ריטוש עדין
,

עינבי XD

New member
ריטוש עדין ../images/Emo92.gif, ../images/Emo211.gif../images/Emo211.gif../images/Emo211.gif

היי, קודם כל בתמונה הזאת הייתי רוצה שתנסו לעשות לי את הפה קצת יותר מחייך, אבל שייראה טבעי. אם תגידו לי שצריך אני אעלה תמונה עם חיוך שתוכלו להדביק על זה או משהו... לרטש את הפנים בצורה עדינה, לא להוריד נקודות חן אבל כן להוריד נקבוביות, כתמי שמש, פצעונים וכאלה. לעשות את הגבות יותר דקות, הכי חשוב !! אם אפשר להגדיל בקטנה את השפתיים ולחזק את הצבע שלהן, אבל שוב שייראה טבעי
לחזק את הצבעים של הרקע שמאחוריי , באזורים שסימנתי בעיגול אדום להסיר את השיער בבקשה. בהודעה הבאה תצורף התמונה המקורית באיכות הנורמלית יותר חח

עינבי XD

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif העליתי את התמונה הלא נכונה חחחחחחחח

סורי, התמונה המקורית פה -------- > אני לא מצליחה להעלות את התמונה שאמרתי שסימנתי בה את האזורים שרציתי שתורידו את השיער, אז אני אנסה לתאר את זה. ה"פאות" ליד האוזן, והחלק המעצבן הזה שיוצא משיער הראש - במצח
תודה, ושוב סליחה על הבלבול חחחחחח

עינבי XD

New member
סדר ../images/Emo88.gif סדר ../images/Emo88.gif סדר ../images/Emo70.gif

סליחה סליחה סלהיחה על כל הבלבול, אני לא פה כל כך
נא לא להתייחס לתמונה שבהודעה הראשונה, התמונה בהודעה השנייה היא התמונה עם הסימונים שרציתי שתורידו את השיער. התמונה בהודעה הזו היא התמונה המקורית שעליה אני רוצה שתעבדו. תודה רבה,

למעלה