ריכוז כל מפגשי הג'אגלינג שאני יודע עליהם בארץ

o m e r l e

New member
ריכוז כל מפגשי הג'אגלינג שאני יודע עליהם בארץ

להלן ריכוז של כל מפגשי הג'אגלינג שאני יודע עליהם נכון להיום: אם יש לכם תיקונים לשעות וימים או תוספות אנא שרשרו אותם להודעה הזאת, אפשר גם לתת לאנשים לינקים להודעה הזאת במקום שכל פעם מחדש יפנו או ינחשו מה קורה איפה. המפגש הבאר שבעי: כל יום שלישי בין השעות 17:00-19:00 במעונות ג' של אוניברסיטת בן גוריון, ליד מרכז הספורט ותחנת הרכבת באר שבע צפון. לפרטים צרו קשר עם עומר לוי 054-4638680 או עם נועם טלמור 052-4338565. המפגש הוא חינמי! המפגש התל אביבי: כל יום שני בין 19:00-22:30. במתנ"ס שפירא בשכונת שפירא מאחורי התחנה המרכזית החדשה. עלות המפגשים: 3 ש"ח לכל מפגש. יש תקרה גבוה, הרבה מקום, מזרונים למעוניינים, וחימום (למפונקים כמוני). המתנ"ס ממוקם ברחוב ישראל מסלנט 27, מרחק הליכה קצר מהתחנה המרכזית החדשה. להגעה מהתחנה המרכזית, ראה קישור למפה: http://www.tomjuggling.com/matnas_map.gif חשוב לצאת מהתחנה מהיציאה ברחוב צמח דוד (או מהיציאה לרח' סלמה/שלמה) - שאר היציאות (למשל לרח' לוינסקי) רחוקות וסתם ייעכבו אותכם. כדי להיכנס צריך רק לחתום בפעם הראשונה שבאים על טופס (מסיר אחריות המקום על ביטוח). צרפתי כאן שני טפסים: 1. למי שמעל גיל 18 2. למי שמתחת גיל 18 (חייב בהחתמת הורים). יהיו גם תפסים במקום, אבל מי שמתחת 18 חייב להחתים הורים! טופס למי שמעל גיל 18: http://www.tomjuggling.com/up18.gif טופס למי שמיתחת גיל 18: http://www.tomjuggling.com/down18.gif את הטופס צריך להדפיס ולבוא איתו חתום למפגש הראשון שאתם באים אליו. למי שיש שאלות מוזמן להתקשר אל תום איילון 0505-623865 המפגש החיפאי: ימי שני בשעה שש וחצי במרכז חורב בקומה התחתונה ליד הבית קולנוע (או איפה שכבר אין בית קולנוע) אני אישית לא אגיע אבל תהיה נוכחות מרשימה ישר אחרי הכנס! :) מרכז את המפגש (למיטב הבנתי) אגם רפאלי המפגש ההרצליני: בשעה טובה והמון רצון טוב ימי ג' בהרצליה יארחו מפגש להטוטנים בכוכב השמיני רח יוסף נבו 18 צמוד לספורטק הרצליה בימים שהאולם יהיה תפוס {אולם מדהים וגדול } נפגש באמפיתאטרון מאחור תמיד תהיה מוזיקה וחברה לכל מי שיש חבר או מכר שרצה ללילמוד גאגלינג מוזמן להגיע בין 1800-1900 לקבלת הדרכה המפגש עד 2200 לפרטים גידי 0507452010 המפגש העין-עירוני: כל יום שלישי בשעה 18:00 עד 19:30 חוג ג'אגלינג עם בחור בשם רני, מאוד מומלץ.החוג נמצא בעין עירון, בבית העם.אם יש איזושהם שאלות- תפנו אליי בטלפון 04-6379175(הבית שלי, תבקשו את ניר) במפגש אין פעילויות אש, והוא נמצא בתוך מבנה עם גג של 3-4 מטר. המפגש הירושלמי: אנו נפשים כל יום שני בבית צרפת שבגבעת רם בירושלים ועושים יחד ג'אגלינג. לפרטים נוספים שלחו אימייל לדפנה הירשפלד [email protected] המפגש הפרדס-חנהי: המפגש הוא בימי שלישי בשעה 21:00 ומרכז אותו (למיטב הבנתי) אורי רוט הוראות הגעה- סעו לכיוון גן-שמואל (לכביש ואדי ערה) ופנו צפונה אחרי גן שמואל בצומת חנה ("צומת מחנה 80"). סעו ישר לכיוון פרדס חנה, ובכיכר השניה פנו שמאלה. הכיכר הבאה שאתם נתקלים בה היא ככר הדקלים, ובה קחו ימינה לרח' הדקלים. כאן נדרשת ערנות שכן ממש אחרי 20 מטר יש פניה קטנה בין המכוניות החונות לדרך עפר. פנו בה וסעו ישר בדרך ללא מוצא זו עד סופה (כ 500 מטר). מימינכם תראו את השער האחורי של בית ספר "אלונים" שבאולם הספורט שלו יתקיים המפגש. מקווה שזה עוזר קצת לסדר את הראש

agamrafa

New member
מארגן המפגש החיפאי

אין ספק שמארגן המפגש החיפאי כבר כמה חודשים זה אופק רפאלי ולא אני. אבל מחמיא לי שהשם שלי עדיין כאן

למעלה