רכבת העמק בגוגל

מצב
הנושא נעול.

Rubim88

New member
השיפועים הבעייתים הם בערך מסוף

נראה לי שהשיפועים הם אחרי הקטע הזה
אני חושב שהמנהרה הייתה אמורה להיות קצרה יותר.
בקטע הזה המסילה הייתה אמורה לעבור איפה שהבתים
ורק אחר כך להיכנס למנהרה
השיפועים הבעייתים הם בערך מסוף
א.ת בר לב(בקו אורך) ועד לצומת גילון, היה אפשרי לעשות מנהרה קצרה יותר(אפילו מ/עד מזרח מג'ד אל כרום) אך זה היה דורש שיפוע של 3.3 אחוז והנחיות התכנון השמרניות של הרכבת קובעות מקס' של 2.5 אחוז.

easyn

New member
אבא שלי קורא להם "החברה להגנת השממה"

15
הכניסה המזרחית למנהרות גילון, והגישה המערבית לכרמיאל בקו "הפרטי של עדי אלדר" (קופירייט: החברה המזוייפת להגנת הטבע המזוייף).
אבא שלי קורא להם "החברה להגנת השממה"

16

רכבת העמק בגוגל

הגולש נתנאל 531 כתב באחד השרשורים שיש עדכון נוסף בחיפה. בדקתי ומסתבר שאין, זה אותו עדכון שהעליתי כאן לפני כמה שבועות. אבל.... המשכתי לשוטט בצפון ארץ הקודש וגיליתי שיש עדכון באיזור עפולה, נכון לספט' 14'! אז הנה סקירה עדכנית של קו העמק, עם בונוסים פה ושם.

נתחיל עם הגישה המערבית לעפולה, כולל מעבר חקלאי.
16
"נוסעים נכבדים שלום, הרכבת תיכנס מייד לתחנת כרמיאל. הנכם מתבקשים שלא לשכוח תיקים וחפצים ברכבת. תודה והמשך נסיעה נעימה. התחנה הבאה: עמיעד" (לא נסחפתי בכלל
)

בונוס פטריוטי

רכבת העמק בגוגל

הגולש נתנאל 531 כתב באחד השרשורים שיש עדכון נוסף בחיפה. בדקתי ומסתבר שאין, זה אותו עדכון שהעליתי כאן לפני כמה שבועות. אבל.... המשכתי לשוטט בצפון ארץ הקודש וגיליתי שיש עדכון באיזור עפולה, נכון לספט' 14'! אז הנה סקירה עדכנית של קו העמק, עם בונוסים פה ושם.

בונוס פטריוטי
מילה קוניס ילדה לאחרונה ילד יהודי כשר (הולכים לפי האמא, לא לפי אשטון השייגעץ). עם הילד הגיעה תוספת נוספת ומבורכת: ציצים!

שבת שלום משדות פלשתים.

alantan

New member
זה אני או שזו התמונה הטובה ביותר שלה שראיתי עד כה.

בונוס פטריוטי
מילה קוניס ילדה לאחרונה ילד יהודי כשר (הולכים לפי האמא, לא לפי אשטון השייגעץ). עם הילד הגיעה תוספת נוספת ומבורכת: ציצים!

שבת שלום משדות פלשתים.
זה אני או שזו התמונה הטובה ביותר שלה שראיתי עד כה.
(ואני מדבר על הפנים שלה...)

79 Ori

New member
בונוס קטן ממני...

רכבת העמק בגוגל

בונוס קטן ממני...
נעדרתי מכאן זמן רב (לצערי) ואני לא ממש מעודכן בעידכונים שיש כאן בנוגע למסילת העמק.
בקטע מסויים שבתוך הקטע שבין מרחביה לצומת נבות כבר הניחו אדנים.
מאוחר יותר הערב אעלה עוד כמה תמונות ועוד כמה עידכונים (שאולי כבר ידועים - עמכם הסליחה).

שמע, אתה צלם בחסד...

בונוס קטן ממני...
נעדרתי מכאן זמן רב (לצערי) ואני לא ממש מעודכן בעידכונים שיש כאן בנוגע למסילת העמק.
בקטע מסויים שבתוך הקטע שבין מרחביה לצומת נבות כבר הניחו אדנים.
מאוחר יותר הערב אעלה עוד כמה תמונות ועוד כמה עידכונים (שאולי כבר ידועים - עמכם הסליחה).
שמע, אתה צלם בחסד...
אמםנ לא הדחת עדיין את המלך רמי מהמקום הראשון, אבל רואים שיש לך נשמה אמנותית. שאפו!

alantan

New member
תודה רבה על עבודת הליקוט והפרשנות...

רכבת העמק בגוגל

תודה רבה על עבודת הליקוט והפרשנות...

amit1270

New member
תודה רבה על העדכון הלווייני

רכבת העמק בגוגל

תודה רבה על העדכון הלווייני

בועז ל

New member

רכבת העמק בגוגל

מצב
הנושא נעול.
למעלה