רייקי - לאשה בהריון דעות בעד\נגד

mbar30

New member
רייקי - לאשה בהריון דעות בעד\נגד

אשמח לדעת מהי דעתכם על הנ"ל שבוע 6 הריון ספונטני ומרובה עוברים. מלי

דגנית

New member
מלי ../images/Emo24.gif בדיוק נכנסתי לכאן לשאול

את אותה השאלה. שמחה לראות שהקדמת אותי. ואני מוסיפה לשאלה היריון פגום, שדינו ליפול (סליחה..) טיפול רייקי - יקשה על הפרידה והסוף, יקל עליה? יגרום לחיזוק ההיריון.. גם אם אמור לא להימשך? אני מרגישה שהרייקי כאנרגית ריפויי לא יכול להזיק בכל מקרה, ומה שצריך לקרות יקרה, מתוך איזון ואולי פחות כואב. בכל מקרה.. אשמח לשמוע את דעת המומחים. תודה, דגנית

דגנית

New member
אוי ואבוי לי איך ההודעה נשמעת

שיהיה להריונית המדוברת היריון תקין ארוך ומשעמם ובסופו... בנות !!! אוהבת אותך, וסליחה שההודעה יצאה קצת עקום..
דגנית

נועיק

New member
הפלה ושאר אפשרויות

רייקי תומך במה שקורה כאשר הוא נכון. אם ההפלה טבעית, יש לשער שרייקי יסייע לעבור את התהליך באופן קל יותר. אם הפלה לא טבעית - כמו כל ניתוח - רצוי אחרי ההפלה ולא לפני, קודם כל שתסתיים ההתערבות הכירורגית בהצלחה, אחרת הרייקי מכוון לטובת ההריון ולא להיפך.

דגנית

New member
כלומר..

אפשר לשלוח רייקי,כרגיל.. כל הזמן.. ואם חס וחלילה יודעים שצריכה להיות הפלה להפסיק.. ולחזור לטפל אחר כך ? רק כדי שיהיה ברור.. הרי לא תמיד יודעים על הפלה ולפעמים.. זה פשוט קורה. תודה נועה

נועיק

New member
מה זה שונה מכל הריון?

רייקי טוב להריון. ושיהיה לה הריון קל ונוח ככל האפשר

צלצלי אלי.....סתתתתם

על הריון רגיל אומר.. יש לי הרבה תינוקות רייקי מקסימים ומתוקים.. מבחינתי לא צריך להיות הבדל בין הריון רגיל למרובה ילדים הכל מין אללה.. אם הם כבר באו אז אפשר לתת להם מצע טוב.. ואם חלילה וחסה משהו יקרה.. יכול לקרות כמו בכל הריון.. כמובן זה השקפתי "לקחת הכל כמו שהוא" כל מה שלא קיים עדיין לא קיים! ויש סיכוי שגם לא יגיע! אז למה לחשוב עכשיו.. יש לנו יכולת לשנות דברים צריך לכוון נכון צריך להאמין. להאמין שהכל אפשר..

למעלה