רכוש משותף - שאלה

sigma8

Member
שלום לכולם,

מה הכוונה ברכוש משותף? האם הכוונה רק למגורים ורכב?

אני אשתי בעלי חשבון בנק משותף ובעלי אמצעים לקנות דירה.

אבל גרים כרגע בשכירות - אבל רוצים בקרוב לקנות דירה (בגלל הקורונה בינתיים ממתינים - יכול להיות שייקח שנה-שנתיים עד אז).
פרט לכך כל הרכוש בדירה השכורה נקנה ביחד - על חלק יש לנו קבלות עם שמות משותפים.

בקרוב נגיש בקשה לאזרחות, לאחר קריאה כאן בפורום הבנתי שבודקים את עניין הרכוש המשותף.
השאלה שלי, האם יכול להיות בעיה לפי מה שתיארתי לכם?

אצלנו הכל התעכב בגלל הקורונה..
רצינו לקנות דירה אבל זה התעכב, רצינו ילדים גם זה התעכב (בעיקר בגלל חיסוני קורונה הרבים).

מה דעתכם?

yalyal2

Member
חבר,
אם יש לכם רכוש משותף בחו"ל שילכו ויחפשו בעצמם. תתמקד במה שיש לכם או אין לכם בארץ.
תוכיח שרעייתך משתתפת בהוצאות הבית וקנתה מכונת כביסה או מדיח כלים.רכב משותף זה גם משהו.אשתי למשל שילמה לימודים שלה בעצמה וגם את המעון של הילדה.גם זה חשוב.

sigma8

Member
חבר,
אם יש לכם רכוש משותף בחו"ל שילכו ויחפשו בעצמם. תתמקד במה שיש לכם או אין לכם בארץ.
תוכיח שרעייתך משתתפת בהוצאות הבית וקנתה מכונת כביסה או מדיח כלים.רכב משותף זה גם משהו.אשתי למשל שילמה לימודים שלה בעצמה וגם את המעון של הילדה.גם זה חשוב.

לא הבנת אותי נכון, אין לנו משהו בחוץ לארץ..רק בארץ.

יש לנו חשבון בנק משותף (המשכורת של שנינו נכנסת לשם ומדובר על חשבון עם סכום יפה לכל הדעות).

כל מוצרי החשמל על שם שנינו (יש קבלות על שם שנינו).

אנחנו רשומים ביחד על חוזה השכירות והתשלום מתבצע מהחשבון המשותף.

הרכב רשום על שמי כי רכשתי אותו לפני שהכרנו, מדובר על רכב ישן.

אנחנו יוצאים לחופשה מספר פעמים בשנה וכל הזמנה על שם שנינו (אנחנו מציגים את זה בפגישות השנתיות).

האם זה מספיק לדעתך?

ושוב תודה.

לא הבנת אותי נכון, אין לנו משהו בחוץ לארץ..רק בארץ.

יש לנו חשבון בנק משותף (המשכורת של שנינו נכנסת לשם ומדובר על חשבון עם סכום יפה לכל הדעות).

כל מוצרי החשמל על שם שנינו (יש קבלות על שם שנינו).

אנחנו רשומים ביחד על חוזה השכירות והתשלום מתבצע מהחשבון המשותף.

הרכב רשום על שמי כי רכשתי אותו לפני שהכרנו, מדובר על רכב ישן.

אנחנו יוצאים לחופשה מספר פעמים בשנה וכל הזמנה על שם שנינו (אנחנו מציגים את זה בפגישות השנתיות).

האם זה מספיק לדעתך?

ושוב תודה.
היי, תהיה רגוע כל מה שרשמת מראה זוגיות ורכוש משותף בדיוק מה שהם מחפשים,אצלנו לא הצגנו חשבון משותף ורכוש

למעלה