רכיבה בדרייב אין תל אביב

shiri 80

New member
רכיבה בדרייב אין תל אביב

אז בעקבות החידושים של יס , והניסיון לעורר קצת רטרו חדשני בארץ מצאנו את עצמנו מתיישבים מול המסך בדרייב איןם לוקחים הכיסא לאחור נהנים מהעובדה שהמראה היא אחלה מקום להניח עליה את הרגליים ותוהים למה לעזאזל הגענו לסרט הזה (עיר החטאים , אל תקחו אפילו לא בדיוידי ...) מכאן לשם ובעודי תוהה מה עושה בדרייב אין אחרי 30 דקות בסרט כזה מזוויע (ולכל יושבי הסוסיתא ובעלי המחשבות הנודדות , היום זה לא אז ...) קלטתי שאם אכן הרכיבה בדרייב אין הכוונה היא רכיבה בתוך הדרייב אין עצמו , קרי מסביב לאיזור עם ה"באמפרים" , הרי שלא מבינה למה הופסקה שם הרכיבה .... ועזבו רגע לתהות למה הופסקה שם הרכיבה ובואו נדון למה לא לרכב שם עכשיו ,כן זה לא המשולש , כן זה לא כביש 4 אבל זה עדיף על ההורה שרוקדים במעגלים בראש ציפור ... (טרם הצלחתי לשרוד יותר מחצי שעת רכיבה מעגלית שכזו ) תשובות רציניות יתקבלו בברכה שירי . שבימים האחרונים לא מפסיקה לתהות (חכו עוד יגיעו בסוף שאלות עם יותר טעם )

orotem

New member
לא רוכבים שם כי המסלול כיום בד"כ חס

חסום. ואם יש לך בעיה עם ראש ציפור, אז כאן היא תהיה הרבה יותר גדולה: אורך המסלול הוא 800 מטר בלבד...

P u s s i c a t

New member
יש אולי המלצות אחרות?

אזור המרכז / שרון מקום סגור ללא כלי רכב ממונעים שלא מפוצץ בשישי בבוקר / צהריים?

o אורן o

New member
ככה ...

גבעת המופעים: את החניה מול הלונה פארק את מכירה ? אם את חונה שם, והולכת מזרחה, לכיוון הפראק, השביל הסלול הראשון שתתקלי בו זה המעגל של גבעת המופעים. (יש סימון של אופניים) אם אני לא טועה 1.5 ק"מ להקפה ראש ציפור: שבע תחנות, מכירה ? אם את בפארקף ליד האגם והולכת שוב .. מזרחה, יש גשר שעובר לצד השני של הנחל ... קצת חצץ .. ואז סלול בכיכר הראשונה ימינה וסיבוב של 2.2 ק"מ נגד כיוון השעון

P u s s i c a t

New member
תודה

בגבעת המופעים אם ככה - הייתי כבר פעמיים. האחרונה אתמול. לא ידעתי שככה קוראים לזה
את ראש ציפור אחפש בפעם הבאה לא מכירה שבע תחנות אבל מאמינה שאמצא את האזור ונגד כיוון השעון אומר שיש לי בעצם הטיות לשמאל שלא כמו בגבעת המופעים (אם נצמדים לסימונים) שם הכיוון הוא עם נכון? שוב - תודה

sr100

New member
עדכון קל

לאחר מדידות ---- ראש ציפור 1900 מטר. תהני

shiri 80

New member
כן אבל המסלול בנוי אחרת

ושם לא צועקים לך כל הזמן "ימינה" - וזה מרכיבה אחת שבטרם הספקתי בכלל לעורר את העיניים שלי הגעתי לשם אבל ניתן לראש הזדמנות נוספת ...

schwinner

New member
אחד הסרטים הטובים שראיתי בחיים!!

יצירת מופת של רודריגז...

shiri 80

New member
איום ונורא =זיכוי מYES

מסתבר שאפילו יס במקום מסויים מודים שזה סרט איום ונורא ושאבוי לבנאדם ששם את הסרט ברשימת ההקרנה ... אנחנו את הפיצוי שלנו קיבלנו , עכשיו נותר להגיע לדרייב אין שוב והפעם להישאר עד סוף הסרט

eyraz

New member
על טעם וריח...

את מכירה את ההמשך.. אני וחבר שיצאנו מהסרט מאוד נהנינו וגם שמעתי תגובות טובות מעוד אנשים אז מוזר לי שככה אתם חושבים. זה כנראה אחד הסרטים האלה... או שאוהבים או ש....

פעם רכבו קבוצות

באופן קבוע שם למיטב זכרוני אבל הגורם להפסקת הרכיבה היה הנהלת הדרייב-אין אשר הודיעה שאין כיסוי ביטוח לרוכבים בשטח שלה ופשוט סגרה את המקום. בעלת הקרקע של המקום היא חברה עירונית. הסיבה היחידה שאני זוכר את זה היא ששמעתי על הרכיבה שם, התלהבתי ואז אחרי שבוע הודיעו על סגירה.

למעלה