ריטה היתה בבומבמלה!

ריטה היתה בבומבמלה!

ראיתי אותה בבומבמלה... היא הסתובבה שם רגיל כמו כולם עם חברות\אחיות שלה... אפילו אני יודע איפה האוהל שלה היה! חח קיצר הצטלמתי איתה... כשיהיה לי את התמונה על המחשב - אעלה אותה לפה. לפני שהלכתי הביתה אמרתי לה "מאמי, אני שמה עלייך, ככה שמה עלייך!" [מה שהיא אמרה לצליל], אמרתי את זה בקטע טוב של צחוק אבל היא התעצבנה ואמרה כזה "יופי" חח...

ואגב,

במציאות היא לא נראת לי וואו... כאילו היא לא נראת כל כך כמו דוגמנית, היא נראת בחורה חמודה\יפה ממוצעת... בסה"כ גבוהה ורזה.

סורי שחפרתי

אבל רציתי לדבר איתה, להכיר אותה... כאילו, זאת ריטה מהדוגמניות?! כאילו ואוו כזה? חח... אבל חשבתי לעצמי שבטח אין לה כוח לדבר עם כל מיני מעריצים וכאלו... אז לא רציתי להיות מטרד, לכן שתקתי. ראיתי אותה גם בהופעה של KNOB!
למרות שבכלל הפייבוריטיות שלי הן סשה וקארין [בגלל האישיות] ^_^

../images/Emo6.gifאהבתי את המשפט האחרון../images/Emo118.gif

כנראה היא לא אהבה להזכר בקטעים האלה שהיו לה בסדרה.. כמו שהראו את זה באיחוד ואז היא התחילה לבכות, אז בגלל זה היא התעצבנה כנראה
ואז מה, זה כיף לחפור D: נשמע מעניין לראות את אחת המשתתפות ולשים לב להבדל מהטלויזיה.

JoNy Boi

New member
אתה בטוח שאני לא מכיר אותך?

כי אני מכיר מיכאל א' מרמת השרון

zimi5

New member
היא עשתה פרצוף כועס כזה ?

כיאילו היא כעסה שאמרת לה "מאמי אני שמה עלייך ככה שמה עלייך " כי אם כן אז מגיע לה שתסבול בגלל זה כיאילו -סליחה- איזה חצופהה...

../images/Emo204.gif כן... היא היתה עצבנית

ממש כמו בתכנית, זה היה נראה שאם לא הייתי הולך עוד שניה היא היתה יוצאת עליי חח...

zimi5

New member
איך נועצים מה ? :O

פרצוף כועסס ? חחח לאדעתת רק כיאילו מה הייתה ההבעתת פנים שלהה.. סתםם רגילל ? חיווך? חחחחח לאגעתת סתם זה מעניין אותיי D:

למעלה