רכבת או אוטובוס בודפשט וינה

alm985

Member
נסיעה הלוך וחזור בודפשט וינה מתלבט בין אוטובוס לרכבת ...הבנתי שמחינת זמן נסיעה בשניהם זה 2.5 שעות האם מישהו יודע באם האוטובוס עושה חניה למספר דקות לצורך שירותים? באיזה חברת רכבות רצוי

alm985

Member
נכון...יש מספר רכבות איזה מומלץ יותר? והאם בכלל יש צורך להזמין מראש?

דניאלה1311

Active member
מנהל
השאלה מתי אתה מתכוון לנסוע? בחופשות כמו פסח (פסחא) או חופשות הקיץ בארופה ברור שמזמינים כרטיס מראש. אגב ככל הידוע לי
בדרך כלל כשאתה מזמין מראש מוקדם ככל האפשר המחיר זול יותר. המינוס הוא שיש רכבות בהן אי אפשר לשנות את התאריכים והשעות.
כלומר אם אתה בוודאות מתכונן לעשות את הנסיעה אז בדוק מחירים ותראה כמה אתה חוסך בקניה מוקדמת.

alm985

Member
תודה להענות ..הזמנתי טיסה לשבוע שני של יוני בתוכנית רכבת מ- keleti budapest ל- וינה הלוך וחזור הבנתי שיש 3 תחנות בינלאומיות בוינה ! העדיפות שלי לתחנת westbahnhof בקרבת המלון אבל משך הנסיעה 3 ש' איזה תחנה פחות זמן נסיעה

דניאלה1311

Active member
מנהל
מסתבר שיש הרבה מאד רכבות כל יום שנוסעות בין שתי הערים אלו. יש רכבות מהירות ורכבות פחות מהירות אבל ההפרש בזמנים הוא ממש מגוחך משהו כמו עשר דקות או רבע שעה. לגבי תחנת הרכבת ראיתי שיש רק שתי תחנות מהן יוצאות הרכבות לבודפשט (אחת מהן היא התחנה המרכזית בוינה) ובבודפשט יש ארבע תחנות הגעה. לצערי אני לא אוכל לעזור לך בענין איזו תחנה הכי טובה, אולי כשתגיע למלון או לתחנת הרבת לקנות כרטיס פשוט תשאל מאיפה הכי נוח לעלות על הרכבת ואיפה כדאי לרדת בבודפשט. יש גם הפרשי מחירים בין אתרים שונים. תמיד כדאי להשוות. כשאתה קונה מראש כרטיס אתה משריין לך מקום ישיבה נניח לי החלון כדי שתראה נוף. אני מצרפת כמה אתרים למכירת כרטיסי הנסיעה שים לב שחלק מראה מחיר ביורו וחלק בדולרים שים לב שאתה מזמין הלוך חזור.

יש בטח עוד אתרים אני סתם בחרתי רנדומלית דרך הגוגל.

למעלה