רכישת אופנוע לרוכב חדש

רכישת אופנוע לרוכב חדש

חבר טוב רוצה לקנות את האופנוע הראשון שלו. הוא מחפש דו"ש עם נטיה ברורה לשטח (אני אישית הלכתי על ה DR350 האהוב שמספק 'כמעט' את כל צרכי בינתיים), הבעיה המרכזית הינה התקציב- כ 10,000 לרכישת הכלי עצמו (לא כולל מיגון\ביטוח). בכל אופן, על מה אתם ממליצים? (וכן, ברור שניקח אותו לסיבוב על הכלים להתרשמות.. אני מחפש כיוון כללי שאוכל לעזור לו). בתודה מראש לעוזרים...!

34TK

New member
במקרה של החבר שיתאזר בסבלנות בסוף ימצא.

או שיעלה בעוד איזו עשיריה וירכוש משהו הרבה יותר חדיש.

התכוונתי

ל 10000 נטו לאופנוע.. ואני תוהה על אילו כלים כדאי ללכת\לכוון (אולי RM או KLX אנא עארף.. סתם זורק אופציות לאוויר) אין משהו נורמלי במחיר הזה? DR350 במחיר הזה נשמע לי מעט בעייתי.. את שלי קניתי ב 18. יהיה בעייתי למצוא אחד לא מכוסח ב 10. בתודה מראש

yoshi6

New member
ואתה, ממתי DR ואיך לא העלנו עולה לכבוד האירוע

שערורייה

kangal

New member
אתה עברת לעיר הפשע והרשע....

אפילו המתולתל יצא איתי לכמה רכיבות עם הדוקטור

yoshi6

New member
המתולתל אפילו לא נודע מתי הוא בא

אני שוקל לשלוח אותו לשוקיע זיקרי ל"שביל בצד" הקיץ לתלתלים

כן , אה?

גם את העשירייה הזו הצלחנו לגרד יש מאין. אמליץ לו פשוט לחסוך עוד כמה חודשים. נקנה לו אופנוע נורמלי...!

ונצל"ש- קורסי רכיבת שטח\שבילים

יש קורסי רכיבה שכדאי ללכת\ להרשם מלבד זה של מועדון האופנועים הישראלי- פשוט נפתח קורס פעם בהמון זמן ומפאת בעיית זמן ומרחב- צבא, לא יכולתי לגשת למועד הקודם. בתודה מראש

idoga

New member
גם בביה"ס של גידי פרדר יש קורס שבילים

אני אף פעם לא זוכר אם זה נקרא אופנוען מאומן או רכיבה מתקדמת. אחד מהם. הקורס היה מאוד מוצלח בעיני. יקר יותר מזה של המועדון (650 ש"ח סדר גודל, למיטב זכרוני), ושונה בתכנים. אני ממליץ לעשות מה שאני עשיתי - כמובן בתנאי שתקציב מאפשר: לעשות קודם כל, מהר מהר, את זה שנפתח ראשון (הקורס של גידי / מטעם המועדון), וכאשר ייפתח גם השני לעשות גם אותו. ייתכן שלביה"ס של כפיר לוין יש קורס דומה. שווה לבדוק באתר שלהם.

בדקתי את זה

נרשמתי לקורס של יום שישי... נראה איך ילך. נקווה שה DR שלי יעמוד בזה.

kangal

New member
יעמוד כמו תנין, מקסימום - ייפול../images/Emo70.gif ../images/Emo13.gif

לאחר מעשה->

ה DR עמד בדוחק.. היה לא פשוט. הרוכב- גם עמד בדוחק, לא היה פשוט בכלל... יום לא פשוט עבר על הכלי ועל רוכבו. אבל היה מהנה ומלמד. מומלץ בחום!

kangal

New member
אחרי שאני אארגן מיגון גחון

אתה מוזמן לאיזור שלי ליישם קצת מהידע

M O R M

New member
פשוט כי אין דו"ש סביר במחיר הזה

כל אפשרות של דו"ש במחיר הזה משמעותו הסתבכות כלכלית. אפילו DR350 במחיר הזה יהיה גרוטאה שאסור לגעת בה מרחוק עם מקל. אז תן עיצה טובה לחבר = אין בתקציב הזה.

למעלה