ריצה מזרחית קשה ומחשלת

perach22

New member
ריצה מזרחית קשה ומחשלת

את תשעת הקילומטרים הררשונים העברתי ממש בכיף כשרק רוח מזרחית ברובה גבית דוחפת אותי ליעדי. בשלב מסוים בירידה לישפרו קלטתי שאוטוטו הרוח הזו תהיה מולי ולא תארתי לעצמי את הקושי, כ -4 קמ אני נאבקת ברוח בפנים שהודפת אותי לאחור העיניים חצי עצומות וזולגות דמעות ללא הפסקה, נזלת של סתיו והגרון יבש, בשלב מסוים אני עושה חישוב מסלול מחדש כי יש לי עוד יותר מ 3 קמ לרוץ מול הרוח, אני שוב עולה בגשר קייזר ונכנסת לרחוב שני ושוב מתחילה להגביר קצת אבל מרגישה את העייפות של כל הגוף ממאבק נגד הטבע, בשני הקמ האחרונים אני כבר יותר מוגנת אך עדיין הרוח לא נותנת מנוח, בסופו של דבר שיפרתי בכ 6 דקות מריצת ה 17 הקודמת אבל זו היתה ריצה קשה... סופש הבא ריצה מסכמת...
Digifit Workout Results
I ran for 2:09:42Date: Nov 08km: 17.00Calories: 2014

susieada

New member
רוחות פנים חזקות היום...

טוב שמצאת את הדרך לסיים את ה17ק"מ שלך... חוויה מחשלת. חוויה למגירה. יש לך את נחישות ורצון להתגבר על הטבע.
כל הכבוד!
עוד צעד למטרה!

melon

New member
ריצה חשובה

אחד הדברים שלמדתי בקבוצת הריצה שלי היא לצאת לרוץ בכל מזג אויר, למעט מקרים קיצוניים.
הריצות האלה חשובות לניסיון כי הם מלמדות אותנו ואת הגוף.
ובאמת , במרתון וחצי מרתון האחרון שהתקיימו כאן היה מזג אויר נוראי עם כמות גבוהה מהרגיל של פורשים באמצע.
היה קר מאוד וגשום ורוחות פנים חזקות.
אצלנו כולם סיימו, כולל כאלה שרצו מרתון ראשון - בין השאר בגלל שאנחנו רצים בכל מזג אויר על בסיס קבוע.

כל הכבוד והמון בהצלחה

שאלה על ריצה בזמן רוחות

האם ריצה כזו מומלצת?

מניחה הזה לא עושה טוב לשרירים

perach22

New member
קשה באימונים קל במירוצים

היי מלון, תודה על העידוד אני אכן רצה בכל מזג אויר, רצתי בגשם זלעפות כאשר לא רואים ממטר ורצתי בקור של 0 מעלות...
הדבר היחיד שאני מתבאסת הוא להתחיל ריצה כשכבר יורד גשם אז תמיד מחכה להפוגה הבאה אבל לא אכפת לי אם יתחיל הגשם אחרי 5 דקות כי אני כבר בתוך זה.

בכל מקרה מבחינת השרירים הרגשתי אותם כמו שהרגשתי אחרי הארוכות הקודמות, מה שכן בגלל המאבק ברוח
היתה עייפות גדולה יותר באופן כללי,
אבל כבר התאוששתי,
מחכה לי מחר ריצת 10K נחמדת...
שיהיה יום נפלא.

למעלה