רכילונט צא ממחנינו

רכילונט צא ממחנינו

לידיעת החברים בעל הניק רכילונט כתב הודעות גסות בקומונה בליל שבת בתשע בערב! בהודעות כתב האפיקורס "כל הדתיים רמאים כולכם זבל"

הוא עוד כתב דברים

הרבה יותר גרועים. אני מקווה מאד שמישהו השתלט לו על הניק בחסות התקלה ושזה לא הוא בעצמו. מסכן.

מסכן גדול ?? אה ??

זה לא פעם ראשונה שהוא נתפס על כל מיני דברים כמו קשר עם הסטודנט כתיבה בפורום שינוי ועוד

זה לא הוא בפורום שינוי

זה לא הוא חבר של הסטודנט זה לא הוא וזה לא הוא דיי לתמימות! הבן אדם מנוול חצוף ואפיקורס אוי איך הלכנו שולל?

בפורום שינוי להזכירך הוא נחסם אחרי

שהוא פוצץ אותם לחלוטין. מה הסיפור עם הסטודנט?

בזמנו היתה סערה

בקומונה לאחר שנחשף שהניק פה מפיק מרגליות הוא ניק נוסף של רכילונט/מנה ובמסרים שם הובאה העובדה שהוא חבר של הסטודנט ימ"ש

תקוניסט

New member
שטויות והבלים. זה לא נכון. אני אומר

לכם באחריות שזה לא הוא. מי שרוצה להאמין לי שיאמין וזהו בלי ניסוחי שיכנוע..."לשיקולכם"...!

מסתקרן

New member
אני מציע לא להחפז עם מסקנות

יש למישהו הוכחה חותכת שזה הוא ולא מישהו שעלה על הסיסמה שלו?

מסתקרן

New member
לא קבעתי דברי במסמרות, אמרתי

שכל אדם בחזקת זכאי עד שיוכח למעלה מכל ספק שלא.

מiרה דרך

New member
אני די בטוח שזה לא הוא.

בימים האחרונים היו המון באגים בתפוז...ויתכן מאד שמישהו מצב את עצמו בניק של רכילונט... השאלה איך ידע המחלל שבת שבעל הניק חבר בקומונה הזו?

זה גם אפשרות

בכל מקרה זה חשוד מאוד וכמו שהזכירו כאן זה לא פעם ראשונה שחושפים כל מיני שערוריות אצלו...

מסתקרן

New member
אני הייתי שבוע שעבר באותו מצב

מצאתי את עצמי בשם אחר, ובקלות הייתי יכול לו רציתי, לראות את רשימת המועדפים ואת המסרים.

נכון אבל לו היית מוצא את עצמך

תחת ניק שאינך מכיר האם היית מצליח לחקות גם את סגנון הכתיבה שלו? וגם לדעת מה ההלוך ילך של הקומונה?

בבקשה ציטוט

רכילונט: כולכם חרדים בכאילו כחרדי לשעבר נמאס לי מהדת המפגרת הזאת והחלטתי לחלל שבת נמאסתם עלי כל הדתיים הצבועים אתם סחטנים מגעילים וכולי

נו אז איפה

רואים שהוא מכיר את ההלוך ילך של הקומונה ולגבי הקומונה הוא מסתמא מצא זאת בהקומונות שלי

למעלה