ריכוז מתכונים ממפגש הפורום

Nia11

New member
ריכוז מתכונים ממפגש הפורום

לקח לי כמה ימים, אבל ריכזתי את כל המתכונים הנפלאים שפרסמתן, ושזכינו לטעום מהם במפגש הפורום, למסמך אחד. אם מישהי שכחה לפרסם מתכון, אשמח להוסיף למסמך ולעדכן. חילקתי את המתכונים לפי מנות ראשונות, עיקריות ואחרונות. תודה שוב, אני כבר עשיתי כמה מהמתכונים, ומתכוונת לנסות את רובם. שבוע טוב לכולן.

סושי7

New member
הי../images/Emo9.gif אני מנצלת את זה ומבקשת מהבנות את המתכון

של הסלט קינואה של הפסטה תודה... וגם תודה לך על האירוח הנפלא ועל ריכוז המתכונים

Nia11

New member
צודקת, המתכונים האלה לא פורסמו

בנות - נו, נו, נו. יאללה, חלקו איתנו...

שושונלה

New member
סלט פסטה (למרות שזה לא באמת מתכון)

פסטה כלשהי בצורות קטנות יחסית שמן זית שום זיתים שחורים טובים גבינה בולגרית פלפל שחור (אם אין גבינה בולגרית אז גם מלח, לפי הטעם כמובן) אפשר גם: עגבניות מיובשות, צנוברים, צלפים, אנשובי, מה שבא... מי שאוהבת (אני לא) - חומץ בלסמי להכין את הפסטה במים לפי ההוראות, לסנן. לחתוך השום לחתיכות קטנות, לטגן טיגון קצר מאוד בשמן זית (לא יותר מדי, השום נשרף ומקבל טעם מר), להוציא מהר מהמחבת. לערבב את כל המוצרים יחד ובתיאבון.

אני מוסיפה לסלט שלי בזיליקום, אבל לפני ההגשה

שלא ישחיר אפשר להכין קצת מראש, אז הפסטה סופגת טעמים

שושונלה

New member
אה כן, נכון, היה גם בזיליקום

כי זה מה שהיה במקרר
. ולילך, רציתי לשים את זה אחרי שהכל התקרר באמת כדי שלא ישחיר אבל מיהרתי אז הכל הוכנס יחד, עורבב, ויצא לדרך
. ורד

Barburiki

New member
דווקא כן פירסמתי את הסלט קינואה...הנה הוא שוב

קינואה שבושלה והתקררה מעט. מוסיפים - ירוקים קצוצים מכל הסוגים (עירית או בצל ירוק ואפשר כל ירוק אחר שבא), חמוציות ואגוזי ברזיל קצוצים. הטיבול הוא של שמן זית, לימון ומעט מלח. זה כל הסיפור. אני יודעת שהייתה מחאה על האגוזים....כמובן שאפשר לוותר עליהם אם רוצים.

למעלה