רכבת ישראל

EHP12

Active member
לא הייתי קורא לעצירה בכל חור בכביש 4 ולהזדחלות בז'בוטינסקי

אני אכן התכוונתי לקו מספר 910.
ואני מעדיף כיום את הנסיעה בקו 921 מאשר נסיעה ברכבת עמוסה ודחוסה.

אני אדם שאוהב נוחות ותענוגות ולמען הנוחות והתענוגות אני מוכן לשלם בזמן.

וכאשר הרכבת עמוסה ודחוסה, הנסיעה בקו 921 הופכת להיות לנסיעת תענוגות.

למותר לציין, שהנסיעה בקו 921 / 947 / 910 היא נסיעת תענוגות בגלל שברוב שעות היום האוטובוסים נוסעים ריקים רוב הזמן. ואני שונא לנסוע כאשר יש עומס ודחיסות.

הרכבת מנהריה לנתב"ג של השעה 4 בבוקר (בחודשי החורף) עמוסה הרבה הרבה יותר מקווי 910 / 921 / 947 בשעות היום.
נסיעת תענוגות.

25306yosef

New member
אם רוב זמן הנסיעה אני נמצא לבד באוטובוס עם הנהג

נסיעת תענוגות.
(בתוספת כמה נוסעים בודדים), זו נסיעת תענוגות לכל דבר ועניין וגם אם האוטובוס רוב הזמן עומד בפקקים.

מה שחשוב שאני אוכל להיות לבד ולעשות מה שאני רוצה בלי שאף נוסע אחר יתערב לי בדברים האישיים שלי ובלי שאני אאלץ להיות מעורב בעל כורחי בעניינהם האישיים של הנוסעים האחרים. ברכבת אין לי בשעות הבוקר פרטיות ולכן בשעות הללו עדיפה הנסיעה באוטובוס. שם לפחות יש לי כאמור פרטיות ואני יכול לעשות מה שאני רוצה בלי שאף נוסע אחר יפריע לי.

alantan

New member
אשקול זאת בתור אופציה לדייט עם אישתי...

(בתוספת כמה נוסעים בודדים), זו נסיעת תענוגות לכל דבר ועניין וגם אם האוטובוס רוב הזמן עומד בפקקים.

מה שחשוב שאני אוכל להיות לבד ולעשות מה שאני רוצה בלי שאף נוסע אחר יתערב לי בדברים האישיים שלי ובלי שאני אאלץ להיות מעורב בעל כורחי בעניינהם האישיים של הנוסעים האחרים. ברכבת אין לי בשעות הבוקר פרטיות ולכן בשעות הללו עדיפה הנסיעה באוטובוס. שם לפחות יש לי כאמור פרטיות ואני יכול לעשות מה שאני רוצה בלי שאף נוסע אחר יפריע לי.
אשקול זאת בתור אופציה לדייט עם אישתי...

בשביל זה הביטוי שעות העומס, זמן בו המון נוסעים ברכבת

רכבת ישראל
יוצא לי לנסוע הרבה בקיץ ברכבת, ותמיד אני
יושבת על המדרגות!!! אין מקומות ישיבה פנויים אף פעם!
במיוחד בימי ראשון שיש המון אנשים ואז כולם נידחסים
לתוך הקרון, ואפילו יצא לי כמה פעמים לעמוד כל הדרך
בערך שעה!! צריך שיהיו יותר רכבות לפחות בקיץ!!!!
כאשר בשעות אחרות היא ריקה. לקנות רכבות ואוטובוסים נוספים שיסעו 3 שעות ביום כדי שלכולם יהיה מקום ישיבה זה לא סביר.

25306yosef

New member
למרות העומס ניתן לעקוף את העומס...

כאשר בשעות אחרות היא ריקה. לקנות רכבות ואוטובוסים נוספים שיסעו 3 שעות ביום כדי שלכולם יהיה מקום ישיבה זה לא סביר.
יש מגוון דרכים ופתרונות יצירתיים לעקוף את העומס וגם למי שרק רוצה מקום ישיבה ברכבת העמוסה.

לדוגמה, מי שכל כך רוצה רכבת ורק רכבת ומוכן לנסוע ברכבת עמוסה ודחוסה ורק מה שחשוב לו זה מקום הישיבה, יכול לקחת רכבת לכיוון הנגדי לדוגמה מעפולה לבית שאן, ואז לתפוס מקום בבית שאן ברכבת לחיפה.... אם הוא רוצה להמשיך מחיפה לתל אביב ומתעקש על רכבת ועל רכבת בלבד וגם על מקום ישיבה ברכבת, הוא יאלץ לנסוע מחיפה לעכו (בעכו הרכבת עדיין לא עמוסה) ושם לתפוס מקום ישיבה ברכבת לתל אביב...

למי שמוכן להתפשר על כלי תחבורה אחרים יש מגוון דרכים ושיטות לעקוף את העומס ולהרוויח נוחות על חשבון זמן.

אנשים עם עודף זמן פנוי אכן יכולים לעקוף את העומס :)

יש מגוון דרכים ופתרונות יצירתיים לעקוף את העומס וגם למי שרק רוצה מקום ישיבה ברכבת העמוסה.

לדוגמה, מי שכל כך רוצה רכבת ורק רכבת ומוכן לנסוע ברכבת עמוסה ודחוסה ורק מה שחשוב לו זה מקום הישיבה, יכול לקחת רכבת לכיוון הנגדי לדוגמה מעפולה לבית שאן, ואז לתפוס מקום בבית שאן ברכבת לחיפה.... אם הוא רוצה להמשיך מחיפה לתל אביב ומתעקש על רכבת ועל רכבת בלבד וגם על מקום ישיבה ברכבת, הוא יאלץ לנסוע מחיפה לעכו (בעכו הרכבת עדיין לא עמוסה) ושם לתפוס מקום ישיבה ברכבת לתל אביב...

למי שמוכן להתפשר על כלי תחבורה אחרים יש מגוון דרכים ושיטות לעקוף את העומס ולהרוויח נוחות על חשבון זמן.
אנשים עם עודף זמן פנוי אכן יכולים לעקוף את העומס :)

trilliane

Well-known member
מנהל
בוא לא ניסחף עם "ריקה". בקיץ בפרט היא די עמוסה ברוב הנסיעות

בוא לא ניסחף עם "ריקה". בקיץ בפרט היא די עמוסה ברוב הנסיעות
לפחות בקווים פופולריים כמו ת"א–חיפה. בשעות ה"מתות" היא אומנם לא מלאה עד אפס מקום ולכן לא צריך לעמוד, אבל ריקה היא ממש לא.

asmopil

New member
חלופה

רכבת ישראל
יוצא לי לנסוע הרבה בקיץ ברכבת, ותמיד אני
יושבת על המדרגות!!! אין מקומות ישיבה פנויים אף פעם!
במיוחד בימי ראשון שיש המון אנשים ואז כולם נידחסים
לתוך הקרון, ואפילו יצא לי כמה פעמים לעמוד כל הדרך
בערך שעה!! צריך שיהיו יותר רכבות לפחות בקיץ!!!!
חלופה
מאחר ואני עובד כל יום בחיפה, אני שוקל לעבור בספטמבר לחלופת אגד.
למישהו יש ניסיון מתי מגיעה לחיפה מת"ם בפועל נסיעת קו 910 שיוצאת בשעה 06:25 מתל אביב?
אני מתעתד לתפוס את האוטובוס בארלזרוב/ עזריאלי ולרדת בצומת מת"ם.
תודה לעונים.

sweetums

New member
אתה יכול לבדוק זמני הגעה ממוצעים באיפהבוס

חלופה
מאחר ואני עובד כל יום בחיפה, אני שוקל לעבור בספטמבר לחלופת אגד.
למישהו יש ניסיון מתי מגיעה לחיפה מת"ם בפועל נסיעת קו 910 שיוצאת בשעה 06:25 מתל אביב?
אני מתעתד לתפוס את האוטובוס בארלזרוב/ עזריאלי ולרדת בצומת מת"ם.
תודה לעונים.
אתה יכול לבדוק זמני הגעה ממוצעים באיפהבוס

למעלה