומר הcrossfit88
עולה חצי מהמחיר של המכשירים של precor. אז נכון הוא טיפה
פחות נוח בתנועה שלו. אבל מה עוד ההבדלים (לא מדבר על תכונות,
אלא יותר על מרכיבים של אמינות , יעילות וכו'..)?

איך השירות של אנרג'ים בארץ? אפשר לסמוך עליהם?

RY92

New member
לבסוף רכשנו מכשיר יד שניה של precor

דגם 576i לא מצטער לרגע למרות העלות הגבוה, מכשיר באמת ברמה גבוה מאד.

רציתי לשאול איך הכי נכון להתאמן במטרה לשרוף שומנים , התנגדות גבוה? קצב מהיר? שיפוע ?

אשמח לעצות..

ושוב תודה רבה :)

למעלה