רכבת לירושלים אתמול !!

מצב
הנושא נעול.
רכבת לירושלים אתמול !!

רכבת לירושלים אתמול !!
מישהו יודע מה קרה אתמול בבוקר, ברכבת לירושלים ? ידידים שנסעו אתמול מסרו כי הרכבת נתקעה על המסילה עקב הגשם, והנסיעה ארכה 3 שעות !!!

mucool2

New member
בטח ראית

רכבת לירושלים אתמול !!
מישהו יודע מה קרה אתמול בבוקר, ברכבת לירושלים ? ידידים שנסעו אתמול מסרו כי הרכבת נתקעה על המסילה עקב הגשם, והנסיעה ארכה 3 שעות !!!
בטח ראית
את זה. בגלל הגשם? מה יהיה כשירד שלג?

mucool2

New member
הבנאדם צריך להתפרנס, לא?

גם אתה התחלת לגבות כסף ?
לפי זה, עדיין חייבים לי אלפי שקלים בעבור המידע שתרמתי לפורום !!!!
הבנאדם צריך להתפרנס, לא?
אתה יודע באיזה חובות אני מכל המידע שקיבלתי כאן?

אני לא כל כך יודע על מה אתם מדברים

הבנאדם צריך להתפרנס, לא?
אתה יודע באיזה חובות אני מכל המידע שקיבלתי כאן?
אני מציץ מדי פעם בפורום, ולפעמים מוסיף מידע (בשמחה, חינם אין כסף !), והבנתי שקרו קצת דברים ביום-יומיים שלא נכנסתי לפורום.

mucool2

New member
עזוב,

אני מציץ מדי פעם בפורום, ולפעמים מוסיף מידע (בשמחה, חינם אין כסף !), והבנתי שקרו קצת דברים ביום-יומיים שלא נכנסתי לפורום.
עזוב,
הכול ב
(ואין לי מושג מה היה שם בדיוק. מישהו יודע? 50 ש"ח פעם ראשונה!)

Golf Bravo

New member
ההשקפה שלי על כך קצת שונה

מעניין...
חלק גדול מהחובות שלי הם לך.
באופן אגואיסטי ביותר, אני גובה את חובותי בעניין ובהנאה שתמונותי מעוררות באחרים. משום כך, אינך חב לי דבר! לא אתה ולא אף אחד אחר בפורום הזה. אני רק זועזעתי לגלות שאני צריך להרגיש תחושת חובה למישהו כאן וכי עשה עימי חסד עד היום שחלק עימי מידע כזה או אחר. חשבתי שהפורום הזה מתנהל על בסיס חברי וכי כולנו חולקים בהנחה שכל אחד תורם כמידת יכולתו ומקבל כפי צרכו.

mucool2

New member
../images/Emo45.gif

באופן אגואיסטי ביותר, אני גובה את חובותי בעניין ובהנאה שתמונותי מעוררות באחרים. משום כך, אינך חב לי דבר! לא אתה ולא אף אחד אחר בפורום הזה. אני רק זועזעתי לגלות שאני צריך להרגיש תחושת חובה למישהו כאן וכי עשה עימי חסד עד היום שחלק עימי מידע כזה או אחר. חשבתי שהפורום הזה מתנהל על בסיס חברי וכי כולנו חולקים בהנחה שכל אחד תורם כמידת יכולתו ומקבל כפי צרכו.

שנחתום על קיזוז חובות?

../images/Emo45.gif

Golf Bravo

New member
מה יקרה בשלג? רכבת לירושלים.

בטח ראית
את זה. בגלל הגשם? מה יהיה כשירד שלג?
דווקא בשלג אני חושב שהרכבת לא תכזיב. כפי שמספר פול קוטרל בספרו (וכבר הבאתי את הסיפור הזה בעבר) כבר בינואר, 1974, כאשר הכביש נחסם בשלג, הרכבת המשיכה לשרת כציר תנועה לבירה (אם כי באיטיות מה). עם כל שנאמר ונכתב כבר על תלאותיו של פרויקט הקו בית-שמש - ירושלים, קשה לי להאמין שהוא פחות אמין ממה שהיה לנו לפני 31 שנה.

mucool2

New member
תודה שהזכרת לי את הסקירה המעניינת

דווקא בשלג אני חושב שהרכבת לא תכזיב. כפי שמספר פול קוטרל בספרו (וכבר הבאתי את הסיפור הזה בעבר) כבר בינואר, 1974, כאשר הכביש נחסם בשלג, הרכבת המשיכה לשרת כציר תנועה לבירה (אם כי באיטיות מה). עם כל שנאמר ונכתב כבר על תלאותיו של פרויקט הקו בית-שמש - ירושלים, קשה לי להאמין שהוא פחות אמין ממה שהיה לנו לפני 31 שנה.
תודה שהזכרת לי את הסקירה המעניינת
ההיא. ואני עדיין מחכה שהיא תגיע לעמוד המאמרים... (בכמה 'תה מוכר?
)

davidfainshtein

Member
מנהל
אני כבר ממש מחכה לשלג!

אני כבר ממש מחכה לשלג!
אני רוצה ללכת לצלם את הרכבת בשלג!

מצב
הנושא נעול.
למעלה