רכיבה סביב הכינרת ?

lennyr

New member
רכיבה סביב הכינרת ?

האם הקפת הכינרת עדיפה עם כיוון השעון או נגד ? ואיזו עלייה טובה אפשר לשלב ? דרך אגב אם מישהו רוכב שם בשבת אשמח להצטרף !

בקשר לכיוון

אני לא יודע, אבל יש לי OCD קל אז אני אישית חייב עם כיוון השעון. לגבי עליות - מבוא חמה או פוריה+יבנאל זה אחלה עליות.

eranzeller

New member
הקפת הכנרת

בדר|כ בצד המזרחי, דרומית וצפונית לטבריה, יש יותר תנועה של רכבים - לכן עדיף לעבור שם כמה שיותר מוקדם בבוקר לפני שהם התעוררו. לכן הייתי ממליץ, בהנחה שאתה יוצא מצמח, לעשות את זה עם כיוון השעון. בענין העליה - לך על מבוא חמה. תלולה, הרבה סרפנטינות, נוף מדהים ואין הרבה תנועה. לדעתי זאת עליה מס' 1 בארץ.

joyea

New member
אני הייתי הולך אחרת

הקפה עם כיוון השעון בהחלט, מנסיון עם כורסי ומבוא חמה בשני בכיוונים, מבוא חמה קצרה וטלולה יותר, כורסי יותר זורמת, עדיין עליה יפה שלא ניגמרת מהר. הייתי מקיף עם כיוון השעון עולה בכורסי ויורד במבוא חמה. אם אתה חובב ירידות ארוכות אז דווקא תרד את כורסי. אם אני משווה אז הכי קרוב זה כמו מעלה עקרבים מול נס הרים רק לשם דמיון ותחליט לבד. מה שלא תחליט יהיה טוב ובפעם הבאה תעשה הפוך.

עוד אופציה קצת יותר ארוכה

יציאה מצמח להקפה של הכינרת ואז רכיבה לכוכב הירדן (עלייה ארוכה ולא קלה בעיקר בקיץ) וחזרה לצמח.

ItsikH

Member
בהכללה עם כיוון השעון בטיחותי יותר בכל הקפה שהיא, כיוון שפונים ימינה בלבד בכל צומת. זה גם הכיוון של הארוע העממי. אין כמו מבוא חמה לקינוח.

למעלה