רכבת לדימונה, האמנם?

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
מסתבר שחנויות ותיקות מייצרות

והיינו קונים תקליטים ב- Z MUSIC
בכיכר מנורה שהיתה החנות הטובה ביותר בירושלים - טובה יותר אפילו מרג'ואן ביפו 68 ומרון-דלית ברחוב ההסתדרות. אח"כ ירדנו לספיר אצל אורי, וסיבוב אצל אבי בראון - הבעלים של פיקדילי בש"ץ 6 שאמא ז"ל היתה המחנכת שלו בגימנסיה ברחביה. בתיכון, הייתי לוקח ממנה צ'ק לקנות תקליטים אצל בראון. היתה אומרת לי: "אביה, תקנה עד 250 לירות". הייתי קונה ב-1000 ובא הביתה עם ארגז תקליטים... ובילדות: קונים עוגת ריגו-יונצ'י במגדניית נדה בעמק רפאים ואוכלים ארוחת ערב וינאית אמיתית בקפה פטר אצל הגב' מונק ברחוב לוייד-ג'ורג' במושבה הגרמנית (בתקופה שהכל היה "סמדר" במושבה: פוטו סמדר, ירקות סמדר, קולנוע סמדר, הכל סמאדר (א' ירושלמית מודגשת!). והיתה את חנות הירקות של אדון סנקלר שסרב לקרוא לה סמאדר אבל ממולו היתה חנות לאביזרי חשמל בשם "אביזרי סמדר חשמל" בע"מ...
מסתבר שחנויות ותיקות מייצרות
נוסטלגיה. חבל שחלקן הגדול נכחד. בערים רבות באירופה אתה נוכח בעסקים רבים בני עשרות רבות של שנים ואף למעלה מזה. אצלנו קצת יותר קשה לשמור על הקיים.

yaser21386

New member
למה סמדר דווקא?

והיינו קונים תקליטים ב- Z MUSIC
בכיכר מנורה שהיתה החנות הטובה ביותר בירושלים - טובה יותר אפילו מרג'ואן ביפו 68 ומרון-דלית ברחוב ההסתדרות. אח"כ ירדנו לספיר אצל אורי, וסיבוב אצל אבי בראון - הבעלים של פיקדילי בש"ץ 6 שאמא ז"ל היתה המחנכת שלו בגימנסיה ברחביה. בתיכון, הייתי לוקח ממנה צ'ק לקנות תקליטים אצל בראון. היתה אומרת לי: "אביה, תקנה עד 250 לירות". הייתי קונה ב-1000 ובא הביתה עם ארגז תקליטים... ובילדות: קונים עוגת ריגו-יונצ'י במגדניית נדה בעמק רפאים ואוכלים ארוחת ערב וינאית אמיתית בקפה פטר אצל הגב' מונק ברחוב לוייד-ג'ורג' במושבה הגרמנית (בתקופה שהכל היה "סמדר" במושבה: פוטו סמדר, ירקות סמדר, קולנוע סמדר, הכל סמאדר (א' ירושלמית מודגשת!). והיתה את חנות הירקות של אדון סנקלר שסרב לקרוא לה סמאדר אבל ממולו היתה חנות לאביזרי חשמל בשם "אביזרי סמדר חשמל" בע"מ...
למה סמדר דווקא?

בועז ל

New member
על הכיפאק.אני מנסה כבר שנים להתקבל

לא .. אני שייך לאקדמית החומוס
אחי אני נפגעתי ... תודה לך
לאקדמיית החומוס, אבל מה לעשות נכשלתי בכל המבחנים כולל מועד ב'. לילה טוב !
צריך לקום מחר בבוקר לגן...

yaser21386

New member
ליל מנוחה

לאקדמיית החומוס, אבל מה לעשות נכשלתי בכל המבחנים כולל מועד ב'. לילה טוב !
צריך לקום מחר בבוקר לגן...
ליל מנוחה
אתה התקבלת, אבל מעמיד פנים שלא. אני מבין את המניעים שלך, לשמור על סודות העבודה. אחלה, אבל יום אחד אני בטוח שאזכה לחומוס בטעם ישראלי וניחוח שאמי.

yaser21386

New member
נקנה את השם של פיגמליון

רכבת לדימונה, האמנם?
שלום לכולם, וסופשבוע נעים! שמעתי שתחנת הרכבת בדימונה אמורה להפתח ב-1 באוקטובר- עוד חודש בדיוק, לתנועת נוסעים. האמנם? או שמא נזרק לאוויר איזשהו תאריך חסר משמעות ונצטרך להמתין עוד ועוד עד שהקו יפתח? רפרתי קצת בארכיון ושמעתי טענות רבות לגבי מיקום התחנה ותכנון תוואי המסילה. מה הבעיות עם שניהם? האם לדעתכם יהיה פשוט יותר לנסוע באוטובוס לבאר שבע ומשם רכבת עד הרצליה? תודה מראש (אשמח לשמוע לגבי תאריך פתיחת התחנה, אם ידוע לכם..) ויום נעים!
נקנה את השם של פיגמליון
ונפתח מסעדת חומוס אוסטרי שמיוצר ב
יש מצב בועז..

בועז ל

New member
לא צריך לקנות אחי. פיגמליון זו דמות

נקנה את השם של פיגמליון
ונפתח מסעדת חומוס אוסטרי שמיוצר ב
יש מצב בועז..
מהמיתולוגיה היוונית. משמע חופשי . בדיוק כמו הסלטים שיתלוו לחומוס. בוא נשאיר את האוסטרים עם השניצל הוינאי שלהם. חומוס זה כבר עניין למקצוענים בלבד מהמזה"ת.

yaser21386

New member
חיובי

מהמיתולוגיה היוונית. משמע חופשי . בדיוק כמו הסלטים שיתלוו לחומוס. בוא נשאיר את האוסטרים עם השניצל הוינאי שלהם. חומוס זה כבר עניין למקצוענים בלבד מהמזה"ת.
חיובי
חומוס = מזה"ת

מצב
הנושא נעול.
למעלה