רכיבה מחר (10.07.07 )

עידוו 21

New member
רכיבה מחר (10.07.07 )

יציאה מנחשונים... בשעות הצהריים\אחר הצהריים רוכב על DRZ מישהו מעוניין?

zivv20

New member
נצל"ש סוזוקי RM250F ?? ../images/Emo153.gif

מישהו יכול לפרט על האופנוע הזה ? אמינות, סחירות , איך הוא ביחס למתחריו בקטגוריה ? יש לי אופציה לקנות 2005 שמור , אבל כמו שכבר נאמר לא יודע עליו כל כך , והוא גם לא כזה נפוץ . תודה לעונים.

YZF2002

New member
מומלץ

הכלי אמין ביותר, אך ככל כלי תלוי איך הבעלים הקודמים טיפלו.. הוא עומד בשורה אחת עם הכלים הדומים- CRF/YZF כלי נפלא בעל משקל נמוך.. מומלץ בחום:)

אופנוע טוב! אבל למה לקנות דווקא אותו

אם הMXים המתחרים שלו בקטגוריה טובים יותר ועולים אותו דבר?

רכבתי והבנתי ואתה?

וחיים מסופסר מאבניר אתה חושב שאם הייתה לו אפשרות לבחור אופנוע אחר הוא לא היה בוחר?

קצת הגזמת, לא?

מוטוקרוס מעולה ומתאים גם לאינדורו עם מתלים מצויינים, היגוי חד בלמים טובים ומנוע לינארי יחסית למתחרים (למרות שפחות חזק)

פ ו כ י

New member
../images/Emo13.gifחיים מסופסר ע"י אבא ואמא בטח לא ע"א

ואם אלה התובנות שלך לגבי ה-RMZ עדיף שתחליף ניק
ועתה שנן אחרי: RMZ זה המוטוקרוס הטוב ביותר בעולם לאנדורו דעתי
מנוע נשלט, לינארי ובריא מאד בסל"ד נמוך ובינוני. מתלים פצצות לגבות גם ל-MX ובעיקר לאנדורו. איזור המיכל צר כמו מותניים של תאילנדית בת 17. מעולה להיגוי עם הגוף. בקיצור: הכי טוב צהוב

KAYABA

New member
../images/Emo6.gif ? לרגע חשבתי שנתנו פה את חיים אוחנה כדוג'

zivv20

New member
פוכי .

בוא נגיד שנתת לי חשק לקנות אחד כזה , כאחד שמוקף בחבורת YZים אני חושב שיהיה נחמד לשנות טיפה . מה שגם אני לא כלכך מוצא כחול . אתה מחזיק באחד ? החזקת באחד ? כי נראה שהתגובות שלך הם מניסיון אישי . אתה יכול להמשיך במסר אם לא בא לך לפרט פה . ותודה .

תקרא שוב מה שכתבתי על האופנוע כי אולי לא הבנת

האופנוע הוא אופנוע טוב|סגש| אבל אני חושב שיש טובים ממנו באותו המחיר וכנראה שאני לא היחיד אה ו...והניק שלי נשאר !

ס ק א ל ה

New member
אפשר קצת מידע יותר ספציפי

איך הכוח בסל"ד נמוך.? יתאים לאנדורו צפוף?..בולמים כסטוק יחויבו בשינוי לאנדורו? מה המרווח טיפולים {שמן פילטר טיימינג}..מחירי חלקים ?..{סתם לדוגמה אצלי ב-YZF פילטר 30 ש"ח טיימינג 120 ש"ח} ועוד מידע אם יש בתודה מראש

לא מכיר את כל המרווחי טיפולים

מה שאני כן יכול להגיד על האופנוע הוא: +.המנוע שלו מרגיש אנמי באופן כללי בהשווה לכחולים ולאדומים . +.המתלים שלו מרגישים טוב מאוד . +. תנוחת הרכיבה צרה אך לא נוחה כמו הכחול ואני לא התחברתי ממש ( עניין של הרגל) .

למעלה