ריכוז פניות לרונית

ריכוז פניות לרונית

למען הסדר הטוב תשרשרו את השאלות והבקשות להודעה זו ולהישתדל לא לפתוח הודעות ראשיות באותו נושא . גיא

מה מתחדש בטיפול בריחות הרעים?!?

המצב בלתי נסבל! בגני המושבה כל ערב יש או ריח של שריפות או ריח של חומר הדברה/דלק/כימי, הריחות חריפים עד לרמת מחנק וכמעט כל יום לא יכול להיות שהמועצה לא יכולה להלחם בזה!! הזהירו אותי מרעש המטוסים, היום אני מוכנה שיעבירו את מזכרת בתיה ליד מסלול הטיסה רק שירחיקו אותה מהריחות הללו!!

Aטלי

New member
הריחות בימים האחרונים

הינם ריחות מקומפוסט שפוזר בשדות של מושב יציץ, את צריכה לזכור שבחרת לגור באזור כפרי ירוק מסביב ויש לכך גם את היתרונות וגם את החסרונות. אם הריח של שריפה עלייך לפנות למוקד דיווח במשרד לאיכות הסביבה טלפון 08-9253321 אם ראית שהשריפה נובעת משריפת גזם את יכולה לדווח למוקד יחידת אישורי שריפת גזם במשרד החקלאות 03-9681406

ריצוף חדר הכושר ומגרשי המשחקים במרצפות רכות

לרונית כיום ידוע לכל שחול הוא מסוכן במגרשי משחקים מאחר וחתולים וכלבים משאירים בו את צואתם. צואת ושתן חתולים מעבירים מחלות זיהומיות קשות. וכבר קרו אסונות לילדי ישראל כתוצאה ממשחק תמים בארגז חול. בגני הילדים במזכרת בתיה הוספו כיסויים לארגזי החול וטוב שכך (כמובן לאחר שאסון הגיע לחדשות), אבל מה עם מגרשי המשחקים? היום בשכונות חדשות בראשון לציון, בבאר שבע ובערים רבות נוספות מגרשי משחקים נבנים עם מרצפות רכות - מרצפות מיוחדות גמישות ולכן בולמות נפילה מחד- אך לא מהוות בית שימוש מאידך- לא לחתולים וגם לא לכלבים. מעבר להיבט הבריאותי החשוב, זה גם הרבה יותר נוח להורים, פחות מלכלך וקל יותר לעבור עם עגלות. זהו פתרון מתאים גם לפינת מתקני הכושר ועדיף על דשא מסיבות של צואה, תחזוקה לטווח ארוך ובלאי. אני מפצירה שהנושא ייבדק ושהחול יוחלף לאלתר

תושבת יקרה דפדפי לאחור

רונית ענתה על שאלת הריחות יותר מפעם אחת בפורום אני מציא שנעלה מדרגה ונתחיל לעשות מעשה בנדון יש קבוצה של חבורה מאוד נחמדה שמשתתפת בפורום ובעילה בנושא איכות הסביבה כדאי ליצור איתם חיבור . גיא

אני יודעת שרונית הגיבה- שאלתי מה חדש

אני יודעת שיש פעילות גם ברמת המועצה בנושא אבל לא מבינה למה זה לא מסתדר עדיין והייתי שמחה לשמוע שזה בטיפול אינטנסיבי יותר כמו למשל הגשת תלונה/תביעה כנגד הפוגעים באיכות הסביבה. לגבי הקומפוסט- לא יכול להיות כל יום, אני גרה במזכרת בתיה 4 שנים והמצב לא היה נורא כל כך כמו בחודשיים האחרונים- אחרת לא הייתי טורחת לשאול על זה.

מיאומאו

New member
שרשור נכון

אתה מבקש שנשים לב לנושא שרשור נכון אבל אתה לא מקפיד על כך. כיצד הריחות במזכרת בתיה מתקשרות לרצפה הרכה שעליה דובר בהודעה?
בכל אופן לדעתי התושבת צודקת, רצפה רכה זה אכן הרבה יותר אסטטי ונעים

גיאספס

New member
מה הבעיה? הוא שרשר נכון

הוא שרשר לנושא הראשי שזה כל מיני סוגי פניות...

V I X

New member
אם היה משרשר נכון

הודעתו היתה צריכה להופיע מתחת להודעה של Aטלי.. אם תרצה אני יכול לעשות תרשים בכיף של סדר ההודעות הנכון בפורום! אבל בסה"כ זה נושא שולי ואני מתאר לעצמי שמדובר בטעות.

למעלה